13. komnata

• angličtina The 13th Chamber
všetky plagáty
TV spot
Česko, (2006–2024), 264 h 31 min (Minutáž: 25–35 min)

Tvorcovia:

Martin Komárek

Réžia:

Yvonne Vavrová, Petr Slavík, Simona Oktábcová, Zuzana Burešová, Zdeněk Tyc, Václav Žmolík (viac)

Scenár:

Jan Mudra, Milan Fridrich, Jindra Horská, Jana Ciglerová, Tereza Brdečková (viac)

Zuzana Burešová, Jana Klusáková, Petr Šmolka, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Jiří Blažek, Patricie Strouhalová, Jan Železný, Jeroným Klimeš, Ivo Pavlík, Robert Reichel, Přemysl Rabas (viac)

Recenzie používateľa Pepinec k tomuto seriálu (3)

13. komnata Iva Tomana (2012) (S07E38)

Včera jsem se tu podivoval, co v tomhle cyklu dělá naše milá Helenka. Ne proto, že půlka našeho národa ji už z principu nemá ráda, ale proto, že dva rozvody, cestování v karavanu a namočení do bulváru nepovažuji za 13. komnatu. To příběh Ivo Tomana je jiná písnička (a ani nemusí umět zpívat...). Jen koukám, že se to zase některým lidem nelíbí, protože sebevědomí hned označují za nadřazenost. Já bych tedy chtěl vidět člověka s jakýmkoli handicapem, který by se nad něj nedokázal povznést a stejně by něco dokázal, krom uvázání mašle kolem krku. ()

13. komnata Gabriely Koukalové (2018) (S15E08)

Nehodnotím to, jak na mě působí Gabčin konec u repre, hodnotím fakt jen tenhle povrchní štěk. Dvě načančaný holky spolu dvacet minut brouzdaj lesem a povídaj si o tom, jak to všechno bylo těžký. Nemám rád přesně tenhle druh prvoplánovosti, kdy mě má pořad zajímat jen proto, že kamera míří na známýho člověka. Co kdybych v životě neslyšel o biatlonu? (Vancouver, Kanada) ()