agentmiky

Hodně dobře natočené.Ghost Reconu se to celkem podobá,i když je zde pár nedostatků.Vychytávky jsou dobře vytvořené.Aspoň zde umře jeden z hlavních hrdinů,takže to celkem i réalné.Jen nechápu,proč teda tvůrci nenatočí celý film,když 25-minutové video má takový komerční úspěch.Hodnocení:80% ()

MartinezZ

Moc pěkný filmeček jako předvoj pro hru. Jen škoda, že Ghost Recon už dávno nejsou tou skvělou taktickou hrou. Jó, udělat filmečky podle GR z 2001... ()

MATADOR

Produkce Ubisoftu pomalu vystrkuje růžky, aby časem ukázala světové kinematografii, že i oni se toho dokáží zhostit bravůrně. Ghost Recon: Alpha beru jakou takovým počátečním můstkem! Bavil jsem se! ()

okkac

Hodně slušný live-action kraťas ke hře. Moc potěšilo, že se nátáčelo v Dolní oblasti Vítkovice v Ostravě, byť je to tady vydáváno za nějakou základnu v Rusku. Ale člověk, který tam několikrát byl to prostředí pozná. ()

lennyd

Skupina vojáků má před sebou docela všední úkol - vyrazit do opuštěné továrny, a překazit zde schůzku nepřítele s tím, že hlavní cíl nemůže uniknout. Ale standardní akce se mění v boj o život, když do přestřelky zasáhne bojový robot... Fakt nevím co by diváci ještě chtěli. Když se dívaj na obyčejnej akční film, tak remcaj, že je tam přiblblej příběh, a že se furt nic neděje, a když jim autoři naservírujou pod nos půl hodinovej akčňák bez jakýchkoliv zbytečných scén - co je komu po tom kdo je dobrý a kdo zlý, proč se prevíti scházej zrovna tady a jak naši vojáci objevili místo schůzku - o to tu vůbec nejde. Jde jen o čistokrevnou akci od úvodních do závěrečných titulků, a jako takový mi tento film bohatě stačí... ()

Trustme

Na 25 minutách dokonalé pojetí akce pro milovníky special forces v provedení jednotky Ghost Recon. Hraný krátký film na motivy oblíbené herní série Ghost Recon Toma Clancyho s futuristickými prvky. Filmík se točil v našich lůzích a objektech a vedle scifi výbavičky ghostreconů je k vidění i naše skromná vojenská bojová technika. Režie se zhostili chlapíci, co akci mají v krvi (stojí za akční animovanou Logoramou) a já jen doufám, že se jim dostane brzy možnost natočit něco celovečerního a tak skvěle pojatého jako je tento příspěvek k vydání hry na trh. Pro plné vychutnání videa doporučuji sluchátka a nebo poctivý subwoofer a volume na 12. hodinu. ()

SpaceOdyseus

Na to, ze jde o reklamu to je paradni kratas se super futuristickou akci, dobrym tempem, hodne jednoduchym pribehem (ale o ten tu tentokrat vubec nejde) a chlapackymi pozami, takze dobra prace a tesim se na dalsi dil. ()