České století

• angličtina Czech Century
Česko, (2013–2014), 11 h 11 min (Minutáž: 65–83 min)

Daniel Landa, Jiří Vyorálek, Luboš Veselý, Jan Budař, David Novotný, Martin Finger, Miloslav Mejzlík, Martin Stránský, Monika A. Fingerová, Jaromír Dulava (viac)

Recenzie používateľa Ozzy2 k tomuto seriálu (3)

České století (2013) odpad!

Po zhlédnutí prvních tří části dávám čistý odpad.Zprasený zvuk,vrchol je,když Beneš má "jet" v autě s Františkem Moravcem a ani se jim nehnou hlavy,protože auto stojí a kožený kabát,co má na sobě Trojan nepříjemě vrže o koženou sedačku v autě. Jen nesmyslné plkání,obrovské skoky v čase,zvláště ve veledíle Kulka pro Heydricha,kdy už jsem se těšil,že se začne něco dít a najednou to skočí do roku 1945...... Beneš by měl být dehonestován za zločiny na vlastním národu a tady vyšel jako vítěz....chce se mi zvracet!Překroucená historie jako za komunistů. ()

Den po Mnichovu (1938) (2013) (E02)

Dan Landa tu krásně svým vylízaným hejtrům a sluníčkovým vlastizrádcům, kteří budou dokola omílat, že je nácek , protože ve dvaceti byl skinhead vytřel zrak.Ten kluk je fakt vymnikající a je mi jedno, zda poslouchám jeho hudbu, nebo se na něj dívám v TV. ()

Kulka pro Heydricha (1941) (2013) (E03)

Strašně jsem se na tenhle díl těšil, každý básnil o Fingerovi, jak skvěle zahrál Beneše.....Zklamání veliké.Finger byl toporný, nevěrohodný, chvílemi mi přišel, že text čte ze čtečky a jen ho odříkává.To samé představitel Jaksche, který neustále čuměl do stolu,jakoby tam hledal slova...Finger je velice špatný herec,jeho .Hraje naprosto stejně v Ulici otce Adriany, jako tady Beneše.Jediné plus tu je, že si někdo dovolil Beneše vykreslit tak, jaký byl doopravdy.Mocichtivý zbabělec, který nás nejprve předhodil Hitlerovi a potom i Stalinovi.Nechápu, že se po té svini jmenují ulice a náměstí. ()