JB001

Upřímně řečeno měl jsem obavy z posledního dílu, protože ta třetí série se mi nelíbila tolik jako první dvě. Závěrečná epizoda mne ale dostala do kolen. Klobouk dolů. Překvapivě kvalitní zakončení celého seriálu... ()

Pepinec

Poslední epizoda vynikajícího seriálu The Fall mi připomíná rady a zákazy rodičů z dětství. Já o ně tenkrát nestál, já je nechtěl, já si všechno představoval úplně jinak. Jenže já za nějakou chvíli pochopil, že to bylo to nejlepší, co mohli udělat. Rodičům děkuju a Pádu gratuluju za nejlepší zakončení seriálu, jaké jsem kdy viděl. ()

Martrix

TEN KDO NEMILUJE, ZŮSTANE MRTVÝ. A nutno dodat, že nejsilnějším pudem, který nám příroda dala, je přežít. A když jsme u toho, tak: Matka vypráví pohádku..." ....a princezna vzala žabáka a mrštila s ním o zeď...", Dcera se podiví..."ale ne, vždyť ho měla políbit?!" Matka se pousměje a odpoví..."ale ne, to je Disney. Toto je reálný příběh". Námětů k zamyšlení nejdete v The Fall minimálně tolik, kolik otázek v sobě nosíte. Myslím, že to tak Cubitt nezamýšlel, ale muži jsou v tomto seriálu ukázáni v lepším připadě jako telata, v horším jako slaboši a nejhorším, jako násilníci. Úplně příjemně se to nesleduje. A o tom to má být. I pasivním sledováním, si můžete tříbit myšlenky. Tedy pokud nesjíždíte jen filmy o běsnících robotech, nebo porno. Tímto děkuji uživateli DeLaFere za doporučení The Fall. ()

warrenur

Najlepsi diel a serie. Cakal som, ze zaver opat nejak posunu, ci dokonca zmrsia. Prijemne prekvapili Atmosfera slapala a tentokrat i herecke vykony boli uveritelne. Skoda, ze tuto uroven nemali i predosle casti. ()