13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 265 h 23 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa Paity k tomuto seriálu (234)

13. komnata Romana Šebrleho (2010) (S05E34)

Vcelku špatné hodnocení pro 13. komnatu tohoto známého českého atleta je vcelku zasloužené. Šebrle v něm povídá o své životní pouti, jako kdyby popisoval desetiboj. ()

13. komnata Romana Štolpy (2010) (S05E35)

Kdo se chce dozvědět, jak se žije čechopolákovi, který neumí česky v Čechách, ať si pustí tento český dokument o jednom člověku pocházejícího z česko-polského prostředí. ()

13. komnata Iva Niederleho (2010) (S05E36)

Známá postava malých filmových rolích o svých životních zkušenostech, kterých nastřádal za svůj život pěknou řádku. ()

13. komnata Jana Buriana (2010) (S05E37)

Písničkář Jan Burian je postavou podivnou. Na jedné straně snaha o otevřenost, na druhé straně snaha o uzavření se před světem. ()

13. komnata Zdeny Lorencové (2010) (S05E38)

Pro generaci 30tníků a mladších asi skutečně neznámá nestorka lidové hudby povídá o svých trápeních a vcelku dost otevřeně. ()

13. komnata Marie Tomsové (2010) (S05E39)

V podstatě legenda české televizní hlasatelské scény, která provázela televizními pořady celé generace diváků. ()

13. komnata Jiřího Štědroně (2010) (S05E40)

Jeden z zpěváků, které je znám především té starší generaci, jelikož se vydatně angažoval v různých varieté. A jaké to bylo zaznít v každé chalupě do Aše po Ural.... ()

13. komnata Zory Jandové (2010) (S05E41)

Známá moderátorka, která po revoluci tak trochu paběrkovala v šoubyznysu se nám připomíná a zároveň otevírá svou 13. komnatu. ()

13. komnata Martina Zacha (2010) (S06E01)

Martin Zach byl nejhezčím mužem planety, alespoň tak to všichni psali. Jednou se ale rozhodl "vykoupat" a neštěstí pro osobní život bylo na světě. ()

13. komnata Hedy Čechové (2010) (S06E02)

Touto 13. komnatou pokračuje cyklus otevírání žvota a soukromí vůbec televizních hlasatelek, keré ve své době znal téměř každý. ()

13. komnata Elišky Kaplicky (2010) (S06E03)

Je to otázka... máme litovat ženu, která si pořídí dítě s důchodcem a to si tatínka neužije....? Eliška Kaplicka to věděla, věděla, že její manžel je starý a mohl by dělat v klidu dědečka 18tiletým holkám. Přesto si s ním dítě pořídila. Hlavně... co si budeme povídat. Nebýt manželova blobu, o žádné Elišce Kaplicke bychom neslyšeli. ()

13. komnata Jiřího Pechy (2010) (S06E04)

Pro mě osobně spíčše divadelní osobnosti, než postava zrozená pro televizní obrazovku, ale to je samozřejmě věc individuálníh vkusu. ()

13. komnata Gustava Bubníka (2010) (S06E05)

Jedna z největších postav českého, respektive československého hokejte, se vrací k tomu, jaké to bylo reprezentovat naší vlast. ()

13. komnata Michaely Maurerové (2010) (S06E06)

Příběh ženy, která i nehraje na to, že byl od mala slušnou a poslušnou holčičkou. A taková upřímnost se cení. ()

13. komnata Valtra Komárka (2010) (S06E07)

Důležitá postava polistopadových dějin dohaluje své nitro v této 13. komnatě. ()

13. komnata Ivany Jirešové (2010) (S06E08)

Ivana Jirešová není herečka, ale spíše barmanka. Bohužel více než její herecké dráze a ambicím se dozvídáme o jejích těžkostech s výchovou dcery. ()

13. komnata Zdenka Merty (2010) (S06E09)

Prostřednictvím 13. komnaty Zdenka Merty jsem vlastně poznal Zdenka Mertu... ()

13. komnata Anny K (2010) (S06E10)

Anna K nám ve své 13. komnatě bude předvádět, jaká že to není tvrďačka, když zvládla ty všechny své choroby. Ale kdo jí zná osobně, ví, že jde o osobu značně panovačnou a předevšíém namyšlenou a párkrát to v dokumentu také vykoukne. ()

13. komnata Miloslava Stingla (2010) (S06E11)

Miloslav Stingl toho stihnul hodně procestovat a dohnala ho k tomu ne úplně příjemná dětská léta, kdy nebyl zrovna na špičce potravního řetězce. ()

13. komnata Tomáše Slavaty (2010) (S06E12)

Jak může i z člověka z nestabilního rodinného prostředí vyrůst špičkový sportovec, to nám ukazuje Tomáš Slavata. ()