Dobrodružný príbeh o tom, ako sa cvičná expedícia do srdca džungle premení na riskantnú operáciu na záchranu životov. Výprava pozostávajúca zo šiestich lekárov, štyroch študentiek zdravotníckej školy a jedného medika smeruje na troch lietadlách hlboko do džungle. Vezú lieky do malého strediska, ktoré prevádzkujú pre miestnych obyvateľov. Lietadlo vezúce lieky a štyroch lekárov sa zrúti v džungli a posádky ostatných dvoch lietadiel si s hrôzou uvedomujú, že nemôžu pristáť v nedostupnej oblasti s bujnou vegetáciou a pomôcť kolegom. Ich úlohou je dostať sa nejakým spôsobom na miesto havárie a pomôcť zraneným. Budúce zdravotníčky čaká nebezpečná úloha. (oficiálny text distribútora)

dobytek

Naprosto nezajímavej televizní film, na kterym snad překvapí akorát účast Jennifer Lopez. Film pak obsahuje scény, kdy náklaďák projíždí v hustym dešti skrz džungli, což mi dost nápadně připomíná Mzdu strachu (Sorcerer), ale s tim se to fakt vůbec nemůže srovnávat. Sledovat se to sice dá, ale když to neuvidíte, tak opravdu o nic zajímavýho nepřijdete. ()

• Natáčení probíhalo v Mexiku ve státě Veracruz v okolí města Catemaco. (Terva)