Geissenovci - Ťažký život milionárov

(relácia)
  • Slovensko Geissenovci na Slovensku (viac)
Reality-TV
Nemecko, 2011, 55 min

Reality show o bohatej rodine Geissenovcov, ktorá divákom ukáže, aký „ťažký“ je život bohatých. 46-ročný multimilionár Robert Geiss, zakladateľ módnej značky Uncle Sam, žije so svojou rodinou – manželkou Carmen a dcérami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou – v skutočnom prepychu. Geiss vlastní mnohé nehnuteľnosti, okrem iného penthouse v Monaku, vilu v Saint Tropez či reprezentatívny dom v Kitzbüheli, luxusnú jachtu, veľký automobilový park, v ktorom nechýba Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už len z tohto výpočtu je zrejmé, že Robert Geiss si vyberá len luxusné veci. Vedie však skutočne taký závideniahodný život v prepychu, o akom sa obyčajným smrteľníkom môže iba snívať? Presvedčte sa o tom v seriáli nemeckej RTL II a vyberte sa s Geissenovcami na cestu do zaujímavých kútov našej planéty. (oficiálny text distribútora)

Hammond

Pokud chcete totálně vypnout a nad ničím nepřemýšlet, pak je to dobrá volba || EDIT: Slovenská verze je asi tak 1000x lepší, než česká! Na českou verzi se nedá dívat! ()

tatka odpad!

NO táááák, neberte to tak vážne. Ja viem, je to suterén televíznej zábavy, určený hlavne tým, ktorí sa nechajú takýmito programami nasierať. Lebo tí potom odpozerajú všetko, len aby si mohli zanadávať. Tento párik už mal jednu doku-soap - Goodbye Detschland, a ak bude toto úspešné, tak určite bude aj dačo tretie. Lebo sú to pekne vychcaní Nemčúri. To, že sú bohatí a rozhadzujú prachy v priamom prenose, si dajú veľmi dobre zaplatiť. A kľudne zo seba urobia debilov, vulgárne hovädá, budú si dlabať v nose a prdieť do kamery........skrátka čo len chcete, len aby im stúpla sledovanosť. Len tak mimochodom sú to GEISSOVCI, žiadni GEISSENOVCI. Ale Jojka nevie ani po slovensky, nie to nemecky. ()

unclejack odpad!

Je totálne nerozumné ukazovať ako dobre si žijú nejakí nemeckí boháči , ak každý vie , čo by si ON za tie peniaze kúpil. Absolútna únava z toho , čo to Jojka kupuje. Vážne , už bolo pre toto storočie toho dosť. ()

Casspy

:o) Robeeert, Robeeert.. jako kdybych Carmen slyšela:o) Tato RS je opravdu pro otrlé, ale mně se líbí. Kdyby to bylo na mně, tak je sleduju od rána do večera. Životní styl boháčů je zkrátka neuvěřitelný. Jen si přiznejme, kdo by nechtěl mít x baráků, služebnictvo, šatník větší než průměrný byt a jediná starost by byla " jakým autem dnes pojedu na pláž?":o) Myslím, že pár jedinců by si na tenhle životní styl rychle zvykl. ()

Nominant

Síce zmysel seriálu nie je, ale aspoň vidím ako sa naozaj žije na vysokej nohe. Na jednej strane ho neznášam, ale na druhej strane sa bavím. Carmen - hlúpa žena/zlatokopka a Róóóóóbert - zbohatlík, ktorý neberie nič vážne a všetko obráti niekedy na vtipné hlášky. Dávam 2* za pobavenie. ()

ThePaul

Musím povedať, že na početné výkriky typu "Róóoobert" a podobne, sa to skutočne dá pozerať, nie kvôli pohľadu na život Roberta a Carmen, ale miesta, po ktorých cestujú stoja za to, či už Saint Tropez, Nemecko alebo Monaco. A občas Robertovi vyjde nejaký ten vtípek. ()

zodiak217

Viem že je to šialené a poburujúce a kontroverzné, prepychovo - škandalózne, ale jednoducho ma to baví pozerať i keď je to také plytké. Je to skvelý relax, dobre urobené šou na oko a divák má možnosť vidieť to, čo v živote na vlastné oči neuvidí. Mám rád všetky série, ktoré zatiaľ na Slovensku vysielali no najväčšiu slabosť mám pre cestovanie po USA. Je to celé postavené na jednej sarkasticko - trápno - narcisticko - exhibicionistickej rodinke, ktorá nevie čo s peniazmi a niekedy tak provokujú, že človek má chuť im dať do ruky lopatu, krompáč a vyhnať ich do baní alebo na pole. To však nič nemení na tom, že ich buď milujete alebo nenávidíte práve za to ako sa prezentujú. ()

Tinusa14

Zaslúžilo by si to hodnotenie odpad - pretože toto človeka nijako neobohacuje, a ja osobne si to zapnem iba ak z nudy. Ale nejde to prejsť bez toho aby som sa občas nezasmiala na niektorých priblblých hláškach, a preto si to zaslúži aspoň *. ()

Angelo987

Jedna z naj komedii, hlasky Roberta + doplnanie Carmen nie prilis mudrou blondínkou, robia tuto show doslova komickou :D Krajiny ktore navstevuju, nehnutelnosti ktore vlastnia a autopark ktory maju stojia naozaj za obdiv :) ()

brasek odpad!

Seriál či skutočná reality show ktorá kazí charakter niektorých ľudí, pravdepodobne iba takých čo za peniaze dokážu aj sami seba predať. Podľa dostupných údajov Geissovci zase až takým majetkom nedisponujú, ale asi vedia predať aj vlastný pot. ()

Timy68

Omlouvám se všem, kteří budou na mé hodnocení znechuceně koukat s myšlenkou, jak jsem jen mohla dát až 2** Ale prostě ty hemzy Carmen a neustálý zazdívání Roberta někdy opravdu stojí za to občasný zkouknutí :-D 'Róbert, ja to vidím rozmazane !' 'Musíš si nasadiť okuliare, toto je 3D televízor.' 'Stále to vidím rozmazane !' 'Ale 3D okuliare, nie slnečné' :DD Nikdy nepochopim, proč všude chodí Carmen na 10-ti cm podpatcích... Proč si třeba do tašky nehodí blbý žabky, který by jí zabrali minimum místa, kdyby jí náhodou bolely nohy. A pak se vymlouvá, že nevěděla, že budou tolik chodit. Prostě bloncka... ()

GR4N4T

Čo vznikne ak si neskutočný milionár zoberie za ženu vypatlanú blonďavú zlatokopku ? odpoveď : - Seriál Geissenovci - Ťažký život milionárov :) Inému podobnému seriálu by som dal hodnotenie odpad . Ale tu nie pretože to tu všetko zachraňuje Róbert , ktorý si vie robiť srandu všade a zo všetkého , no hlavne zo svojej manželky . Hlášky tipu : "Zlatko trčí ti sopeľ" sú na dennom poriadku a tak pri pozeraní mam o zábavu postarané . Je fakt , že sa my táto parta multimilionárov trochu hnusí no na šťastie je tu Róbert a jeho nie moc inteligentná blonďavá žena Carmen - ktorá ani nevie že môže byť niečo staršie ako 2013 rokov :) ()

Moredogs

Po vela častiach uznavam že je to žumpa. Ludia ktori žiju od vyplaty k vyplate nemusia počuvat Rooobertove blbe kecy hodne odpadu. Je to banda namyslenych bohatych nul ktore by bez penazi boli nikto, no vlastne su nikto už teraz. ()