Matt Scudder je bývalý newyorský policajt a vyliečený alkoholik, ktorý pracuje ako súkromný detektív bez licencie a zázemia. Svoje služby ponúka tým, ktorí sa z akýchkoľvek dôvodov nemôžu obrátiť na políciu. Jedným z nich je aj drogový díler Kenny Kristo, ktorý si detektíva najme, aby našiel zločincov, čo mu uniesli a brutálne zavraždili manželku Carrie aj napriek tomu, že im zaplatil výkupné. Scudder začne postupne odkrývať stopy vedúce k únoscom a zisťuje, že tento zvrátený zločin nie je jediným a rozhodne ani posledným, ktorý v uliciach New Yorku spáchali. Sérioví vrahovia mladých žien, ktorí svoje obete rafinovane mučia, sa chystajú opäť zaútočiť a Scudder, ktorý sám stojí mimo zákona, sa im rozhodne čeliť osamotený, na vlastnú päsť a všetkými, hoci aj nelegálnymi prostriedkami. Nečakanú pomoc však získa od svojho nového malého šikovného priateľa, ktorým je svojrázny čierny bezprizorný chlapec TJ. V neľútostnom súboji s časom a presilou tentoraz pôjde aj o jeho vlastný život. (TV JOJ)

Mark1983

Na tento snímek jsem byl také dosti zvědav a nebyl jsem zklamán. Podle mě se jedná o mysteriózní napínavý krimi thriller od začátku do konce. ()

RavenSpector

Temně drsné drama. Perfektní ukázka účinného postupu při vyjednávání o rukojmí. Ta scéna mě dostala. Tak se na ně musí, na ty ku-.-vy únosce. ()

Johny Mist

Možná prvoplánovitý, ale na druhou stranu opravdu kvalitní počin. Nechybí kýčovitý konec, což mi trochu vadí. Atmosféra je velmi slušná, námět skvělý, dalo se z toho ale vytěžit trochu víc. Liam Neeson se na tyto role prostě hodí, takovej ten osamělej vlk samotář, trochu tajemnej, malinko složitej, ale v celku rovnej chlap v celém tom marastu, ve kterém se pohybuje. Není to tak akční jako Non-stop..... s odřenýma ušima 4* ()

Mr.Lordi

Drsný, ale velmi přitažlivý a zajímavý film s L. Neesonem, tak typickým pro tyto zvláštní témata. Příběh a nápad je velmi zajímavý, závěrečná scéna také nijak neshazuje celou atmosféru. Neočekávejte však super akční přestřelku a vyvražďovačku, jak jste zvyklí - veškeré akční scény jsou spíš v rámci nutnosti. Tam, kde je "spravedlnost" krátká, pošlete Scuddera. 75% ()

zekon

Taková průměrná věc s žádným úžasným nápadem a ničím novým se skvělým Neesonem a skvělým zpracováním. Takže celkově za 3. ()

zeromen

Solidně natočené béčko, s výborným Neesonem. Ale má mnohem lepší film, tady drobátko šlápnul vedle. //viděl na DVD: 57% ()

Lukkyn

Tohle se trochu vymyká posledním Liamových letům. Tedy něco jste mi sebrali identitu, dceru apod. a já Vás všecky vystřílím do posledního kreténa. Tohle má na víc a buduje to atmosféru a proběhne i trocha napětí. Jediná akční scéna je v posledních chvílích filmu a má to svůj účel. Kameny si hrajou na atmosféru a čerpají z hrdinova kouzla. LIam tyhle filmy umí a ikdyž se trochu zaškatulkoval , tak tahle změná mě potěšila!!!! ()

chosan

Sice to není akční pecka jako 96 hodin, ale i tak velice dobře udělaný, koukatelný thriller já musím říci že mě film dostal za mě to byla koukatelná pecka a velké překvapení dávám 70%. ()

lubica1995

Musím sa priznať, že ma spracovanie veľmi uspávalo. Bolo to zdĺhavé, ničnehovoriace a sem tam to chcelo byť drastické a napínavé, ale bolo to len trapné. ()

kodwin

Trochu ohrané téma. To nic nemění na tom, že Neeson zvládá svou roli bravurně a snímek nepostrádá napětí. Název je trochu zavádějící - toho hřbitova tam zase tolik není. Celkově kvalitní thriller, který postrádá originalitu. ()

Naby

První polovina filmu zajímavá, napínavá. Postupně to ale degradovalo trochu napětím a hlavne uveritelnosti. Trosku skoda, potencional to melo. Jinak lehce nadprumerny akcni film. Celkem 3,4* ()

mlock

Ten negerskej homeless parchant jako měl bejt roztomilej a ftipnej? S tim hnusem by se v reálu nikdo nebavil, tady z něj udělali "parťáka". Dál v celym filmu dost pokulhává logika a postavy jsou opravdu sbírka pitomců. A závěrečný děj rozkouskovaný pámbíčkářskými citáty z odmašťovny, to byla třešinka na dortu. ()

Gemeroid

Je to jako roštěnky ze školní jídelny. Má to dobrý začátek a pak chvíli před koncem, jinak se to vleče, tak si člověk dloubá holuby a sem tam si jde skočit ze střechy. Konec je natahovaný jak guma na teplácích co nosíte od puberty, ale nakonec to přeci jen skončí a to je dobře. ()

Signore

Řemeslně tomu vlastně není co vytknout, v rámci žánru je to jasný nadprůměr (přičemž bych vyzdvihl žánrovou čistotu) a Liam Neeson předvádí svůj vysoký standard, nicméně po zhlednutí snímku jsem se nemohl ubránit dojmu, že kdybych jej neviděl, o nic bych vlastně nepřišel (chyběla mi tam alespoň nějaký náznak katarze). ()

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele

13.10.2016

V únoru 2018 se na velké plátno vrátí nejobávanější vesmírný lovec. Predátoří comeback režíruje Shane Black (Správní chlapi) a půjde o pokračování původní série, zatím ale není jasné, jestli se ve… (viac)

Další těla pod Neesonovy náhrobky

Další těla pod Neesonovy náhrobky

19.02.2013

Březnový start natáčení se blíží a krimi-thriller A Walk Among the Tombstones rychle nabírá obsazení. Ale nejdříve stručně o projektu: film je adaptací jednoho ze sedmnácti románů, které uznávaný… (viac)