Abigail se probrala z kómatu. Alana je přesvědčená, že Abigail něco skrývá a že vědomě dokáže manipulovat lidmi. Jack a Hannibal jdou pro Willa, který zrovna přednáší o napodobiteli Geretta Hobbse. Will vlastně nevědomě mluví o Hannibalovi. Hannibal a Will se vydají za Abigail do nemocnice. Právě je u ní Freddie a snaží se ji přesvědčit, aby jí něco řekla. Abigail se Willovi svěří, že by chtěla jít domů. Jack si myslí, že Abigail pomáhala svému otci vraždit, a tak i přes protesty Alany svolí a Abigail propustí. Slibuje, že si na něco vzpomene a pomůže jim najít ostatky těl. Freddie se sejde s Nicholasem, bratrem poslední oběti, a prozradí mu, že Abigail přežila. Abigail přijíždí domů společně s Alanou, Willem a Hannibalem. Abigail má mnoho otázek a prochází si záznamy. Později za ní přijde její kamarádka Marissa, se kterou si jde Abigail popovídat ven, kde je vyruší Nicholas. Začne na Abigail pokřikovat, ale Marissa po něm hodí pár kamenů. Jedním ho trefí do čela. Když přijde Hannibal a Will, Nicholas uteče a Hannibal zakryje kámen, kterým Marissa Nicholase trefila.

Druhý den jedou Abigail s Hannibalem, Willem a Alanou do chaty v lese. Abigail si začne vzpomínat. Otec prý ty dívky zabíjel proto, aby nemusel zabít ji. Také tvrdí, že si její otec všechno vyráběl sám, ať už šlo o máslo nebo lepidlo. Abigail si uvědomí, že je nejspíš i krmil lidským masem. Je pravděpodobné, že žádné ostatky nenajdou. Její otec totiž uctíval mrtvé tak, že pokaždé zpracoval úplně všechno. Poté na Abigail kápne krev. Will vyběhne po schodech, kde je na paroží naražená Marissa. K chatě přijíždí i Jack a posílá Abigail společně s Hannibalem a Alanou k ní domů pro věci. Když přijedou k Abigail domů, čeká tam několik novinářů včetně Freddie. Abigail je uvnitř. Uvědomí si, že její otec ze svých obětí vždy zpracoval úplně vše. Vezme nůž a rozřízne si kabelku, ze které začne tahat vlasy obětí. V tu chvíli se v místnosti objeví Nicholas a říká Abigail, že její kamarádku nezabil. Abigail se pokusí utéct, ale Nicholas ji narazí na stěnu a Abigail ho bodne. Alana vchází do domu a za ní jde Hannibal, který tuší, co se stalo. Proto Alanu omráčí a nabídne Abigail, že Nicholasovo tělo společně ukryjí. Pak si vymyslí vlastní verzi toho, co se stalo. Abigail poté Hannibalovi sdělí, že ví, že to on volal jejímu otci, než si pro něj přišla policie. Navzájem si pak slíbí, že své tajemství nikomu neprozradí. (TV Prima)

Trevor

Škoda komentovať diel, v ktorom sa vlastne iba preberie Abigail a Hannibal jej na konci dielu pomôže. Všetko ostatné je v podstate nudné, iba Will sa čoraz viac približuje k tomu, aby mu ako vrah vyšiel Hannibal. Btw, dúfam že novinárku si dá Hannibal k obedu čím skôr, neuveriteľne otravná postava. ()

castor

Grahamovo vciťování do kroků vrahů je vždy velmi detailní a vizuálně vydařené. Přesto mi zatím příliš nejde nalézt skutečnou tvář seriálu. Brutalita zločinů se stupňuje, ovšem divákova jistota je stále víc narušovaná i Willovou vnitřní nesoudržností. Samozřejmě záměr, nicméně vadí mi, že postavy mezi sebou mluví tak sofistikovaně, jak prostě nikdo nemluví. Hannibal začíná stále víc promlouvat do dění, což je ale s ohledem na herecké kvality Madse Mikkelsena jenom dobře. ()

Arkanoid

Abigail Hobbs v kóme prežíva zaujímavú spomienku spojenú s halucináciou. Freddie Lounds opäť robí, čo jej ide najlepšie, rozvíri vody dokonale bulvárnym spôsobom, z ktorého je vo výsledku brutálny masaker. Nemáme tu prípad sériového vraha (aspoň nie tak, ako se podľa prvých dvoch epizód zvyknutí), no nejasnosti sa kopia a nie všetci dostanú na ne odpovede. Dej nabral prirodzený vývoj a manipulácie budú ešte pribúdať. ()

AffectedFace

První díl byl skvělý rozjezd.. Druhý mne velice zklamal, ale furt jsem tomu dával šanci. Třetí díl je také velice nepříjemné zklamání, no jsem zvědavej, jak to půjde dál.. Jestli se to furt bude motat okolo té samé kaše, tak se na to asi vyseru. ()