Keď absolvent Princetonskej univerzity Richie Furst (Justin Timberlake) zistí, že ho pri falošnej hre on-line pokru okradli, vydá sa do Kostariky, aby si to vybavil s údajným vinníkom, kráľom hazardného priemyslu, Ivanom Blockom (Ben Affleck). Block ho od pomsty odradí a získa na svoju stranu pod prísľubom obrovského bohatstva. Súčasne sa však po Richieho stopách púšťa aj fanatický agent FBI (Anthony Mackie) a núti ho, aby mu Blocka pomohol dostať za mreže, udal ho a svedčil proti nemu. Richie tak musí hrať najväčšiu hazardnú hru svojho života, v ktorej sa snaží oklamať a obohrať dvoch silných protihráčov naraz. A ešte z toho vyjsť so zdravou kožou, alebo aspoň živý. Dokáže to? A za akú cenu? (TV JOJ)

Saxos

Nesčetněkrát obehraný námět gamblerské pohádky. Nadaný, chytrý a chudý studentík na prestižní škole, táta podvodný hráč a samé dluhy. Studentíka si vyhlédne mazaný velkopodvodník, aby z něj udělal pěkného bílého koníka. Finále studentík je prostě ještě mazanější a získá vše. Zápory: do světa on-line her se opravdu nepodíváte; akční a zábavné asi jako Červená Karkulka po 25-ti letech. ()

Mukade

keby to bol "televízny film" (s príslušným rozpočtom a tomu čo sa od toho odvíja) tak je to asi za 3 hviezdy, ale tú vyššiu kvalitu kinofilmu predsa treba oceniť, je ju tam vidieť ()

Allein4

Geniální obsazení, ale bez hlubšího nápadu. Nějak tam něco chybělo, moc toho nenabídlo. Podobných filmů je spousta. Ale to obsazení? To si pozornost zaslouží... ()

doogiemus

Džastýn, džastýn herec by chcel byť, nedokaže sa však dobre predstaviť. S Affleckom tu karty hral, celý film tak preflákal. Hlavna ženská tiež nič moc, škaredá je jak noc. Na americký sen hľadieť ma nebaví, náladu mi to dnes už nespraví. Priklepnem tomu hviezdy dve, nech ma Džastýn viac neštve. ()

TBS

Film sa mi celkom páčil, hazard ako taký mi neni neznámy takže ma film bavil. čo by som mu vytkol je obsadenie a ten transparentný dej. ()

teseth

Průměrná žánrovka, která neuchvátí ale ani úplně nenaštve. Zápletka je nudná, dialogy plné berliček a herecké výkony tristní, protože chemie mezi herci je nulová a jejich emoční pochody na bodu mrazu. Jediný kdo z této šedi vyčuhuje je Ben, protože ten si toho svého padoucha jakštakš užívá. Ten závěr byl takový beznáboje takže tomu dám tři, i když spíše je to 2,5. ()

zekon

Také nemastné neslané, film o podvodníkovi kterých je tu hafo. Chápu že poker je aktuální, ale ono ho tam moc není. A to že se v tom elektronickém dá podvádět, tak to napadne každého. Prostě tuctovka která mohla proplout okolo. ()

gael83

Tak nějak chladně, nedostalo mě to, ač námět je poměrně aktuální. Justin vážnější polohy neuhraje a Ben by měl režírovat, neumí a nebude umět hrát nikdy, nevěřím mu ani nos mezi očima. Ten film je jako popcorn, taky se na něj těšíte, dáte si ho a pak Vás to sere když vezmete v potaz ty prázdný kalorie. ()

NeverEver

Bez napeti, bez vtipu, jen se spoustou prazdnych kecu a notnou davkou najivity hlavniho hrdiny. Pro Princeton se clovek mozna rodi, ale tenhle hlavni hrdina by tam nemohl delat ani topice?! Pribeh byl docela jednoduchy, ale i tak se dal natocit mnohem zajimaveji a svizneji. Uz me unavuje klise "nejdriv musis dostat poradne pres cumak, aby si se probral a zacal uvazovat normalne":-), protoze az na severoamericky kontinent evidentne vsichni uvazuji normalne hned od zacatku....takze je to k smichu (ted uz spis k placi). Slusne obsazeni filmu o to vic srazi hodnoceni samotneho filmu, protoze vy vite ze "mel na vic". 2** je maximum, co mohu dat. ()

BullittSF

Mohl to být dobrý film o hazardu jako Dannyho parťáci,thriller ala Wall Street, komedie jako Podraz,ale není to nic,co by šlo víc než po povrchu.Škoda. ()

Mark1983

V tomto případě se jedná o nenáročný tříhvězdičkový koukatelný průměr, který neurazí. I když to není nic excelentně velkolepého tak i přesto mě to napoprvé docela zabavilo. Líbí se mi i to, že hazard není po drtivou většinu času, ale že děj filmu jde i mimo hazard a že se film nekoncentruje pouze na hazardní prostředí jako například snímek se Stallonem HRÁČI, ale i na okolní život. ()

Bragi66

Jo, takových akčňáků je spousta, ale na tehle se dá normálně dívat. Sice moc hluboko do světa gamblebyznysu to nenahlíží, ale kamera je docela svěží. ()

redsparrow

Slabé, nedynamické, chaotické a hlavně vyloženě nešikovně a neohrabaně natočené. Od půlky mě film v podstatě přestal zajímat a místo toho jsem jen dumal, co se vlastně na tomhle kousku pokazilo. To se cení. ()

Deadmaus

Po čtení některých komentářů tady jsem se zalekl. A do toho kina jít nechtěl. Přítelkyně však byla neodlomná, takže jsme to zkusili. Opravdu to bude asi podle vkusu člověka, protože nás dva děj vtáhl do sebe. Affleck v roli mizery opravdu stároval a Timberlake v roli oslíčka, který se všema ve finále vydupe jak by smet. Osobně dávám 5 hvězd, jistě,prošel jsem si také mizernou kamerou před utíkajícím Timbem, to byla jedna z největších výtek, ale přítelkyně byla spokojená. A co víc? Teď už vím, že chci taky své vlastní casino. Doporučuju! ()