Chytrý právnik (Michael Fassbender), známy tým, že robí správne veci pre nesprávnych ľudí, sa pustí do nebezpečného obchodu s drogami, aby rýchlo zarobil... ale čoskoro zistí, že hoci chce mať všetko, možno bude musieť všetko stratiť. (Disney+)

Nmicis

Wtf? Mohol som z knižnice vytiahnuť desať random kníh, otvoriť ich na random stranách a prečítať ich niekoľko za sebou. Zbytočný bullshit a tých pár zaujímavých scén celkový dojem nezlepší. ()

JimWalker007

Film, ktorý zo začiatku skôr pripomína luxusnú reklamu na high society drink, sa postupne mení na zákerný mlynček na mäso i dušu. Ak sa raz upíšeš diablovi alebo kartelu, prídeš o všetko. Občas afektované, na pozornosť náročné dialógy striedajú pasáže, keď Scott rozpráva obrazom - a to mu ide najlepšie. Film je podhodnotený, mnohých režisér asi veľmi rozmaznal. "Diplom z práva - povolenie kradnúť." ()

matej.perun

Totaaaaaalne WTF. Pocitovo tak za 2*, no jednu som pridal kvoli odvahe RS pokusit sa nieco take previest do filmovej podoby (a za Pittov megakoniec ;)) ()

Signore

Nemám tu frázi rád, ale na tento film fakt sedí: "papírem šustící" scénář bohužel nezachránila ani slušná režie, ani perfektní herci; navíc jsem to celé vůbec nepochopil (příběhově je to více než banální). ()

(fun)tomas

Existuje tu niekoľko dobrých hereckých výkonov i zopár silných momentov (telefonický rozhovor v aute a záverečné scény, najmä tá s Michael Fassbenderom). No až hlúpo prekombinovaný scenár a zbytočné dejové odbočky podrážajú tomuto celému nohy. To, čo mohlo byť perfektné vykreslenie krutosti drogových kartelov v ich počínaní, sa preto javí ako jedna dlhá konverzácia ľudí, ktorí sa kochajú svojimi vlastnými monológmi / dialógmi. Konanie postáv je načrtnuté len v náznakoch, no ako je nám známe zo Scottových predchádzajúcich režijných počinov, nebojí sa ani explicitne zobrazovaných konfrontácií. ()

Chlo0opek

No co tohle zase bylo zač? Čím drsnější kecy okolo, tím větší nuda. Hlavní představitel naprosto nesympatický, stejně tak jako ostatní - včetně Cameron, od které jsem to teda neočekával (i na "asi" erotické scéně na autě byla spíš odpudivá, než cokoli jiného). Film prostě nuda, nuda a zase nuda. Holt ani herecké ikony k dobrému filmu zkrátka nestačí.. K závěru už mi bylo vlastně jedno, jak to skončí, hlavně, ať už bude konec - který teda taky nic moc.. A hodnocení? Sice lepší, ale stejně víc než 1* teda nedám.. ()

PatrikU

Slušnej film, super Ridley Scott opět pojal film trošku jinak:-) Skvělej Pitt, Skvělej Bardem, trošku divnej Fassbender, kterej má pořád výraz teenagera co ho máma přistihla při honění, ale hlavně Cameron Diaz která si tady střihla trošku kurvičku:-) ale scena na kapotě auta je k nezaplacení:-) jinak průměrný ()

Moredogs

Tak tento film keby neexistoval tak by to nikdo nepocitil, podla mna zbytočny film a ešte ten dej no katastrofa na konci som čakal že diazovu niekto rozkope no a nič. Davam 1 hviezdu snahu ()

Logicomix

Tenhle film je dobře udělaný, ale příběh je dost nudný. Ne že by se nic nedělo, ale není tu žádný „hrdina.“ Všichni jsou v hajzlu. Scott zase chce nastavovat zrcadlo společnosti, konkrétně zločinu na hranici USA/MEXIKO. Koukat se na Fassbendera jak několikrát bulí, mě dost otravovalo. Milý Ridley, příště chci pořádnou storry. ()

ABC1

Nudné, rozvleklé rádoby filozofické....knihu neznám, ale film mě naprosto minul. Ani herecké výkony mi nepřišly nijak oslňující, spíš průměrné až na Cameron, ta by měla být nominována na Zlatou malinu... ()

Milole

Film nekončí happyendom, ani náhodou, ale to z neho ešte nerobí zlé dielo. Naopak, človek sa môže i trochu zamyslieť a byť rád, že to je snáď malinko prehnané... Dobrá oddychovka na všedný deň. ()

Alvin

U Ridleyho už jsem si zvykl, že tu a tam šlápne vedle.Tohle je navíc látka vhodná spíš pro Tarantina. Ten film netáhnul a nedržel pohromadě, jakoby střihač vyhodil pár scén, které měly vysvětlovat motivaci postav. ()

whitewater

Brilantní snímek..... Když vidím průměrná až podprůměrná hodnocení zdejších "stálic", tak si říkám, jestli film vůbec viděli. ()

Mato_Mi

Nebola to katastrofa, nebola to pecka, film síce postupne graduje a druhá polovica je lepšia, ale celkový dojem to už nezachráni. Čakal som viac! ()

Zemřel oceňovaný autor Cormac McCarthy

Zemřel oceňovaný autor Cormac McCarthy

13.06.2023

Ridley Scott chystá drsný western

Ridley Scott chystá drsný western

12.05.2016

S. Craig Zahler proráží do Hollywoodu. Autor románu Bone Tomahawk napsal a natočil jeho loňskou adaptaci a očividně s ní zaujal Ridleyho Scotta. Legendární režisér Blade Runnera nebo Vetřelce totiž… (viac)

Ridley Scott chce točit Marťana a Blade Runnera 2

Ridley Scott chce točit Marťana a Blade Runnera 2

26.08.2014

Většina režisérů si mezi svými projekty nechává rozpětí alespoň dva roky. Ridleymu Scottovi ale dovolená očividně nic neříká, jelikož od přelomu tisíciletí natočil jedenáct filmů. Hodlá… (viac)