New York, píše sa rok 1982. Chris (Liam Hemsworth) a Eddie (Michael Angarano) sú kamaráti v podstate už od škôlky – a ich priateľstvo je zjavne aj to jediné pozitívne v ich inak dosť biednych a nudných životoch. Nečudo, neustále majú hlboko do vrecka, v žiadnej práci sa dlho neohrejú, vlastne zvyčajne len niekde brigádujú za pár šupiek... Chris je navyše deprimovaný, lebo jeho sen o hviezdnej kariére v radoch polície sa doslova vyparil rovnako expresne ako para nad hrncom – a Eddie frustrovaný, pretože sa mu nijako nedarí dostať sa rýchlo a bez väčších problémov k peniazom, čo je zase jeho dosiaľ nesplnený sen. Všetko sa ale razom zmení, keď sa Chris zamestná ako strážnik u istej bezpečnostnej firmy – rozhodnú sa totiž zrealizovať tak trochu šialený, no nepochybne odvážny plán, ako ukradnúť milióny, ktoré má Chris vlastne strážiť! Takmer dokonalý plán by ale mohol poľahky zlyhať, pretože hlúpa náhoda upriami na dvojicu priateľov pozornosť drsného policajného detektíva Jamesa Ransomea (Dwayne Johnson). Ale tiež preto, že si z tohto vskutku lákavého koláča chce riadne šťavnatý kúsok odhryznúť aj mafia... (TV Markíza)

Ondr@932

Empire state má debilní dialogy, špatnou režii, ale za to to je aspoň skutečný příběh. A toho si vždy cením. A jediný herec, který tam hraje dobře je samozřejmě můj oblíbený Dwayne The Rock Johnson! Jen škoda, že se tohoto projektu ujal blbý režisér. 50% ()

mildaaa

aneb takhle to vypadá když jde loupit retard. Pro mě to nebyl zas až tak špatnej film, fajn oddychovka nenáročná na čas. Hemsworth v roli správňáka a Angarano v roli jeho kámoše, neskutečnýho debila, kterýmu budete přát kulku. Dwayne Johnson zde má spíš vedlejší roli. ()

Jakubik

K uzoufání nudné. Debilní scénář, který nedává absolutně žádný smysl. Rock už nepotřebuje brát tyhle zbytečný role. Jestli chcete tak film není třeba vidět. Možná jen proto abychom věděli, že dokážou vznikat i hrozný filmy… ()

DAPDO

Další z řady filmů podle skutečné události. Mě tyhle filmy většinou baví a líbí se mi. V tomhle se střídaly dobré pasáže s těmi horšími, těch horších a hluchých pasážích bylo ale víc. Až se ani nechce věřit, že se to takhle někdy opravdu stalo. No jestli ano, tak zloději, ale i policisté z téhle doby a z tohoto příběhu moc chytrosti nepobrali. Největším hereckým lákadlem je Dwayne Johnson, který je psán jako hlavní představitel, ale ti, kdo se na film budou koukat jen kvůli němu, budou zklamaní - hraje tu dohromady tak 20 minut. ()

Whitebeard

G4S tohle určitě o pauzách pouští svojim bezpečákům. Jeden z takových špatně placených společností Empire má sakra nutkání si sebrat pár zle zabezpečených mega. Po pár minutách nesnášíte toho malýho ukecanýho retarda, co neví kdy držet hubu. Takovýho magora a zoufalce jsem ve filmu dlouho neviděl. Takže dobře zahráno :) Jinak taková průměrná kriminálka, kterých je mraky. Kouknout a zapomenout. 3* ()

Franc1s

První pulhodinka docela i bavila, poté už to šlo do háje, hlavně konečné finále už mě iritovalo. Hlavně teda ta blbost těch lupičů, přesněji Eddieho, který si zasloužil kulku do hlavy už po 5minutách.. Jinak úplná zbytečnost v tomhle filmu The Rocka, jeho chvilky by šli spočítat na prstech jedné ruky :) A Thor zkouší nový kousky a docela se dá na něj čumět. Dávám čistejch 5/10 ()

waska

Nějak jsem to nepochopil. Tohle, že je podle skutečné události? No ale asi jo. Co taky chceme od národa, kterej si zvolí za prezidenta Bushe mladšího nebo který dá Kalouskovi cenu pro nejlepšího ministra financí, že? Naprosto zbytečný film s vcelku zajímavým hereckým obsazením, které ale díky scénaři vyzní do ztracena. ()

Demonic189 odpad!

Tak kolosálna chu*ovina, ze som to radsej pred koncom vypol. Hrozne herecke vykony, postavy na zabitie, stupidny a totalne nudny dej, takmer ziadna hudba....odpad! PS: The Rock je tu len do počtu...EDIT: tak som to nakoniec predsa dopozeral a ono je to ešte vacsia sračka nez som si myslel. Hodnotenia 2* a vyššie sú uplne mimo...SPOILER: uplne ma dobila scéna ked si hlavny páchatel kráča po vlastnom dome akoby sa nechumelilo v čom ho zastaví otec a povie mu "hele, viď te všude hledají poldové"..."jdu su jen projít" a to zopakuje tak 6x :D :D :D Ved pod lampou najvacsia tma, prečo by hladali policajti podozriveho práve u neho doma? :D ()

rublik05

Těšil jsem se na The Rocka v hlavní roli, kupodivu zde má jen několik málo nevýrazných scén, takže v tomto ohledu se jedná čistě jen o marketingový tah. Empire State je jinak dost nudná podívaná, Liam Hemsworth působí velmi nenápadně, jako hlavní tahoun moc neobstál. Ačkoliv se má jednat o film podle skutečných událostí, tak mi přišlo, že příběh je plný nelogičností, postavy se chovají extrémně přihlouple a celkově na mě vůbec nepůsobil příjemně. Film se dá charakterizovat jako intenzivní dlouhotrvající nuda, absolutní ztráta času. 3/10. ()

Likan7

Jistý Adam Mazer napsal k tomuhle pokladu scénář. Adam Mazer by už nikdy neměl dostat práci u filmu. Takhle šílenej scénář jsem už dlouho neviděl. Hemsworth je totální trotl, Johnson natvrdlej polda a ten kamarádíček dement. A protože ani Montiel na režijní židli není zrovna Spielberg, je Empire State nudnou neakční nekriminálkou, při který si budete raději číst rubriku vztahy na idnesu a divit kolik debilů tu je. Chtěl bych říct, že alespoň miláček Emma Roberts tu je k něčemu, ale má tak málo prostoru, že to nestojí za řeč. ()

masekjc

Hodně špatné...málo akční, předvídatelné a neoriginální. Pokud to takhle skutečně bylo, tak tu máme dva tábory dementů. Policajti, kteří na nic nepřišli a lupiči, kteří měli vzít roha. Pokud se někdo pokusí o remake tak jen doufám, že to dopadne dobře protože hůř to dopadnout už asi ani nemohlo. Hvězda navíc za Rocka. ()

Lilien odpad!

Prečo Rock a Roberts vôbec tie úlohy zobrali?Stupidné a tak strašne zlé natočené že to nieje nič iné len strata času. ()

Basso

Strašné ale strašné klišé. Takmer každá scéna bola predvídateľná a chýbalo tomu niečo svojské, vďaka čomu by som si tento film zapamätal. Hlavnými plusmi tohto filmu bol Dwayne Johnson a Liam Hemsworth, ale ani tí nedokázali zázraky a boli jednoducho zaradení do slabého scenára. Ku koncu to však začalo naberať na kreativite a zlepšilo to konečný celkový dojem. ()

papadoce

Ak je to fakt podľa skutočnej udalosti, potom je to absolútne absurdné. Myslím, že tiež by som tie peniaze ukradol, ale asi o čosi šikovnejšie :) , či ? ()

TommyDiamond

Snímek Empire State mě do dvou třetin bavil a líbil se mi. Druhé přepadení úschovny peněz Chrisovým dementním kamošem Eddým a následný konec celý film pohřbili. I když byl pravdivý… Tvůrci filmu měli víc zapřemýšlet a místo, že je film podle skutečné události, tak měli na začátek vlepit, že film je ZALOŽENÝ na skutečné události a konec přetvořit k lepšímu a zajímavějšímu závěru. Velkou pochvalu má Empire State za to, jak se dokázal vzít do osmdesátých let ( oblečení,auta, interiéry i exteriéry). To byla radost pohledět. Dám zasloužené tři hvězdy... ()

vozralec

Zahráli si zde dvojník malého prcátora z Příběhů kožených kalhot a dvojník pornoherce Rosenberga. Vepřový zátylek nakonec stejně vše odhalil. Tedy až na ztracené peníze. ()

dogma97

Za pozornost stojí jen postava Eddieho, geniálně ztvárněná Michaelem Angaranem. Zažíval jsem masochistické pocity, když jsem měl sto chutí vypnout bednu a přerušit tak nepřetržitý a hlavně trýznivě stupidní tok slov z jeho úst, a zároveň jsem fascinovaně zíral v očekávání, co z něj ještě vypadne. ()

himor

Chujovina ľudia dobrí, chujovina! Čekol som to len kvôli obsadeniu a som sa nejak prerátal. Hviezdice sú viacmenej za to, že je to podľa skutočnosti a že som sa občasne (asi 3x) zasmial. Ináč je to kravina. 35% ()

Echoes

Nudné vyprávění, jak se jeden sedlák pokusil vydělat si, ale pak si to zase rozmyslel ale pak už nešlo vycouvat a pak to celé prasklo... Been there done that. ()