New York, píše sa rok 1982. Chris (Liam Hemsworth) a Eddie (Michael Angarano) sú kamaráti v podstate už od škôlky – a ich priateľstvo je zjavne aj to jediné pozitívne v ich inak dosť biednych a nudných životoch. Nečudo, neustále majú hlboko do vrecka, v žiadnej práci sa dlho neohrejú, vlastne zvyčajne len niekde brigádujú za pár šupiek... Chris je navyše deprimovaný, lebo jeho sen o hviezdnej kariére v radoch polície sa doslova vyparil rovnako expresne ako para nad hrncom – a Eddie frustrovaný, pretože sa mu nijako nedarí dostať sa rýchlo a bez väčších problémov k peniazom, čo je zase jeho dosiaľ nesplnený sen. Všetko sa ale razom zmení, keď sa Chris zamestná ako strážnik u istej bezpečnostnej firmy – rozhodnú sa totiž zrealizovať tak trochu šialený, no nepochybne odvážny plán, ako ukradnúť milióny, ktoré má Chris vlastne strážiť! Takmer dokonalý plán by ale mohol poľahky zlyhať, pretože hlúpa náhoda upriami na dvojicu priateľov pozornosť drsného policajného detektíva Jamesa Ransomea (Dwayne Johnson). Ale tiež preto, že si z tohto vskutku lákavého koláča chce riadne šťavnatý kúsok odhryznúť aj mafia... (TV Markíza)

NAILBOMB odpad!

Tak velkou hromadu sra*ek jsem dlouho neviděl...... Nuda od začátku do konce. Vzhledem k tomu, že byl do jedné z rolí obsazen D.Johnson jsem čekal film plný akce, ale........ Na to, aby chodil tam a zpět, seděl v autě a snažil se drsným pohledem vylákat informaci z vyslíchaného, tak na to mohli najmout jakoukoliv jinou filmovou "hvězdu". Ale jak se říká, složenky se samy nezaplatí, tak asi proto tu roli The Rock vzal...... Mne to vzalo hodinu a půl života........ ()

violik

Nedá se ani uvěřit, jak tohle bylo podle skutečnosti a to zejména s tak dementní postavou Edieho. Rock v roli druhé dementní postavy detektiva se asi zbláznil když tuhle roli vzal. Spíš bych to nazvala krimi komedií, drama - to tenhle žánr doslova uráží. ()

elkoubek odpad!

Další "komedie" podle skutečný události, dost mi to pripomělo Pain and Gain, jen to bylo mnohem, mnohem horší. To opravdu může být tak blbej jako Eddie? Proč tyhle filmy vůbec točí? Slatanina na entou, přistě bych radši hodinu a půl koukal do země. Odpad ()

pan Spock

Nemůžu si pomoct, ale takhle debilní sestavu zlodějů, mafiánů a ostatních zločinců nemají ani ty nejztřeštěnější akční komedie. A tohle že je podle skutečné události? To mě fakt po... . Ti policajti v americe fakt musej mít mozkovny, když musej chytat tohle. Kdyby to alespoň nebyla taková nuda. Zoufale zdlouhavá nuda. I při snesitelné stopáži. Že mě nebavil Dwayne Johnson jsem čekal, to se mu totiž u mě ještě nepovedlo v žádným filmu. Ale tady nezaujme fakt nic. Možná až na psa teda, ale jinak fakt bída s nouzí. ()

Krastom

Myslel jsem, že Dwayne Johnson tu bude hrát v hlavní roli. To, že ho dali na plakát byl zřejmě jen marketing a já se nechal nachytat. Filmy natočené podle skutečnosti mám rád, ale tentokrát to byla nuda. Neměl jsem pocit, že bych se jako divák vrátil do osmdesátých let. Pokus hezký, ale bohužel byl pro mě film jedním velkým zklamáním. ()

dedavena

Krys pry to posral. Nejvjetši zlodějina v dějinach Emeryki. A prachy se nigdy něnašly. Tak posral to, nebo ni? Jednu hvjezdičku sem přidal za "kalifornyju"! ()

Lew.Ashby

Oproti zdejšímu hodnocení jsem se hodně rozmýšlel mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Nakonec tu jednu hvězdu ubírám za konec, který bohužel neuzavírá všechny dějové linky. Film na motivy skutečné události a tak to asi vzhledem k věrohodnosti ani možné nebylo. Ale 3 hvězdy si film rozhodně zaslouží za skvělou atmosféru dobového New Yorku a alespoň pro mě zábavně filmově zpracovaný skutečný případ. ()

ajmdzizis odpad!

Ze začátku to bylo celkem v pohodě, ale pak už to nedávalo smysl. Herecké výkony k smíchu, scénář psali asi opice:D. Po půl hodině zjistíte že je to ztráta času. Možná tak spláchnout do záchoda. *facepalm* ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Je to zabezpečený, jak cukrárna!" Film dle skutečné události nepovedené loupeže z 80. let minulého století. Dwayne Johnson tu měl jen pár scének. To, že ho dali na plakát byl zřejmě jen marketing a já se nechal nachytat. Ve filmu je všehovšudy M A X 15 minut. Jinak sledujeme Liama Hemswortha a je to celkem nuda. "Mám vynášet odpadky? Jsem snad nějakej negr!?" Plus KONEC neuzavírá všechny dějové linky. - 30%. ()

McGuffin

Neprofesionálové, Empire State vypráví Adam Mazer o přípravě a provedení krádeže, kombinované s jejím vyšetřováním. A co čert nechtěl, přestože policie nijak zázračně nevyšetřuje, zloděje dopadne. Práci tedy odvede lepší než zloději, ale háček je v tom, že je sice chytne, ale nenajde lup. Zdá se, že tím o vítězství přišla. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

PORTER44

Tohle snad nemohlo být podle pravdy,sklad prachů a oni to tam hlídají jak sklad nějaký fabrice se nedivím že to vykradli takoví tupouni,film celkově nuda ani Rock to nezachránil. ()