Neobyčejný milostný příběh krásné dívky a nečekaně citlivého nemrtvého rozpoutá řetězec událostí, které mohou změnit celý svět. (oficiálny text distribútora)

Antonymi

Zábavná teenagerovská romantika vystavená na originální myšlence. Stačí to brát s nadhledem a dobře se pobavíte. Plus Hoult konečně našel roli, ve které svůj blbečkovský výraz perfektně zužitkuje. ()

Raziel811

Ten film je tak hloupej, až je zajímavej. Základní myšlenka, tedy film z pohledu života zombie se mi zdá velmi zajímavá. Ale víc než romantiku bych uvítal vážněji pojatý film ve smyslu World War Z - tedy, lepší masky, větší hloubku postav atd. ()

Gabrisha

Láska hory přenáší, to se občas stává, ale aby láska léčila mrtvé lidi, to jsem viděla poprvé. Nápad mi zpočátku nepřišel tak hrozný, jen jsem si říkala, že jsem zvědavá, jak to vyřeší a rozuzlení bylo "brilantní". Další variace na téma Romeo a Julie včetně balkonové scény. Dále jasná inspirace s filmem Twilight, neboť upíři jsou také mrtvé bytosti. ()

Chlopotun

"Je mnoho spôsobov ako spoznať dievča a zjesť mozok jej priateľa je jedna s tých menej zaužívaných metód". Viem, že je to blbosť ale tak nejakým zvláštnym spôsobom velmi sympatická blbosť so sympatickými hercami a skvelým soundtrackom. Navyše je tu niekoľko fakt funny scén kvôli ktorím si toto rád niekedy zopakujem. ()

Declen

Za originalitu, která tolik nebolela. V zombímůvích většinu problému vše řeší olovo, benzín čí přicvaknutí k vysokému napětí , zde je to láska a porozumění. ()

pajuscherry

Celkem milý příběh o lásce nemrtvého k živé dívce, celkem pěkné tento film určitě nikoho neurazí, ale jinak není až tak záživný, já osobně čekala více akce.;) ()

Jessica_Biel

Já ty zombiácký filmy mám prostě rád, a když se objeví takováhle hovadina která si z nemrtvého filmu dokáže střílet, tak se mi to zamlouvá. Luxusní blbost! Nejlepší scéna, kdy se ER s kámošem zombíkem baví na letištním baru u skleničky :D ()

Dobstaf10

Julií ..dcérka šéfika obranné síly Malkiho se vydá s partičkou a boyfriendem za barieru k zombiekům pro nějakej ten lék. Ve stejnou dobu jde partička Zetek hledat sváču v čele se sympatickým zombieček "R" ..hlavní chod pro "R" ..mozeček Juliína přitele. Chybovat je lidské, odpouštět je božské a tak Erkem zachráněná Julí na všechno zapomene a začíná nám parodie na Twilight..akorát místo upíra máme zombie. Zázraky se dějí a tak tu máme ještě učinou terapii láskou 😂 O trochu horší než Zombieland. ()

Priest

Na jedno podívání určitě dobré, ale podruhé už to určitě na program nezařadím. Netradiční pohled na zombie apokalypsu, což oceňuji, ale romantika se zombikama? To asi ne. ()

Pythonator

Čekal jsem další tupou teen sračku. Proto jsem byl velmi překvapen, když jsem spatřil tuhle povedou romanci. Koho by to napadlo, že se dá z tak blbého námětu vytěžit něco tak kouzelně milého. Na jednu stranu je to strašná kravina, která se umí brát s nadhledem, ale na druhou stranu je to geniální dílo, které dokázalo natočit absurdity takovým stylem, že nevypadají natolik absurdně. Já být producent a přijít za mnou borec s námětem, že hlavní hrdina je zombík, který sežere mozek chlápkovi, s jehož milou pak vzplane vzájemnou láskou, tak ho nemilosrdně pošlu do prdele. To se přece nedá natočit!!! Ale dá, vážení:-) Klobouk dolů. Být tam víc toho černého zombie humoru, jdu s hodnocením ještě víš. Teresa Palmer je kočka, ale pořád mi nějak připomíná o něco méně přitažlivé dvojče Kristen Stewart. ()

KapitanKuraz

Vyblednutého homo upíra, vystriedal vyblednutý homo zombie, čo čakať, hneď som kukal na ovládač a snažil sa ho pritiahnuť silou mysle, ale nedalo a pozeral som ďalej, šak ďalšia detská kokotina, ale podivuhodne super, som rád že som bol lenivý natiahnuť sa pre ovládač a prepnúť na nickelodeon, kde išli kouzelní kmtříčci. PS "mám ešte zombie prsty" no skapal som;?))) ()

Tom10000

Konečně jsem se rozhodl vidět tento film a musím říci, že mě velice zaujal. Takový pohled na nemrtvé jsem ještě nenarazil, a jsem rád, že jsem tento film viděl. Není nutné, aby zombie byla pouze zlá pomalá nemyslící stvoření, která jí mozky a bručí. To je stejné, jako si myslet, že upíři pouze pijí krev, a pak vidíte Twilight ságu a Upíří deníky a pohled na věc se vám zcela změní. Nemrtvý kluk se od ostatních ze své "rasy" liší. Dokáže ovládat svůj hlad a projevují se na něm city. Má kamaráda, který se rovněž od ostatních liší, ale ne až tak moc jako on. Jejich každodenní rutinou je hledat jídlo v podobě lidí a bránit se proti kostlivcům, kteří už život vzdali zcela. Lidé si vůči nim postavili obrannou zeď a občas s nimi za ní svedou i útoky. Taková je i Julie, která spolu se svým přítelem bojují právě proti nemrtvým. Jednoho dne bojují právě jejich skupina a Julie narazí i na toho nemrtvého kluka. boj je veden tak, že skoro všichni lidé prohrají, až na Julii. Nemrtvý kluk se ale do ní na první pohled zakouká a ovládne se. Navzdory ostatním ze svého druhu ji odvede k sobě "domů". Ta je zcela vyděšená, především je stále v obavách, co ji udělá. Ale postupem času vidí, že on je jiný. Pomáhá ji, dává jí jídlo z konzerv a dokonce pozná, že má city. Dá mu jméno R a chvíli s ním vydrží na jeho žádost. Během těch pár dní si spolu užijí dost zábavy. Ale ona chce stále za zeď. Párkrát uteče, čímž jen vyvolá pozornost jiných zombie, před kterými ji R vždy ochrání. Na její žádost ji odveze zpět ke zdi, kam bez jeho vědomí uteče. Během toho všecho se ale nezačne měnit jen on, ale i ostatní z jeho druhu. S jejich pomocí se rozhodne R vydat se za ní. Sám nenápadně proleze tajnou uličkou a najde ji. Spolu s její kamarádkou ho připraví, aby se seznámil s jejím otcem, generálem celé armády. Ten se však nenechá přesvědčovat, i přes její prosby. Začne velký boj. Ten skončí, až když armáda zjistí, že zombie bojují s kostlivci, kteří se rozhodli pronásledovat nemrtvé. A také fakt, že R dospěl ke konci proměny a stal se skutečným člověkem poté, co si s Julií vyjádřili skutečnou lásku. Vše končí dobře. Kostlivci jsou vyhubeni, nemrtví se sžijí s lidmi a R a Julie jsou šťastní (...). Velice pěkný romantický film. Byl procítěný, dobře zahraný a hlavní dva hrdinové Nicholas Hoult a Teresa Palmer sympatičtí. S některými komentáři zde upřímně nesouhlasím a doufám, že moudrý divák, který má cit na filmy a rozum, si přečte můj komentář a nebude věřit těm, kteří tady říkají nemoudré věty. Dávám tomuto filmu 90 procent, vzhledem k originalitě, a rozhodně doporučuji! ()

Destoroyah

SWITCH WEEK 1 / 3) WARM BODIES (2013). Tretí film v tomto vymenenom týždni. (Pozrite si minulé recenzie a pochopíte.) A po dlhej dobe tu máme prvý priemerný film. Je to aj celkom originálne, ale aj nie je. Mali sme tu zamilovaných upírov ktorý mi žrali nervy a to mi úplne stačilo ale toto? Toto bolo celkom fajn. Aj keď zombíci sú vo filme len obyčajný dobráci tak si filmári museli vymisliet za mňa zle vyzerajúce kostry, aspoň to tak vyzeralo. Vzťah celkom dobre budovaný aj fajn zahraný. Jediné čo mi na tomto filme vadilo je CGI a príliš "sladký" príbeh. Škoda že sa nezamerali skôr na hororové čaro. HODNOTENIE: 6/10 ()