New York, píše sa rok 1982. Chris (Liam Hemsworth) a Eddie (Michael Angarano) sú kamaráti v podstate už od škôlky – a ich priateľstvo je zjavne aj to jediné pozitívne v ich inak dosť biednych a nudných životoch. Nečudo, neustále majú hlboko do vrecka, v žiadnej práci sa dlho neohrejú, vlastne zvyčajne len niekde brigádujú za pár šupiek... Chris je navyše deprimovaný, lebo jeho sen o hviezdnej kariére v radoch polície sa doslova vyparil rovnako expresne ako para nad hrncom – a Eddie frustrovaný, pretože sa mu nijako nedarí dostať sa rýchlo a bez väčších problémov k peniazom, čo je zase jeho dosiaľ nesplnený sen. Všetko sa ale razom zmení, keď sa Chris zamestná ako strážnik u istej bezpečnostnej firmy – rozhodnú sa totiž zrealizovať tak trochu šialený, no nepochybne odvážny plán, ako ukradnúť milióny, ktoré má Chris vlastne strážiť! Takmer dokonalý plán by ale mohol poľahky zlyhať, pretože hlúpa náhoda upriami na dvojicu priateľov pozornosť drsného policajného detektíva Jamesa Ransomea (Dwayne Johnson). Ale tiež preto, že si z tohto vskutku lákavého koláča chce riadne šťavnatý kúsok odhryznúť aj mafia... (TV Markíza)

tahir

Strasne nelogicky film, ktory nevie vyuzit ani to, ze je podla skutocnej udalosti. Nic tam nedava zmysel, prilis kratky, nic nie je dotiahnute do konca. ()

Faldicek

Vcelku průměrný film, ovšem na vyplnění volného večera postačuje. Ačkoli je všude prezentován Dwayne Johnson, kterého jsem si poslední dobou oblíbil, tady moc šance se předvést nedostal, pouhých pár chvil coby vedlejší role detektiva vyšetřujícího loupež kolem které se film motá. ()

Dataminer

Postavy v příběhu jsou tak neskutečně hloupé (hodně slabé slovo), že to opravdu muselo být podle skutečnosti. A nebýt Rocka, kvůli kterému (a jen kvůli němu) jsem se na film díval (a dodíval), tak bych to zabalil už po pár minutách. Sice zde Rock hraje jen vedlejší roli, ale prostě jsem ho chtěl vidět. Díky tomu jsem přečkal i ty neskutečně hloupé dialogy, ve kterých až nechutně často jednotlivé postavy některé věty opakovaly druhé osobě tolikrát za sebou, že ony osoby byly buď hluché, nebo retardované (to spíše), že se jim to muselo opakovat stále dokola. Vím, že režisér tím chtěl postavy udělat „drsnější“ a nadřazenější, ale mě osobně tím víc připadali jako idioti co si s bouchačkou v ruce či drsnýma kecama chtějí kompenzovat svého malého pindíka. (Ne)role Emmy Roberts je režisérova třešinka na dortu – použít jí na poster, i když v jejím případě jde spíše jen o cameo, je doslova přiznání, že je tu jen pro přitáhnutí pár diváků navíc. Pokud by se tento film sestříhal z 94 minut na nějakých 24 minut, tak by to mohl být slušný kraťas – hlavní postavou by pak v něm byl policista ztvárněný Rockem, tak jak nepoctivě slibuje poster. ()

fabregas1

Malý bezvýznamný film o nepovedené (povedené) loupeži. Byly tam momentky, ale jinak to hážu do koše promarněných a zbitečných filmů. ()

Poga

Johnson je tam vsehovsudy asi 15 minút, a krásna Emma Roberts je tam vlastne zbytočná, ale chapem, reklama... Scenár je absolútna tupota. Takže tak. Po 10 minútach viete že to je blbosť. Ale že ta blbosť sa bude ešte stupňovať? A že koniec tomu všetkému nasadi korunu? No, čo už. Jedna hviezda za dobovú 80' s atmosféru ktorá tam je a aj sa podarila. Druhá hviezda za to, že je to true story ako som sa ma záver filmu dozvedel a to ma fakt rozosmialo. Chabé 2/5 ()

zeromen

Docela velké zklamání, DVD jsem si koupil právě kvůli jednomu hercovi na titulní straně. Škoda peněz. Zatím nejslabší film Dwayne Johnsona. ()

Pythonator

Nudnější, ale prý podle pravdy, takže docela zajímavé. Film je poučný v tom, že ukazuje, jak je důležité nepřátelit se s natvrdlými bezmozky. ()

Googooplexer

Film je oveľa lepší než som čakal, zdá sa to zobrazené tak jednotvárne, ale kupodivu to tomu dodáva akútakú atmosféru. Dozviete sa kopu vecí, ako napr. že v 80tych rokoch bolo v NY horšie pracovať pre grékov než pre talianov, dozviete sa že Paul Ben-Victor je celkom obstojný herec a hlavne vám film pripomenie, že totálnemu debilovi nemáte všetko hneď vyklopiť, aj keď je to váš kamoš. No a nakoniec sa dozviete, že Dwayne, nech hrá vo filme z akéhokoľvek obdobia, stále vyzerá ako z roku natočenia filmu. ()

hujerita

Za dva dni zabudnem o čom to bolo. Ale na druhú stranu sa to dalo zniesť. Čosi tomu chýbalo, napätie alebo viac humoru? bol to taký guláš všetkého a nebolo to nejak vyšpičkované aby vás to nejak zaujalo, ale ako píšem na druhej strane to neurazí a ako jednohubka sa to dá pozrieť. ()

nick.nz

Skoda,ze the Rock bere takove role,bylo ho tam skoda.Vic bych ho videl v poradnych akcnich filmech jako the expendables,the walking ....jako nej akcni star by si mohl vybirat lepsi filmy nez tento nudny kusek ()

liBOREC564

Film udajne podle skutecne udalosti. Zajimavy pribeh, par zvratu a jeden uzvaneny idiot delaji z tohoto filmu sledovatelnou zalezitost. Jako hlavni vecerni film bych to nedoporucil, ale jako kulisu pri praci to je dostacujici. ()

hajner

Banda dementov vykradla stupidne chránené Empire. Jeden dementný krasavček čo tam stráži 25 miliónov,ktoré nemá ani nikdo spočítané. A ostatný strážnici v tomto filme tiež moc rozumu nepobrali. ()

Montmorency

Ať už je příběh pravdivý nebo ne, každopádně je těžko uvěřitelný....Pár naprosto tupých řeků se snaží vykrást velkou společnost a jdou na to jako s heverem do klenotnictví - tímto to tak trochu fušuje do žánru komedie a to asi nebyl záměr.... ()

zelvapetr

další levná sračka z ameriky a člověk se podivuje nad tím jak v americe pracuje policie a žijí tam dementi.No snad to nedojde až k nám do česka. ()