Na hrane zajtrajška

• Česko Na hraně zítřka (viac)

Na hrane zajtrajška sa odohráva v blízkej budúcnosti, kedy mimozemská rasa tvrdým útokom zasiahne Zem a nevie ju poraziť žiadna zo svetových armád. Podplukovník William Cage (Tom Cruise), ktorý sa nikdy nezúčastnil ani jedinej bitky, je náhle degradovaný a následne bez prípravy a s mizernou výzbrojou nasadený do takmer samovražednej akcie. Zabijú ho behom niekoľkých minút. Akoby zázrakom však opäť ožíva na začiatku rovnakého dňa. Znova ho tak čaká boj a rýchla smrť. Znova a znova. Zakaždým je však skúsenejší a dokáže svoje rozvíjajúce sa schopnosti lepšie využívať. V boji mu po boku stojí príslušníčka Špeciálnych jednotiek Rita Vrataski (Emily Blunt). Každá opakujúca sa bitka proti mimozemšťanom je pre Cagea a Ritu príležitosťou dostať sa k porazeniu nepriateľa o krok bližšie. (TV Markíza)

MyrnaAlec

Akční střílečka s dobrou atmosférou, ale zas takový průlom to není. Tomík zase zachraňuje svět a emzáci jsou natolik umělý, že se s nima nemohu ztotožnit. ()

Vocoun

Na tohle jsem čekal opravdu dlouho, protože jsem se nedostal do kina a nechtěl jsem si kazit zážitek nekvalitním ripem. Šel jsem do toho s obrovským očekáváním, protože jak hrubý příběh tak ohlasy byly fantastické. Možná i proto nejsem uplně tak 100% spokojen jak jsem čekal. Je to výborný film, který splnil většinu mých očekávání, ale ta třešnička na dortu tam prostě nebyla aby to dostalo plný počet. Cruise mi opět potvrdil, že ve sci-fi filmech mu to sedí ač ho nemám jinak příliš rád a Blunt byla skvělá jako vždycky. Po dost opatrném a pomalém úvodu a pár zbytečných opakováních stejného dne se konečně po půl hodině rozjede kolotoč šíleností a plánování jak ukončit válku jednou provždy. Tempo šlape opravdu slušně, chemie funguje taky dobře, akce je dost. Všechno prostě funguje ale pořád mám tu pachuť, že to mohlo být ještě víc epičtější, víc využité to opakování dnů, celkově prostě víc sci-fi a míň toho sebepoznávání a rozhovorů. Konec byl těžce očekávaný, ale to neznamená, že bych jim to nepřál. Když to tedy vezmu kolem a kolem, výborný film ve svém žánru, jen lehounce nedotažený, proto silné 4* a 82% ()

Veniss

Nevím, jak to Cruise dělá, ale jeho výběr filmů, ve kterých hraje, je téměř vždy trefa do černýho. Takže místo aby se pomalu chystal do důchodu pro akční hrdiny, zahraje si v další akční pecce s příběhem (což se ne o každém blockbusteru dá napsat). Emily Blunt jsem si všimla ve filmu Ďábel nosí Pradu, kde mi přišla jako tuctová holka bez výrazného potenciálu. Ale beru vše zpět, role Rity jí neuvěřitelně sedla; být kluk, zakoukala bych se do ní. ;-) Edge of Tomorrow je bezesporu film, který v letošní nabídce filmů patří mezi ty nejlepší. ()

HEED

Když jsem tak v práci pročítal komentáře zdejších uživatelů, přemýšlel jsem co vlastně napíšu já. Vše již bylo napsáno, s tím já souhlasím, v tom případě nemá ani cenu můj koment číst. Můžu jenom doporučit, hodně sympatická a zajímavá mi přišla Emily Blunt. Vůbec ji neznám, ale tady se na ní koukalo moc hezky. S Cruisem jim to moc slušelo. Film si ode mě odnáší plný počet. ()

MeatFly_cz

Škoda, že podobný reps. "totožný" nápad s prožíváním jednoho časového úseku pořád znovu tady už jednou byl viz. film Zdrojový kód, u kterého jsem se mimochodem bavil mnohem více. Ani nevím co o tomto filmu napsat. Vizuální stránka byla dobrá, ale dějově mě to vůbec nezaujalo, bylo mi tak nějak jedno co se stane, celý film je navíc hodně dopředu předvídatelný..osobně se nedivím, že to byl v kinech propadák poněvadž je to hodně průměrný film. Nebylo to úplně špatné, ale znovu bych se na to nepodíval. ()

pekas

Až na ten závěr je to solidní akční Sci-Fi. Z Emily Blunt se asi začíná stávat hvězda, kdo by to řekl, že asistentka z Ďábel nosí Pradu vystoupá postupně do hlavních rolí. Tomík tentokrát docela snesitelnej. 85% ()

randi64

Jako zarytý fanoušek sci-fi jsem díky hodnocení na ČSFD čekal daleko víc, bombu! Nakonec je z toho více než slušný blockbuster, nadprůměr. Bohužel pro mne žádné ohromení, které jsem očekával. Ikdyž ta Emilka.. Ou maj gát! Když vezmu v úvahu herce hlavních postav, tak jejich žánrovky jako Looper, Nevědomí, Minority Report nebo i Válku světů nakonec řadím výš než tohle. ()

1mara2

Over and over again. BTW ti mimozemšťani mně přišli tak trochu podobný těm, kteří byli k vidění už v Crysis Warhead, jak vizuálně, tak některými dalšími charakteristikami. ()

marek29

Definice žánru i hodnocení 5 hvězd. Film mě zaujme do té míry, že mě nutí o něm přemýšlet ještě celý den. Že mě nutí přemýšlet jak možné je to, že se to přihodí nám. A závěrem důrazně doporučím sledovat. To se musí vidět. Další sci-fi po Počátku, který budu teď chvíli doporučovat.. ()

vipeerr

Nářezovej mindfuck v podání T.Cruise přirovnatelnému k červenému vínu. Čím starší, tím lepší. Film nemá jedinou nudnou či zdlouhavou pasáž. Neustálá akce, s kapkou dobře umístěného humoru obalená nadčasovým sci-fi fungovala naprosto perfektně. Téměř dvou hodinový orgasmus kterého nelituji a těším se na další Cruisův kousek, protože ten chlapík mě už pěkných 15 let nepřestává bavit. ()

dzberry

Mi tu cosik něštymuje. Bo sem si všim, že hned zkraja biaku byla mapa, a na ni zabrani aj Moravaci jako jedni z prvnich, keři byli napadnuti... No a to je asi cypovina, bo Ostravaci by je hnali zpatky do vesmira, oni by se na Banik a na vynglo sahat něnechali. Takže chujovina... Ale dobra! Fajně apgrejdovani sentineli z Matrixa! A obdivuju Tomaša. Bo ja jak musim cosi opakovat třeba jen pět razy za sebu, tak mě z teho beru mory. Fakt frajer, že mu z teho něhrablo. To asi ta scientologicka pruprava! ()

darthvader77

Právem nejlepší film letošního roku. Tohle sci-fi je originální, hravé, nápadité, vtipné, akční, svižné. Scénář podle japonské předlohy nemá chybu a neustále opakování je prostor, jak pro ohromnou dávku humoru(zkoušela si to všemi způsoby), tak i pro příběh s nějakým myšlenkovým přesahem(vývoj charakteru plukovníka Billa Cage). Tom Cruise a Emily Blunt hrají výborně(aneb jak se bez náznaku romantiky dá udělat vývoj vztahu mezi postavami tím správným směrem). Z dalších mě herecky oslovil především. Brendan Gleeson. Trikově bezchybné a v akci strhující(vylodění lahůdka). 100% ()

G3orgig

Naštěstí jsem si předem nepřečetl v čem tkví zápletka filmu, tudíž jsem byl opravudu mile překvapen, že to není jen další tuctový epos o záchraně světa americkým hrdinou. Ke konci jsem měl pocit, že se tompo lehce vytrácí, nicméně i tak se film dostal do škatulky pětihvězdičkových. ()

Joiner

Čekal jsem od toho trochu víc, když z toho všichni tak učurávají,ale líbilo se mi to asi stejně průměrně jak "Nevědomí". S tím rozdílem, že Nevědomí mě bavilo více zpracováním a zklamala mě závěrečná pointa, kdežto u Nahraně zítřka mi vyloženě neseděl zbrklý střih a předvídatelnost. Film mi v každý moment připomínal film jiný. I při závěrečné scéně jsem si vzpoměl na Pacific Rim. Není to špatný film, ale ani kdoví jaká pecka. Pro mě trochu zklamání a jen průměrné hodnocení. ()

zubrik66

Ráno si Tom vyžehlí uniformu a priveľkým úškrnom naserie generála. Ten mu za odmenu kúpi lístok na centrifúgu, ktorá nemá tlačidlo stop. Tomovi to začne v hlave riadne šramotiť a do mozgovej pohody mu nepridá ani Emily, ktorú postihol spasiteľský komplex záchrany ľudstva. Celkom fajný nášup, ktorý pokazí vlažný záver. ()

Romeroo

Závěrečných 5 min raději hodnotit nebudu, pro mě film skončil granátovou zásilkou, jinak bych musel ubrat hvězdu a to..A to si tahle akční sci-fi pecka, která je labužnickou pochoutkou pro milovníky zvuku a efektů nezaslouží. Tom a Emily bez výhrad. Na akci velmi slušný scenář, který dostane na zadnici až v posledních 5 minutách, které jsem vlastně raději neviděl... ()

Tom Cruise se vrací k Warnerům

Tom Cruise se vrací k Warnerům

10.01.2024

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

27.06.2021

Prvním novým Star Wars filmem po skončení ságy o rodině Skywalkerů by se měl stát Star Wars: Rogue Squadron, který chystá režisérka Patty Jenkins (Wonder Woman). O ději se zatím příliš neví, jen že… (viac)

Na hraně zítřka 2 má nového scenáristu

Na hraně zítřka 2 má nového scenáristu

01.03.2019

Po nedávném oznámení plánu natočit hned dva nové díly do série Mission: Impossible současně to zdánlivě vypadalo, že veškeré ostatní rozdělané projekty Toma Cruise půjdou k ledu. Server Heat Vision… (viac)