Neobyčejný milostný příběh krásné dívky a nečekaně citlivého nemrtvého rozpoutá řetězec událostí, které mohou změnit celý svět. (oficiálny text distribútora)

aiv

Abych řekla pravdu, když jsem si vybírala tento film, byla jsem skeptivcká. Mile mne ale překvapil. Taková romantická limonádka zapasovaná do zombielendu. Líbilo se mi, že to neskončilo jako každý zombie film smutně, ale docela vesele. Film se mi opravdu líbil. váhala jsem mezi tři nebo čtyři hvězdy. možná při příštím shléduní to zvednu :-). ()

Marty_cz

Po dlouhé době konečně zábavný a originální zombie film. I když pro fanouška žánru nejspíš naprosto neakceptovatelný, tak za mě já byl s filmu velice pobaven a užil jsem si ho plnými doušky. Viděl jsem už mnoho filmů se zombie kde zombie vyhladí lidstvo, je parta přeživších, kteří se snaží jenom přežít, kde se hledá lék, ale bez úspěchu, kde se hledá lék s úspěchem a mnoho dalších, kteří jsou ve směs jedno a to samý. Ale léčit ,,infekci“ láskou to je nový a zajímavý nápad. Ale i přes to, že se mě ten film líbil si myslím, že kdybych ho neviděl, tak by to na škodu asi taky nebylo, ale na druhou stranu není ani na škodu najít si na něj čas a pustit si ho. ()

Hruskovice

Méně nekrofilní romantiky více vtipu a šlo by to, takhle je to totální blbost se slaďoučkým happyendem z kterého je na zvracení, dost mi to připomíná film Já, legenda. No prostě do sbírky mých oblíbených zombiekomedií (Braindead - živí mrtví, soumrak mrtvých, zombieland) si to rozhodně nezařadím :) 2/5 za těch pár dobrých vtípků jako rozhovor zombie kámošů, plácaná, prettywoman song a za krásnou Terásku Pálmrovou. ()

fimler

Ahaaa tak co tohle bylo za šmatlaninu romantického žánru a horrorového to fakt nechápu.Dlouho jsem takovou blbost neviděl.Stejně se na tom najdou dobré části které filmu nejdou odepřít.Nekažte si náladu o víkendu tímto filmem!Silně nedoporučuji. ()

klichem

Na počudovanie ma tento film bavil. Bolo to sice detinske a sentimentalne ako vsetci pisu... Ale tak prijemne. Niekedy aj dávka teenagerskej zombie lásky zohreje pri srdiecku. ()

blazma

Trochu zvláštní story o zombie apokalypse, nic méně je jeden z mála co se snažil jít jinačím směrem.. samozřejmě romantický film mezi člověkem a zombie, která díky toho znovu začne žít, je až moc přitažený za vlasy... Nemyslím si že by něco takového mohlo vyjít, kdyby jsme vzali v potaz že zombi skutečně existují :D Ale jako zvláštní romantika je to fajn. ()

wick

Horrorové komedie nemám příliš v lásce, ale tento kousek se vyloženě vydařil. Všichni milují Mandy je zapomenuto, jsem zvědavý na další film režiséra. Plusy: originalita, humor. Pls help me! Fuck ya! PS Jsme zvědavý, kde se příště objeví John Malkovich. ()

StinkingPooh

Originální horor komedie s nevtíravým a milým humorem, sice ne takovým u kterého by se člověk za břicho popadal, ale já se hodněkrát usmál. Nabízí se srovnání s Twilight í (viz třeba hlavní hrdinka-není to sestra Steward? :D nebo vztah člověk/"příšera" atd.), ale narozdíl od něj má tenhle film lepší děj a chvílemi je to i napínavý ( i když děj není bůhvíjaký a člověk dost brzy zjistí, jak to vlastně dopadne-aneb láska hory přenáší :)) Oceňuji nenapálenou stopáž a příjemný soundtrack. Příjemné překvapen, Levine točí sympatický filmyí-3,5* zaokrouhleno nahoru. ()

whimsy

zase raz film s príjemným soundtrackom (The National; keď zombík nemôže hovoriť, tak pustí Boba Dylana) a ako horder musím oceniť kopu starého "haraburdia" nazvláčaného v lietadle a gramofón (, čo je jedna z vecí, ktoré ma potešia kedykoľvek). prvých 5 minút je super (pripomínajú komédiu v štýle Scotta Pilgrima). potom sa to asi hodinu ťahá a ten koniec už skutočne nebol pre mňa (približujúci záber na otca, ktorý zrazu chápe svoju dcéru; záver vo fontáne, ktorý mi pripomínal Bonda alebo Hulka...). Namiesto scenára je tu za vtipné považované už to, že zombie použije nadávku (a väčšina toho dobrého bola skutočne použitá v traileri). ale ako film na odreagovanie je to fajn. ()

mima33

Tento film mi odporučila kamarátka so slovami: "remake Twilightu, iba miesto upíra sa dočkáš zombieka". A čo ja na to? Kam sa na toto Twilight hrabe! Vtipné, milé, romantické, napínavé a s krásnym koncom. Teresa Palmer je skvelá herečka a aj náš zombie sa svojej role zhostil priam božsky. Nemôžem inak, než odporučiť. ()

Ace.A.T.L.

Zcela nový pohled na tématiku zombies. Jak je vidno, ne každá apokalypsa musí ksončit vymaskrováním 3/4 "populace". Neříkám, že se mi nelíbí akční a krvavý řešení problémů, co se zombíků týká, ale tohle bylo něco nečekaně fajn. Člověk se konečně může usadit, sledovat romantiku, spojenou s masakrem a doufá, že to celý dopadne dobře. Lidi se u točení museli fakt vyblbnout a rozhodně celá snaha nepřišla nazmar. Za mě 4* a DOPORUČUJU ()

suboss

Bláznivá myšlienka. Tvorcovia sa s ňou ale veľmi dobre pohrali. Na 4 hviezdy to nie je, ale nemá to k nim ďaleko. Ja som sa bavil. ()

Edgerton

Podle traileru sem čekal trochu větší srandu, ale i to co sem dostal nebylo špatný. Nicholas Hoult zahrál dobře, Teresa Palmer se mi tu líbila, některý scény byly nápaditý...jako občas sem se mírně trochu nudil, ale výsledek byl fajn. ()

Tinusa14

Sympatický a nie veľmi známi herci, plynulý, akčný a humorný dej. Jediné čo by som tomuto filmu mohla vytknúť je to, že dej bol občas pekne pritiahnutý za vlasy. Hodnotími kladne 70%. ()