Bývalý tajný agent Phil Broker (Jason Statham) sa rozhodne odísť do civilu po tom, čo sa nepodarí jedna špeciálna akcia. Je presvedčený, že malé vidiecke mestečko mu zabezpečí pokoj na výchovu jeho dcéry a so svojím dávnym kamarátom tam chce začať podnikať. Netuší však, že miestny drogový mafián sa ho chce zbaviť tým, že informuje bývalých nepriateľov Brokera o jeho pobyte. Na policajta vo výslužbe tak čaká ďalší z bojov o život, tentoraz ale zároveň aj o život jeho dcéry. (TV Markíza)

alienemo

Objektivne si to asi 4 hviezdy nezaslúži. Ale čo tam po tom. Bavilo ma to. Civilnejšie spracované ako Stathamova bežná tvorba. Klasické béčko so všetkým čo ma byť. ()

netWoor

V osmdesátých letech by hlavní roli hrál Van Damme a víc by se tam kopalo do hlavy a jinak baletilo. Jenže roky uběhly a to co bych kdysi možná snes, už dneska nedávám ... předvídatelná nuda bez nápadu ... ()

Kenty

Co všechno dokáže způsobit jedna facka na základní škole ... aneb Silvestrovská stathamovka hadr :-) Varování pro rodiče: dávejte si pozor, jakého rodiče spolužáka své ratolesti urazíte. :-) Celkem slušná akční mela. ()

E lan

O ničem, prostě film o ničem. Statham je samozřejmě v pořádku, kosí to jak může a přitom se snaží být umírněným otcem, ale jinak je scénář hrozná slátanina. Přehršel negativních postav, kdy ani jedna není nijak charismatická je bohužel velkým záporem tohoto filmu. ()

ZnalecH

Typický film se Stathamem. Mně se ovšem jeho styl docela líbí až na nějaké detaily. Myslím si, že pokud máte chuť na lehkou bojovou akci, tak budete spokojení. 70% ()

dustur

Premňa bol tento film určite ,že veľmi príjemným prekvapením, a rozhodne som sa nenudil.. A samozrejme ,aj to herecké obsadenie bolo a je elegantné.. ,najmä v podaní Jamesa Franca ktorý svoju zápornú úlohu celkom slušne ,len mi v tomto filme tak troška zavádzala Kate Bosworth ktorá sa mi tu nehodila ,a ešte stále krásna a sympatická Winona Ryder na ktorú sa krásne pozeralo..... ,a starý dobrý Clancy Brown ( Vykúpenie z väznice Shawshank ) sa mi sem parádne hodil v úlohe šerifa... A samozrejme nemôžem nespomenúť hlavnú postavu celého filmu ,a to Jasona Stathama ktorého mám z každým filmom čoraz viac v obľube,a na každý jeho nový film sa teším... A čo sa týka tejto úlohy ,tak my jeho postava ,je sympatická ,správne drsná.. ,a tiež súboje sú skvelé , a ja si myslím že aj tej akcie bolo viac než dosť ale pri takýchto filmoch mi to absolútne nevadí... Ale najmä v scenári je cítit rukopis Sylvestra Stallona čo je iba dobré ,ale škoda že si tiež nestrihol niakú úlohu pre seba --- no nevadí ,ale dúfam že nabudúce ked bude písať niaký scenar tak si aj v tom dotyčnom filme aj zahraje :-) ... A čo sa týka hodnotenia filmu ,tak za mňa to je.: 4 / 5 ()

neo93

Není radno si zahrávat s Jasonem Stathamem, zvlášť pokud se jedná o bývalého tajného agenta. Velmi dobrý akční film, kterému nechybí slušné tempo, napětí i podařené bitky se všemi zlými padouchy, kteří hlavnímu hrdinovi jdou po krku. Celý ten klasický příběh odcípá velice dobře a je na co se dívat i s výborně pošahaným Jamesem Franco. ()

bearmeedek

Proč nadávat? Mě to bavilo. Díky za každý film, který má náznak staré školy. Arnold a Stallone už jsou dost za zenitem, no a Seagal si sám vymyl mozek ještě celkem za mlada. Takže díky, že máme ještě Stathama. Je pořád stejně svůj. A pokud někomu vadily city k jeho vlastní holčíčce, měl by se asi dívat na něco jiného. I když je to jenom film. Možná už tady něco podobného bylo, a ne jednou. Tak se rád podívám, jak je to třeba tentokrát. ()

gemi

Čekal jsem typickou Stallonovku s neohroženým, leč skromným hrdinou. A dočkal jsem se! Neprávem podhodnocený akčňák, jako vystřižený z přelomu 80. a 90. let. Vzbudí emoce, vzbudí napětí a závěr krásně upokojí... Co víc si pro večerní oddychovku přát? ()

ER

James Franco vs Statham? Raději bych viděl Superman vs Statham. Ale ok, pak je tam Frank Grillo a Winona Ryder A protože tu má Jason i dceru, (taky ranařka) tak film se tomu přizpůsobil a náctiletí se mohou dívat také. Děj je klasika, chlapáctví v každé druhé scéně, pár mrtvol. ()

rublik05

Klasické jednoduché akční béčko, jehož příběh je typické žánrové klišé, nicméně snímek má tu výhodu, že má slušné tempo, dobré záporáky, ale především má Jasona Stathama, který je ve výborné formě, charisma má na rozdávání, role mu sedla a moc mě bavily jeho akční scény. Jinak se ale jedná o typický levnější akčňák, jede se podle léty osvědčených postupů, snad jen ten závěr mohl být trochu drsnější. 6/10. ()

TheRay97

Kdyby se jedna šílená ženská nerozhodla pomstít svého synečka, nic z tohohle by se nestalo. Ale to by zase bylo o ničem. Sylvester Stallone použil fantazii a vytvořil neporazitelného týpka, který si v klidu žije v malém městečku. Film přečkal mé očekávání a není to jen z důvodu akce, ale taky příběhu. Winona vypadá stále mladě, jako kdyby zastavila čas a James Franco nám opět dokázal, že umí hrát záporáky. ()

Likan7

Až překvapivě mnoho známých herců v až nepřekvapivě rutinním a nezajímavém béčku. Sly napsal naprosto průměrný scénář a Gary Fleder režii totálně odzíval. Výsledkem je 90 minut rádoby tvrdýho Stathama, který zmlátí pár lidí, nezapotí se při tom a sbalí učitelku svý dcery. ()

nick_sekac

Myslím si, že se z toho dalo vytěžit daleko více, ale zase to není špatné jako odpočinkový film. Co mě zklamalo, byl James Franco, i když za to ani nemohl. Postavě Kate Bosworth bych za první půl hodinu rozmlátil ksicht lopatou. Mezi Stathamovkami se tahle řadí u mě k těm nadprůměrným. ()

masekjc

Klasický žánr, námět i zpracování ale jako celek nepřináší nic nového a kolísá mezi průměrem či lepším průměrem. 5/10 ()

sWONDER

Ako vždy drsný Jason, hnusní parchanti a dajme tomu, solídny príbeh. Od tohoto druhu filmov, predsa nečakám zázraky. Dej je zaujimavý a snaží sa priniest niečo nové, aj keď, to už asi nie je nemožné. Francova postava mala vačši potencial, škoda toho. Čo ma sralo na tejto priamočiarej kalbe, sú príliš postrihané akčne pasáže. Efektné fighty som si tak nemohol naplno užit, ale aj tak velká spokojnost. ()

nesli

Scénář jednoduchý a předvídatelný, ale film jsem od začátku bral jako oddychovku a očekávání naplnil. Statham v akční roli klaďase jako obvykle perfektní. 7/10. ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

01.11.2023

Rýsuje se nám zde nová dlouholetá spolupráce na poli akčních filmů? Populární britský herec Jason Statham si údajně natolik užil natáčení nového snímku v režii Davida Ayera (Sebevražedný oddíl,… (viac)