13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 5 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa Snorlax k tomuto seriálu (5)

13. komnata Evy Pilarové (2006) (S01E08)

Kdyby Brdečková rovnou řekla, že nebude točit o Evě Pilarové, ale o sobě, nedívala bych se a neurazilo by mě to. ()

13. komnata Stanislava Fišera (2006) (S02E04)

Tv Blesk uvádí dojemnou zpověď jednoho z našich největších dabérů. On již sám tento cyklus je nastaven jako trošku bulvární nahlédnutí do života slavných, ale tento díl si dal záležet a hodně přitlačil na pilu především díky nápovêdným otázkám plných sentimentálního brek, brek. Fišer vúbec nepůsobí dojmem sentimentálního chudáčka, i když Kučerová dělá všechno možné, aby jej do této role natlačila. A nyní mi nezbývá, než ohodnotit samotný dokument jako takový. ()

13. komnata Vladimíra Brabce (2008) (S03E33)

Vynikající dabér a herec, to je Vladimír Brabec. A je úplně jedno v čem hrál, je podstatné, jak hrál. Je mi na blití z blbých keců těch, kteří za socíku byli zalezlí na chatě hluboko v lesích a ani tam si nedovolili byť jen naznačit, že se jim něco nelíbí. Dnes mají celou tu svoji sprostou držku plnou pitomých plků o svém hrdinném odboji proti něčemu, co už víc jak dvacet let neexistuje. A nejvíc mě dokáže nas...štvat, když takové pindy mají neumětelové, kteří stojí před kamerou jak žehlící prkno, tváří se jak čerstvě vyoraná myš a jejich verbální projev je srovnatelný se zvukovým doprovodem plynatosti. Pro všechny tyto novodobé odbojáře bych měla jedno místečko, kam by mohli jít. Ale ne do mé. ()

13. komnata Arnošta Lustiga (2009) (S04E24)

Výrazně nezajímavý dokument o zajímavé osobnosti je provázen zase jedním z řady těch, u nichž se rodiče vykašlali na mnoho nutných návštěv logopeda. Rauvolfe, věnujte se překladům a nemluvte, hlavně ne do televize. ()

13. komnata Bořivoje Navrátila (2009) (S04E36)

Znáte ten pocit, když se po náročném dni vrátíte z práce domů, venku vedro k zalknutí a vy skočíte do sprchy a začnete na sebe nanášet relaxační sprchový gel? Takhle nějak zafungovalo tohle vyprávění na moji duši. ()