Interview se zabijákem

• Veľká Británia Interview with a Hitman

Tichý, vytrvalý. Žádné vztahy. To je Viktorův styl. Mantra, která ho vytáhla ze slumů v Rumunsku na vrchol své profese – nájemného vraha. Viktor zná hodnotu života vice než většina lidí, což mu dává předpoklad stát se perfektním zabijákem. Ale po bezcitném podrazu od svých šéfů utíká do Londýna, stane se členem nové rodiny a zjistí, že se octnul uprostřed zuřivého boje podsvětí o moc. Viktor je teď lepší, rychlejší a ještě více nemilosrdný, než kdykoliv předtím. Dostane příležitost, aby začal nový život. Ale podaří se mu někdy uniknout nepříjemnostem a skrytým tajemstvím z jeho minulosti? (oficiálny text distribútora)

raru

Zo začiatku to vyzerá ako prvotriedny Béčkový film.Ale čím ďalej sa necháte unášať dejom,tým viac kúsky skladačky do seba začnú zapadať a koniec vyzerá ako veľmi pekné a originálne puzzle.Samozrejme,zopár múch to má,ako píše verbal,hlavne výprava-rumunské exteriéry,neznámi a necharizmatickí herci,ale hlavný hrdina je celkom fajn,v dospelosti dokonca niečo ako sympaťák,no a scenár to je fakt lahôdka.Vrelo každému odporúčam. ()

Petbrick

Tento film je důkazem toho, že ne vždy je potřeba spoustu peněz k natočení dobrého filmu.Líbil se mi od začátku až do konce.Doporučuji ho každému, kdo je trochu vnímavý.A konec ... naprosto nečekaný! ()

karaks

překvapivě charismatická věc. ukázka toho, jak ze spousty klišé a nízkého rozpočtu udělat za pomoci výborné režie, skvělé kamery, střihu a sound designu hodně povedenou věc. palec nahoru i za výborný casting, vyjma tedy ženských postav. ale vzhledem k tomu, že se tu hraje především na chlapská, osudová přátelství, tak se jalová C.Tilette dá přežít. ()