Na palubě letadla Concorde roste napětí a nejistota! Nachází se tu totiž televizní reportérka Maggie Whelan (Susan Blakely), která má v rukou kompromitující materiály a právě se stala terčem pomsty bývalého milence, zrádného pašeráka Harrisona (Robert Wagner)... Ona i všichni cestující - ve hvězdném obsazení Alain Delon, Sylvia Kristel, Bibi Andersson a další - jsou ve smrtelném nebezpečí, kterému se budou snažit uniknout! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

flanker.27 odpad!

Všechny další díly od Letiště 75 jsou jen odvarem původního filmu, ale tohle je i proti dvěma předchozím nehorázná břečka, někde na úrovni současných direct-to-DVD filmů. Tomu odpovídá neskutečně přepálená zápletka, neskutečně špatné triky a nemožně blbé dialogy. Klasický příklad nedostatku soudnosti. ()

Arccos

Třetí film z Letišť je vyždímaná dřeň, která zůstala po předchozích filmech. A je plný přímo nehorázných logických a technických nesmyslů, které divák aspoň trochu při smyslech těžko rozdýchá. Následuje přiblblý a přeplácaný scénář. Celkově vše funguje spíše jako parodie (některé scény by se klidně daly střihnout do Připoutejte se prosím a nikdo by nic nepoznal). ()

KOOHA

Pouze jedna hvězda a to za opravdovou hvězdu a tou je Concord. Jinak to je opad. Nesmyslný příběh kvuli novinářce je paťák schopen jít do rizika sestřelit letadlo plné lidí a to dokonce několikrát. Obličové grimasy a skeče Delona a ostatních se vůbec nehodí pro daný žánr a o vyšetřování nebo opravě letadla během mezipřistání se tam raději ani nezmínili. Blbost, ani na to nekoukejte. Opravdu jediné co stojí za jsou krásné záběry Concordu za jeho letu. ()

Zazie

I když jsem se kochala záběry na ten nádherný stroj, i když jsem si užívala obsazení včetně roztomilé angličtiny Alaina Delona a dalších evropských hvězd, i když jsem se v části letu z Paříže do Moskvy docela slušně bavila, přesto jsem se nedokázala ubránit dojmu, že sleduju parodii na Připoutejte se prosím. ()

POMO

Televízne pôsobiaci blockbuster, ktorý je tým smiešnejší, čím sa snaží byť napínavejší. Vizuálne efekty a vôbec strih dramatických scén bez nadsádzky čistý Ed Wood, a herci majú svoje postavy za trest. Pritom dejová premisa, kedy je lietadlo ohrozované hneď pri dvoch letoch - z Washingtonu do Paríža a potom z Paríža do Moskvy - nebola úplne od veci. ()

• Letecká společnost Federation World Airlines vlastnící Concorde je smyšlená, jejím předobrazem je Trans World Airlines. (Robbi)
  • Výrobní imatrikulace letounu Concorde byla F-WTSC. Ovšem pro film ji má změněnou na F-BTSC. (Robbi)
  • Americká letadla, která sestřelila bezpilotní letoun, byla F15. (JohnSmith)