BOURQUE

Film, ktorý nehraje nanič a všetko zobrazuje na biele na čierno. Samotný príbeh v tomto prípade nie je až taký dôležitý, pretože pozornosť je zameraná na vec, ktorá v poslednej dobe už prestáva byť fenoménom. Trojica J. Gordon-Levitt, S. Johansson a J. Moore je vo vynikajúcej harmónii. Dobre načasovaný a prevedený debut J. Gordona-Levitta v úlohe režiséra. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

hazaba

Nebyl to špatný film a věřím, že díky spoustě pornografických záběrů hodně lidem zůstane v hlavě. Podobné téma, ale mnohem lépe uchopil Steve McQueen ve filmu Stud bez toho, abychom byli častováni záběry na holá ňadra, holé zadky a vyzývavé pózy. Herecké obsazení je luxusní, film docela příjemně plyne a člověk si z toho odnese poučení, že pro vztah a skvělý sex je potřeba vcítit se do toho druhého. Rovněž se ukazuje pokrytecké chování církve - stačí odříkat několik zdrávas maria a Tvoje chování je v pořádku. Nejvíc mě asi pobavil film ve filmu s Channingem Tatumem a Anne Hathaway. I díky tomu dávám tři hvězdy. ()

Evander

Na tuto komedii jsem se hodně těšil a hodně si od ní sliboval. Po zhlédnutí však mám rozpačité pocity. Místy jsem se od srdce zasmál a nemohu říci, že by zábavných a propracovaných momentů bylo málo. Na druhou stranu je Don Jon naprosto bezduchá slátanina. Proto celkově hodnotím 50%. ()

figliar

Joseph Gordon-Levitt otvoril okno, aby sa každý mohol pozrieť do bežného života sukničkára. Scarlett ako sexsymbol a cieľ každého chlapa, no napokon krava ako vyšitá, je jedna z najlepších postáv, aké mohol Levitt vytvoriť. Teraz sa všetky ženy zhrozia, preklajú ma a neviem čo ešte, ale vážne to majú muži ťažké. Nechcem teraz nikoho obhajovať, každý sme aký sme, ale tento film by mal otvoriť oči nie jednému partnerskému páru. Tvrdo vyžadovať zmenu osobnosti sa totiž nevypláca. Nech si každý hovorí o filme čo chce, mňe sa myšlienka nadmieru páčila. ()

Aurorka

Dokola se opakující momenty, nemožní kámoši co mají plnou hubu keců, ujetá rodina a nesympatický Jon - macho a domácí hospodyňka v jednom věnující se všemu možnému jen ne opravdové práci a sexy, neustále žvýkající Scarlett co se chová jako protivná pipina. Co víc si přát?! ()

Toka

Námět a podání bylo zajímavé, ale to je tak všechno. Chápu jeho záměr ukázat problém vztahu, ale působilo to prostě moc křečovitě. A taky to bylo místny nudný. ()

P.J.2

Film o sexu a masturbaci kde neuvidíte sex a masturbaci. Nenáročná komedie a klišoidním závěrem. Ale musim uznat že originální. ()

zelda82

Hodne jiny romanticky film, kde kluk sice sbali holku, ale uplne jinou, nez by se podle zanrovych klise sluselo a patrilo. Za me rozhodne plusove body za trefnost a uprimnost. ()

Rockerman

Dvě scény, které se po celou dobu opakují a kvůli kterým stojí za to se na to dívat. První je Jonova rodina. Přecitlivělá matka, věčně na americký fotbal se čumící otec a sestra, která neustále čumí do mobilu. Takže Jonova závislost na pornu už tolik nepřekvapila. Druhá věc, která mě bavila je ta každotýdenní zpověď v kostele, kde líčí své prohřešky u sledování porna. Zbytek je takový balast, který nedrží moc pohromadě. Je tu i nádherná Scarlett, ale tady mi lezla na nervy. Její Barbara si chce Jona omotat kolem prstu a tak vše musí zachránit starší, zralá žena, která jej zasvětí do tajemství milování. Stojí to za jedno podívání, které brzy vyšumí z hlavy. ()

Folky

Alespoň je to pojaté trochu jinak. Herci sedí, bavilo mě to, ale vlastně na tom není nic super. Jen obvyklé morální poučení vytáhnuté do extrému. ()

anatheman

Chápu dobře, že hlavní poselství tohoto snímku je, že ze závislosti na pornu vás vyléčí vztah se zkušenou milfkou? Ok... No problem. Každopádně snímek představuje jinak ničím výjimečný počin s několika vtipnými momenty. Ano, máme zde Scarlett, ale asi jiná vzpomínka vám z filmu nezůstane. Film doporučují 3 uživatelé Pornhubu z 5. ()

Dejvid007

Z kina jsem odcházel velmi rozporuplný. Film nemá vlastně žádný příběh( jen o tom, jak Jon je závislí na pornu) a ani se moc u toho nezasmějete a to si ještě pár scén střihnete vícekrát, at už je to scéna, kdy Jon chodí do posilovny a nebo do kostela, což znamená, že vám to bude lézt zachvíli krkem. Bohužel, kdyby do hlavní role nebyla obsazena krásná Johansson, tak by u mě Don Jon zůstal možná i na dvou hvězdách. Celkově je to pro mě docela zklamání, protože jsem od tohoto snímku dost očekával. No Levitte, jako debut to není vůbec špatný, ale od dalšího tvého filmu čekám trochu více. 69% (tu sedmdesátku si to bohužel nezaslouží) ()

vera27

Někomu by se mohlo zdát, že nejde o nic jiného než jízdu v autě, posilku, kostel, kámoše, ženský, Jonovu rodinu a "Porno". Ale nadruhou stranu to bylo celkem zábavné i vtipné. Joseph Gordon-Levitt je kvalitní herec a na vrchol teprve stoupá, nemůžeme mít všechno hned. Na to, že jde o jeho režijní debut, odvedl slušnou práci. Film má dobré obsazení a Scarlett s Josephem to na plátně spolu slušelo. 60% ()

PEZ

Vynikajuci celovecerny debut od Joseph Gordon-Levitta. Sustredeny, svizny, vtipny, originalny. K tomu dobry strih a hudba. Pribeh je sice trivialny, ale je jasne, co chce povedat - tomu odpoveda aj akuratna dlzka. JGL sekunduju pred kamerou paradna Scarlett Johansson a suverejna Julianne Moore - baby si to jednoznacne uzili. Najma prva menovana umne ukazala svoj herecky talent - jej postava sa prejavila dvojznacne - najprv ako neodolatelna pipka a potom ako neznesitelna mrcha. JGL sa este vtipne navaza do cirkvi a jej neschopnosti reagovat na dnesny svet. Ja som sa bavil - z obsahovej aj formalnej stranky. Vidiet, ze chlapec ma nielen herecky talent a velmi rad si pockam na jeho dalsi autorsky film. 8/10 ()

phoenixer

Není to žádná klasická slaďárna, není to ale ani nic neobvyklého. Jon je v podstatě obraz dnešní generace. Sex je jen sex a láska je v nedohlednu. Člověka nelze změnit, pokud on sám nechce. Myslím, že v tomhle filmu se najde více než dost pánů. Někdy prostě není všechno zlato co se třpití... jak by řekl Jon "Pánové co teď budou tvrdit, že jim vadí to porno, prostě lžou! Všichni maj rádi ty prcky a kozy!". Plný počet dávám jak za Levitta, že měl na to koule, tak za Scarlett, páč je to prostě kočka! ()

bararich8

Tahákem je opravdu netradiční téma a trojice hlavních postav. Výsledkem je však nudný snímek, který nenabídne žádný zapamatovatelný moment a kde po celou dobu jenom čekáte, kdy že se to rozjede. Bohužel očekávání byla někde úplně jinde. Zklamání, 2* ()

studo

Ten film je povrchný tak, ako sú povrchné aj jeho postavy a o to väčšia škoda, pretože toto pltké pojatie tomu sedelo. Približne v polovici asi došli nápady a trochu sa zmenilo tempo a finálne rozuzlenie bolo pekné ale prišlo v kontraste s tým, čo sme videli prvú hodinu. ()

goni

Napad celkom zaujimavy, ale samotny film je podpriemerny a dost nudny. Pre mna nepochopena hlavna myslienka, vyslovene nesympaticky a ulisny hlavny hrdina, dokola sa opakujuce tie iste zabery a hlavne malo zaujimavy dej [101/2013]. ()

Torgal

Levittova prvotina na mieste scenáristu, režiséra, herca, producenta v jednej osobe. Klobúk dole. Najlepšie si síce v tomto prípade viedol ako ten producent (rozpočet 6 mega je neuveriteľný), ale aj ako režisér sa celkom blysol a po stránke scenára prišiel s neotrelou masturbačnou zápletkou, ktorá ale zas nie je nosná na celovečný film. Miestami je cítiť tápanie a repetetívnosť, ale Levitt-režisér našťastie Levitta-scenáristu často ťahá z bryndy a tak som sa fajn bavil po celý film. 6+/10 ()

joker30

Zaciatok filmu je takmer dokonaly. Skvele vykresluje danu skupinu typkov, ktori ficia presne na spomenutých veciach v zivote. Nechapem ako sa Lewit , ten roztomily sympatak, dokazal zmenit na tohto slizkého a plytkého vola :) Postupom casu to uz ale troska stráca dych a viacmenej sa nic extra nedeje. Scarlet je sice pekna baba, ale ten jej imidž tu ju robi totalne nechutnou vypatalnou fuchtlou, co bol asi ale zamer :), preto to z hladiska herectva ocenujem. Kazdopadne ako režijná prvotina to vôbec nie je zlé a Josephovi budem fandiť aj naďalej. Ps: Velke plus ma u mna za tie sceny pri spovedi :) 60 % ()