Billy (Vince Vaughn) a Nick (Owen Wilson) sú predajcovia zo starej školy, ktorí polovicu života strávili zdokonaľovaním svojich predavačských fígľov. Svoju prácu povýšili na umeleckú disciplínu, ale aj tak skončili na dlažbe. Obidvaja sú produktom svojej generácie, ktorá verila v americký sen - kto tvrdo pracuje a dodržuje pravidlá, toho úspech neminie. Realita je ale úplne odlišná. Ich kariéru potopil súčasný pretechnizovaný digitálny svet. V snahe dokázať, že nepatria do starého železa, sa im podarí takmer nemožné a získajú stáž v prestížnej  firme Google. Problém nastane, keď zistia, že tam nie sú sami. Medzi ďalšími záujemcami o pracovné miesta je kopa geniálnych univerzitných študentov a technicky nadaných géniov, ktorí sú o polovicu mladší a minimálne dvakrát tak šikovní a bystrí. Súboj o niekoľko voľných pozícií nebude jednoduchý. Billyho a Nicka čaká neľútostný súboj s elitou národa, v ktorom musia porušiť všetky pravidlá, aby na konci šialenej cesty za získaním práce snov dosiahli to, po čom celý čas túžili. Aby získali povýšenie z Noodlerov na Googlerov, teda zo stážistov na zamestnancov, Billy a Nick musia prekonať generačnú bariéru a všetkým predviesť ich skvelú zásobu nacvičených predajných trikov. Google je totiž miestom, kde sa sny stávajú skutočnosťou a kde tajomstvo úspechu nie je založené na hľadaní, ale na vyhľadávaní. (TV JOJ)

Grondal

Úprimne, toto mohli byť kľudne aj 2*. V prvej polovici filmu som sa len aklimatizovať na štýl humoru dvojice Vaughn + Wilson, ale keď už k tomu došlo tak som sa bavil. Nič na čo by som spomínal, ale na stravenie oddychového večera to bolo ok. Ešte poznámka, kadencia akou to hlavná dvojka melie pantom, otestovali samotné hranice toho čo titulky ešte znesú, dabing by tu bol zrejme na mieste(aj keď niečo takéto sa mi vyslovuje len ťažko). ()

george82

Tohle byla teda nuda. Vaughn nevěděl, kdy přestat mluvit a Wilson tam jen zaslepeně a zamilovaně pobíhal. Bylo víc upovídané a méně vtipné. Teda ze začátku...pak se začal více ukazovat smysl filmu a budování vztahu a týmu. Outsideři odstrčení na okraj si musí svou cestu vybojovat o to víc. ()

kubas369

V pohodě filmek z dvojicí Wilson a Vaughn jsem byl spokojenej už v Nesvatbovejch a v Stážistech se rozhodne neztratily takže paleček nahoru. A čert vem fakt, že Levy točí pořád tu samou sračku do kolečka jen obměňuje prostředí a herce. ()

carbono

Svěží, ale hádám, že celý rozpočet financoval google? =) Product placement everywhere, but who cares. Za zmínku stojí pozitivní postoj obou grown-up protagonistů. Víc pozitivismu pro všechny. Neoslní ani neurazí. ()

ratpile

A já blbec očekával nějaký ten humor založený na neznalosti IT vs Google nerdi.. v alespoň trochu civilním podání. Samozřejmě jsem dostal zoufale nevtipného tlusťocha Vaughna a o něco snesitelnějšího Wilsona. Humor jsem moc nepochopil a brutální kýčovitost u scény s famrpálem mě donutila zastydět se. Je to ale ale aspoň hezky barevné a Will Ferrell (kterého jinak nemusim) tu má kvalitní úchylnou roli. ()

RigorMortis

Owen je Owen...a ak sa spojí s Vincem, vždy z toho vznikne solídny úlet. Spočiatku (hlavne pri pohovore cez webku) som si hovoril "čo to má preboha znamenať?", no postupne som si zvykol. Aj dve hodiny stopáže sa dali vydržať. Záverečná narážka na GoT a scéna so "slúchatkarom" príjemne prekvapili a aby som nezabudol - JOHN FUCKIN' GOODMAN. ()

Catenburey

Slabota. Rozmýšlel jsem se mezi 40% a 60%. Přidal bych i za snahu pobavit, ale tady žádnou nevidím. Tak jako mám rád Nesvatbovi a beru je jako představitele nejlepších amerických kýčovitých komedií, tak mě Stážisti neskutečně nudí. Tedy kromě toho, že se jedná o naprosto drzou a vtíravou reklamu na teambuilding, šlofíkárnu a "zdravý" tlak na zaměstnance GOOGLU, nemá tento film smysl. Zápletka je asi tak zábavná jako kámen. Sorry, nic nudnějšího mě nenapadlo. Kdybych neměl tyhle dva trapáky rád, dal bych hvězdy dvě. Divím se, že jsem to dokoukal. ()

curfew77

Aneb proč k napsání scénáře nestačí nápad, že by byla sranda, kdyby se staříci Vaughn a Wilson přihlásili do Googlu a všichni je tam vtipně ponižovali, jak jsou mimo. Co se stane pak, až už bude toho ponižování přeci jen dost? Ano, bohužel se stane přesně to, co si myslíte, a navíc tím nejotravnějším, nejnudnějším a nejprovařenějším způsobem. Prosím nesrovnávat s NESVATBOVÝMI, kde bylo vtipu mnohonásobně víc: tady se jenom neskutečně zdlouhavě blábolí, dobré fóry jsou tu dohromady asi tak tři (zlatonka rules!) a situační komika vlastně veškerá žádná. 40 %. PS: Jediná opravdu hezká herečka prakticky zmizí z plátna hned ve chvíli, kdy vás začne její postava zajímat (a tím nemíním jen její tělesné křivky) - i to je svým způsobem "umění"... ()

Lucius55

Bohužel většinou docela nudná komedie se snadno odhadnutelným koncem. Ale mám ty dva (Vince i Owena) docela rád, tak jsem to vydržel až do konce. A ano, občas jsem se i zasmál (prof. Xavier):-P To, že celé je to vlastně jedna velká reklama na Google, mi tolik nevadí. Každá reklama přece vždycky přehání;-) Třetí hvězdička je hlavně za závěrečné titulky... ()

A_san

V některých aspektech pohodová komedie, ale je až moc neuvěřitelná. Už jen jejich nástupa blbé chování mi přijde prostě moc. Takhle vysněně to prostě nechodí. Ale jinak pohoda, ale tohle to prostě u mě osobně hodně shodilo a ano, jak tu už bylo níže napsáno, je to takové představování velké supr trupr Google rodiny a takové firmy se mi tak trochu příčí. Ale jako pohodovka je to dobré ()

64B

Profesor Xavier alisa scénka z tohoto filmu byla asi jediná, která mi vykouzlila úsměv, jinak jsem se nebavil (aspoň né po komediální stránce). Scénář vcelku fajn, až na to, že je to až moc přesládlá slaďárna a dostat takhle jednoduše práci v Googlu jako tihle dva idioti, tak už jich tam je.. Na druhou stranu, snímek ani nijak extra nenudil a neodpouzel, takže proto mírné hodnocení. ()

jafuska

Jakmile se tito dva herci objeví ve filmu, je tu záruka, že to bude vtipné, zábavné, prostě oddychovka a ani tady tomu není jinak, dva dospělí outsidři, kteří začínají jako stížisti v největší internetové části Google, a chtějí zde najít svoji práci snů.a proto musejí čelit různým překážkám v této společnosti. Film je plno dobrých vtipů, nadhledů a proto se mi tento film líbil. ()

subic

Je to komedie a jako komedie to skoro líže 4 hvězdu. Vince Vaughn má zajisté charisma a jako scénáristická prvotina slušné. Taky rozumím tomu, že pracovat Googleplexu je jistě prestižní záležitost, což je třeba i v Brně v IBM Delivery Centre. Ale pořád je to komedie, která se snad ani nesnaží být technologickým dokumentem, který by chtěl ukázat postupy a principy uvnitř Googlu. 70% ()

vojta123

Neni to kdovíjaká skvěla komedie ale každá komedie nemůže být skvěla. Učelem je aby se člověk pobavil a to splnila na 100% ,ikdyž má hodnocení takové jaké má. Vřele doporučuju ()

liquuid

Pohodová oddechovka, ale nic jiného. Bohužel nic jiného se říct nedá, snad jen, že mi to uteklo strašně rychle. Ani jsem se neotočil na bok a už byl skoro konec. Pár celkem vtipných hlášek, ale na komedii jako takovou mi to tolik nepřišlo. ()

marek29

Klasické téma vítězství starých harcovníků, které je dané už od 1. minuty. Navrch lovestory Owena Willsona se zpočátku neulovitelnou workoholičkou, no a mnohem víc střípků klasicky opakujících model americké komedie ve verzi "stará garda ještě nepatří do šrotu". Kladně hodnotím možnost vidět jak "snadné" je dostat se do Googlu na stáž (práci) a prostředí, ve kterém se natáčelo znám také jen z náborového videa své nejslavnější verze. Na zabití času na horské chatě 1.1. večer ucházející ale lépe sledovat s alkoholem v ruce! Párkrát se uchechtnete, toť vše asi. ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (viac)