Je rok 1955 a my sa zoznamujeme s „Flatbushskou štvorkou“, ako sa sama nazýva štvorica dvanásťročných chalanov z Brooklynu. Stačíme sa o nich dozvedieť akurát to, že sú zohratí, výreční, správne drzí a keď príde na to, vedia aj udrieť, a že dvaja z nich zdieľajú nežné city ku spoločnej kamarátke Sophie – a už sa aj presúvame v čase o štedrých 58 rokov ďalej, teda do súčasnosti, v ktorej ich osud rozvial do rôznych končín USA. Sam (Kevin Kline) žije s manželkou na Floride, kde si kráti dôchodcovské dni vodným aerobikom a ide sa pritom unudiť k smrti. Archie (Morgan Freeman) je po miernej mŕtvici, no trpí skôr následkom prílišnej starostlivosti a nekompromisného dohľadu svojho dospelého syna. Paddy (Robert De Niro) zostal ako jediný žiť v Brooklyne. Pred rokom mu zomrela manželka (zmienená detská láska Sophie), a zo stále smútiaceho vdovca sa stal nespoločenský frfloš, ktorý odpláca susedkine láskavosti ostrými rečami. Z Billyho (Michael Douglas) je úspešný kalifornský obchodník, ktorý sa po desaťročiach staromládeneckého života práve chystá oženiť s tridsaťročnou ženou. A práve táto chystaná udalosť je zámienkou k plánovanej rozlúčke so slobodou práve v Las Vegas – len to ešte chce presvedčiť Paddyho, ktorého kamarátstvo s Billym značne utrpelo Billyho neúčasťou na Sophienom pohrebe, aby vyšiel zo svojho mauzólea a pridal sa k nim... (TV Markíza)

henrycruel

Když se sejde stará parta legendárních herců, vznikne z toho tento průměrný oddychový film. Občas nezaškodí sledovat nenáročné snímky a vypnout mozek. ()

helrohir

Film s ohromným komediálnym potenciálom, ktorý sa však napokon, čo sa týka humoru, drží skôr pri zemi. Očakávať ďalší "Hangover" bolo vzhľadom k veku hercov nereálne, ale keby to vyšlo, mohol to byť parádny zážitok. Celkový príbeh je skôr rutina, akú sme už mali možnosť vidieť veľa krát; proste si partia postarších chlapíkov užíva zostávajúce dni života. Nebyť charizmatickej a herecky renomovanej štvorice, určite by to bolo ešte slabšie, ale koniec koncov, trochu zabaviť sa na tom dalo a vyššie ambície to asi nemalo. 60%. ()

Murysek

Super komedie o přátelství čtyřech dědků. Už po přečtení hereckého obsazení je jasný, že tenhle film není o špatně zahraných rolích, příběh je sice tak ohraný, jako každá deska Elvise Presleyho, ale taky i stejně dobrý a poslední dobou to u komedie prostě ocenit musím. Rád se podívám i na blbosti a parodie, ale když tam snesitelný příběh je, tak je to super. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,6/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 46%, Audience Score - 59% | FDb.cz - 73.3% | Určitě nadprůměrná, přesto nezajímavá a klišovitá veteránská komedie o "komplikovaných vztazích", vzájemném usmíření a "svatbě" ve Vegas. To už je samo klišé. Přesto je ústřední čtveřice velmi sypatická, a i když výkonem vládne Bob, tak na vtipu zapracoval Morgan s Kevinem. Bez těchto herců by to totiž byla velká, převelká slátanina, která by spadla někam daleko pod průměr. Přesto vše dobrá a vtipná oddechovka, která na klidnou zábavu potěší. Holt The Hangover je úplně o něčem jiném! :-) 65% ()

LdaVinci

Jo, hodně to staví na hvězdných jménech, ale prostě sedlo mi to. Vtipy skvělý, zasmál jsem se, a takovýto párty mě baví sledovat. Spokojenost. ()

marek29

Solidní zábava z Vegas. Až mi slza ukápla. De Niro, Douglas, Freeman a ten čtvrtej kterýho neznám. Ale bavil jsem se slušně. Jednou to za to stojí ()

ostravak30

Frajeři ve Vegas by klidně mohli být pokročilým pokračováním Pařby ve Vegas. V tomto filmu se sejdou čtyři velmi kvalitní herci, americké legendy, nutno však podotknout, že Kevina Klina vůbec neznám. Nicméně minimálně Robert De Niro a Morgan Freeman jsou zárukou filmové kvality. Jon Turteltaub natočil vyzrálou komedii, kterou pochopí spíše starší ročníky a to platí i co se slovních vtípků týče. Mladí některým věcem nejspíš rozumět nebudou nebo jim to nepřijde až tak vtipné. Holt staříci mezi sebou vtipkují jinak. Pravda je, že je děj poněkud jednodušší, když je jeden z nich milionář a tak nějak může cokoli zařídit. Tím pádem se i pařby a další zábava odvíjí čistě v duchu plno světel, bohaté hudby a hlavně mladých holek. A trochu jde i o rekapitulaci vlastního života. To se dělá jednodušeji ve Vegas a rozhodně méně vážněji než třeba u Než si pro nás přijde či Mládí. Ty vážnější momenty pak nejsou tak vážné a berou této komedii vítr z plachet, to uznávám. Na druhé straně se mi na tuto starou gardu dobře dívá a mí oblíbení herci si mezi sebou dávají zabrat pomocí hlášek a různých situací. ()

PlysovyMacko

Starí pardáli si natočili film sami pre seba. So scenárom si nikto nedal veľa prace, stačí obsadiť par zostarnutych hviezd a poslať ich do Vegas. Nedokážu sa ale odviazať tak aby to bolo zábavné a dočkáme sa par životných múdrosti. ()

Slam7

Je bomba jít z kina a nelitovat těch peněz zaplacenejch za vstup! Byl to supr předvánoční dárek, u filmu jsem se smál snad pořád, musim se přiznat, že občas i z úcty k hercům, ale to bylo jen málokrát. Sentimentální pocity u filmů mam rád, pro mě takový expendables trochu jinak :)))) ()

lulu37

Okrem hlavnej štvorky ma potešilo aj obsadenie z Think like a man. Výborne som sa bavila celú hodinu a pol a určite nejde o akúsi z koša vytiahnutú plesnivú nudu. ()

Anarion

Tohle je film, který zkrátka nemůže být propadákem. Ústřední čtveřice svým společných charismatem a hereckým umem utáhne sebehloupější scénář, a nutno podotknout, že ten v tomto případě hloupým zcela jistě je. Především pak je senilnější a sentimentálnější než všichni čtyři hrdinové snímku dohromady. Vždyť tihle pánové i celé toto dílo by si zasloužili mnohem více zábavy a vtipu. Seniory řešící na podzim života své staré problémy tu totiž máme dosti často. ()

lmc

Být tam nějací řadový herci, je to vlastně průměrný film na nedělný odpoledne. Díky obsazení jsem si však film opravdu užil, protože koukat na tyhle legendy hrající pohromadě je prostě zábava... ()

elanista1

Tomuto ja hovorim spravna party-komedia, porovnavanie s Hangover nie je na mieste, Frajeri vo Vegas maju vsetky postavy sympaticke, ziadna nelezie na nervy /nie ako napriklad ten grek Zach/. Toto je zrely film so zrelymi hercami, ktory si aj vedia spravit zo seba srandu /aj ked za tolke peňeži ani sa necudujem/...zo zaciatku som sa velmi nesmial, avsak postupne sa kadenca a kvalita vtipov zlepsila, a bolo to len lepsie a lepsie. Niektore emocie a vztahy boli dokonca aj funkcne a uveritelne. ()

route60

Poslední léta mám filmového Vegas až po krk a nezmění na tom ani to že ve Frajerech hrají tak výborní herci jako Douglas, De Niro, Freeman a Kline bezesporu jsou ale vše je to už mnohokrát viděno, Jon Turteltaub byl před mnoha léty slušný filmař ale dnes je jen nicotný rutinér. 40% ()

a0001

Plno kecov, no minimum z nich vtipných. Film síce pôsobí príjemne, ale to je iba prvý dojem, ktorý ľavou zadnou prebije práve ten, ktorý si nechá hovoriť nuda! Po dopozeraní na mňa zaútočila reuma a strach z trápností. Ako alternatívu s väčšou empatiou a silnejším zážitkom by som navrhol Stand up guys ;) ()

xtomyx

Asi jsem byl natolik sentimentální, že jsem v tom viděl kousek sebe a to by mi pánové herci mohli dělat dědečky. Úplně jednoznačně pohodový film, který vás zasvětí mezi legendární herce, jejichž postavy jsou zábavné, džentlmenské a dodávají filmu pohodovou atmosféru. Hodnocení úplně upřímné 4 hvězdy...:) ()

Azrael

No v záplavě Sandlerovských a jemu podobných komedií byl tento důchodcovský výlet jako závan čerstvého vzduchu který byl nutně potřeba proto že v komediálním žánru byl ‘‘puch jak hajzl‘‘. Není to sice kdo ví jak originální např. zápletka je nehorázné klišé a las vegas je pořádně okoukané ovšem co je důležité je to že jsem se u filmu bavil a to ve směs po celou dobu kde byl humor dávkován ve správných intervalech a tak postavy jen neplivou jednu blbost za druhou.Taky bylo příjemné vidět De Nira v něčem co není boxerské drama. Zbytek důchodcovské gardy se dobře doplňoval a vše funguje tak jak má...možná režie byla fádní ale film vyloženě nekazila tak že není proč nadávat. ()

Blazis34

Tak nám "mládenci" pěkně zestárli. Vizáží už nepřipomínají herecké modely, ale humor pořád dělat umí. Abych řekl pravdu, jediný Kline mi nezapadl do té hvězdné čtyřky. Jinak dobrý nápad, vrátit tyto hvězdy do centra dění a nechat si je tam užít. Pár scén bylo opravdu vtipných, pár humor postrádalo, ale líbil se mi konec, z kterého bylo vidět, jak důležité je mít kamarády. Ty nahradí i finance. Filmu, který nemá velké ambice, jen diváka pobavit a rozesmát ho, dávám 60% - tři hvězdy. ()