Lego príbeh

• Česko LEGO® příběh (viac)

Príbeh filmu nakrúteného pomocou počítačovej animácie podľa pôvodného scenára sleduje osudy Emmeta – obyčajnej, dokonalo priemernej minifigúrky LEGO, ktorá je omylom považovaná za najvýnimočnejšiu osobu, ktorá jediná môže zachrániť svet. Je odvedený do spoločenstva cudzincov, ktorí sa vydali na veľkolepú výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takúto cestu zúfalo nepripravený, čo prináša množstvo komických situácii. (TV Markíza)

Majez

Připadám si jak ohraná deska, ale dětské filmy připadají ftipné dospělým, děti to sice žerou taky, ale cílovka jsou rodiče. Já se bavil, dokonce po skončení i se synkem lego vyndal. Je smutné, že z nové sady auta, postaví jen TO auto. Naštěstí má lego po mě ještě z minulého století, kde to byla opravdu hračka pro rozvoj kreativity a představivosti. Dnes to je pouze reklamní slogan a parádně provedená stavebnice, připadá mi to jako tehdejší monti system. Jinak grafika je super, škoda, že to někdo nenatožil jako lego fim z kostiček :-D to by byl teprve hardcore ()

martabart

Do kina jsem se na to bohužel nedostal, ale po shlédnutí nelituji. Strašná blbost, nedalo se na to prakticky dívat. Dlouho se mě nestalo, že jsem se musel vyloženě nutit abych se na film dodíval. Přítelkyně to vzdala v půlce. Totálně nepřehledny, rozhárany, šíleny střihy, kulometny dialogy, prostě nekoukatelny, až mě z toho bolely oči. Animáky mám velmi rád, první Zataženo od stejných autorů se mě taky moc líbilo, ale tohle jde bohužel úplně mimo mě. Ta ubulená limonáda na konec to dorazila. Za těch pár dobréch vtipů 3/10. ()

Mrliš odpad!

Nemám slov! Těšil jsem se na Lego movie opravdu hodně, ale to co bylo vytvořeno je k pláči! Nezvládl jsem dokoukat. ()

Leira

Kdo nic nečeká, může být jen příjemně překvapen. A tady to platí víc než kde jinde. Takže napíšu jen - vůbec se na to nekoukejte, je to hrozný, trapný, nezábavný a nemá to logiku ani pointu. A pokud se přeci jen odvážíte na lego jízdu, připravte se na prvního pořádného záporáka, který nejenže má smysluplný cíl (ač ten smysl pochopíte až na závěru), ale taky konec, jaký se tak často nevidí. Jen s lítostí nedávám plný počet hvězd - vtipů a gagů mohlo být přeci jen o něco víc. ()

v4v

Kreatívne prostredia a nápady pri vtipných scénkach a gagoch sú takmer nevyčerpateľné. Dostáva sa nám skvelých postáv, najmä Batman a pesnička, ktorú napísal, sú asi highlightmi animáku, aj keď tých by bolo viacej. Musím priznať, že vtipy a humorné situácie celkovo sú skutočne hlboko prepracované a môže sa stať, že niektoré z nich možno nepochopíte, rovnako ako väčšina „mojej" sály. Plno detí samozrejme nemôže chápať kopec narážok, ani Batmanovu pieseň, či nespočet odkazov a paródií. Svoje si o.i. odniesli Star Wars, Pán Prsteňov, Matrix a pár postáv z DC. Hodnotenie : 90% ()

moviereview

Musím povedať že som ozaj sklamaný. Úplne nezmyselný príbeh ktorý mal radšej zostať len na papieri. Animácia bola asi najhoršia akú som za poslednú dobu videl. Išiel som na to z deťmi keď som videl že ho odporúčajú, ale po 10 minútach sa deti nudili (ani som sa im nedivil) a ja s nimi. Po filme sa ma pýtali že o čom to vlastne bolo a ja som im to ani nevedel rozumne vysvetliť. Pre deti pochybujem že je tento film možno pre deti do 6 rokov ale vyššie nie. Videné raz (a naposledy) v kine 3D. ()

neo101

Kdyby to aspoň natáčeli se skutečnými lego figurkami jako loutkový film dokázal bych to ocenit. Napodobenina božího Ralpha ale není boží a prostor mají hloupé postavičky namísto těch božích (snad jen han solo a batman ). Nudná hloupost s opravdu příšerným scénářem. A vtipem to taky nesrší. ()

Miiro

Opravdu jsem se bavil a líbilo se mi, když sem viděl všechny kostičky a předměty co sem měl doma :) Kdo vlastnil LEGO, tak tenhle film vřele doporučuji :) ()

jujask

Tento animák má skvelú animáciu a aj skvelý príbeh a dovolím si tvrdiť, že bude ako jeden z najväčších animovaných filmov a ozdobou kreslenej filmovej brandže ešte dlhé roky. Celkovo je to veľmi príjemný film, a isto pripomenie detstvo. Odporúčam každému, kto sa niekedy hral s nejakou formou lega . Keď som bol malý chlapec nehral som sa s takýmto Legom lebo ešte nebolo moc na trhu ale momentálne som dostal normálne chuť sa trošku pohrať. Asi dcérke zadovážim aspoň za vrece dielcov. Už sa teším ()

stuj

Oddechová prča a pěkně udělaná. Žádný spešl příběh a žádná originalita, ale jako relax dobrý. Koneckonců je to lego a to je především pro děti... Pěkné zpracování. ()

RenumBram3R

Ach ti dánové, rádi asi propagují svoji vlastní značku LEGO, reklamy o nových stavebnicích už mi lezly krkem tak jsem neměl chuť se na to podívat, ale něco mě donutilo asi ta dětinská touha po dobrodružství. A nelituju toho! Příběh sice není nějaké vrcholné dílo, ale animace, efekty a hudební doprovod z tohoto filmu dělá blockbuster. Kostičkovaně dementní, ale super jde vidět, že Phil Lord a Chris Miller vtipem nemrhali, je tam slušná nálož gagů a slušná parodie na komixové hrdiny, u některých scén jsem se smál až jsem se málem počůral, ale takhle to má být. Nejvíce mě dostali ty kostičkové výbuchy, ještě do teď mi nedochází, jak to sakra udělali? No zpět k filmu, konec je takový BUM nebo spíše ŠLEH nemyslel jsem si, že by to takhle mohlo dopadnout, ale byla to bomba už od začátku. Viděno na Blu-Ray 95% ()

Ollivander

Výborná myšlenka, příběh ve všech ohledech odpovídající základní myšlence, naprosto dokonalá animace od celku až po jednotlivé dílky (přesně s nimi jsem si kdysi hrál!), spousta vtípků, přesahů a jedna akce střídá druhou. Já vůbec nevím, v čem by to mohlo být ještě lepší. Samozřejmě je to reklama na Lego jako prase (což se nejlépe ukáže v závěru), ale taková jakou si můžu pouštět pořád dokola. Hudba (Mark Mothersbaugh): 4,5z5 (90%) ()

Sasancca

Pro mě teda veliké překvapení, vzhledem k tomu, že jsem od toho nic moc neočekávala. Ohlasy kamarádů mi ale nedaly a musela jsem se s mrknout a dobře jsem udělala. Rozhodně to není jen pro děti, ty určitě nepochopí to množství narážek, kterými film srší. Propracovaná animace mě fakt dostala, tady se tvůrci vyřádili na každé kostičce. "Rest in pieces!" ()

Profík

Je to pecka, spousta nápadů, které prostě nestihnete vidět napoprvé, tenhle film se musí vidět víckrát. A pokud neumíte anglicky natolik,m abyste nemuseli číst titulky, doporučuju český dabing. Sice přijdete o lahůdkové původní obsazení, ale to moc nevadí, dabing je moc fajn a aspoň si budete moct užít film bez rušení. A že je co. Vizuálně je to promakané do detailů a je to vtipné srovnatelně s nejlepšími Pixarovkami. 95%. ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

Margot Robbie chystá filmové The Sims

23.03.2024

Chris Pratt je Garfield

Chris Pratt je Garfield

02.11.2021

Chris Pratt (Strážci Galaxie, Jurský svět) měl jednu dobu našlápnuto k tomu stát se největší hereckou hvězdou současnosti. Vedle jeho hlavních filmových sérií, které nestojí pouze na něm, mu ale… (viac)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (viac)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

22.06.2017

Hollywoodem tenhle týden otřásl odchod Phila Lorda a Chrise Millera od sólovky Hana Sola. Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy je propustila měsíc před koncem natáčení, jelikož se jejich vize začala… (viac)