Ochrnutý bohatý aristokrat Philippe si za svojho nového opatrovateľa vyberie Drissa - černošského mladíka zo sídliska, ktorého práve prepustili z väzenia. Napriek obrovským rozdielom medzi nimi ich spojí nedotknuteľné a bláznivé priateľstvo, vďaka ktorému obaja dokážu veľké veci v tejto komédii o tom, že ani ochrnutý človek nemusí stratiť zmysel života a toto zistenie mu môže sprostredkovať tá najmenej pravdepodobná osoba. Nedotknuteľní sa stali najúspešnejším európskym filmom posledných dvoch desaťročí. (STV)

Thanyss

Jak já se na ten film nechtěla dívat! Absolutně ničím mě předem nepřesvědčil, že bych mu měla dát šanci. Proto jsem se k němu dostala až s takovým odstupem času. A asi bych si měla rovnou nafackovat, protože si nepamatuju, kdy naposledy jsem se tak bavila, přestože od krku dolů ochrnutý člověk sám o sobě zrovna k smích není. Humorně a citlivě podáno a člověk má tak alespoň pocit, že kdyby ho potkala nějaká katastrofa, život ještě nemusí nutně končit. Tedy za předpokladu, že vaše konto oplývá finančními rezervami na několik životů dopředu. ()

Tomy_Reardon

Tohle me uchvatilo, byla to zaroven nejsmutnejsi a nejvtipnejsi apokalypsa vseho druhu ktera me bavila od zacatku do konce.. Ztvarneni toho ze ne vzdycky musi byt ten pravy vystudovany namazleny prechytraly ritopich a vlezdoprdelka dobrou volbou na dobre placenou praci.. Je to francouzsky, je to dobry, ne jako peugeot nebo to sprosty auto.. Nejvic sem se vytlemil kdyz ho strihal, to bylo proste nejvic.. Zaslouzene jeden z nejlepsich filmu ()

JenomDominik

Nedotknutelní je film, který vás chvilku baví a chvilku vám hraje na city, hlavní postavy jsou neskutečně skvěle zahrané a filmu vlastně v podstatě nic nechybí, film je podle skutečné události a po konci vás nutí si myslet, že ať se vám v životě stala sebehorší věc, i tak si ten život můžete užívat naplno. Ve filmu je plno nezapomenutelných scén a to ať už těch vtipných, nebo i těch smutných, na tenhle film bych se mohl dívat stále dokola. 5* (100%) ()

Danny_Jack

Na devátý nejlepší film csfd stačí citová vydíračka bez obsahu prošpikovaná jedním klišé vedle druhýho a laciným humorem. Tak fajn. Verbal dává pět hvězd. ()

NikaIn

To bolo niečo.Nenútený,zábavný,poučný kúsok.Príbeh o tom,že aj na prvý pohľad odpísaný človek mo^že zažiť kopec srandy,pochopenia a vášne vo svojom bezduchom,nudnom živote pokiaľ stretne človeka ktorí sa nepostará len o jeho telo,ale aj o jeho dušu.Príbeh o ľudskej dobrosrdečnosti a ťažko vydobitom priateľstve.Ponaučenie s filmu:Ten kto vyzerá ako najnevhodnejší kandidát mo^že byť presne ten praví,stačí mu dať šancu a mať s ním strpenie.A nech sa nám stane čokoľvek zlé vždy sa nájdu chvíle pre ktoré sa oplatí žiť a bojovať,nič nie je stratené len sa treba obklopiť správnymi ľuďmi a mať otvorenú myseľ. ()

Rebeca35

Nemám téměř co vytknout. Tenhle film určitě neurazí. V Top 10 bych ho neviděla, na to mi přišel děj moc černobílý (opravdu nemyšleno etnicky :), ale klidně se na něj za čas zase ráda podívám. Všichni herci mi byli sympatičtí a zasmála jsem se častokrát. Z postavy ztvárněné Omarem sálala úžasně pozitivní energie a když tancoval mmm . . . Hudba byla taky bezvadná. Takže rozhodně příjemný zážitek. ()

MrKrahujec

Tenhle film samozřejmě není v žádném případě špatný, ale zase, že by to byl až tak nevídaný zázrak, za jaký je tady vydáván, to tedy taky ne. Velmi solidní řemeslo, žádná zjevná chyba, ale současně taky žádné nebývalé překvapení. Neustálý podprahový pocit, že "už jsem někdy něco velmi podobného viděl" a celkem odhadnutelné vyústění všech hlavních momentů. Přesto lze doporučit, dokonce vřele, ale asi jen na jedno skouknutí. ()

zigy

Mám rád filmy o handicapovaných lidech, ale tenhle mě za srdce nevzal, ten francouzský Dustin Hofmann mě přišel dost otravný. Jeho černý opatrovník taky žádný velký sympaťák není. Takže to je základní problém, který mám s tímhle jinak hezkým příběhem o velkém přátelství dvou zcela odlišných lidí. ()

John Dunbar odpad!

91% ...? Zkáza Evropy sečtená podtržená. Na zakázku vytvořený film oslavující rozpad tradičních hodnot, tentokrát ve francouzském kabátě. Budeme všichni zdejší Evropané brzy obohaceni,jen se nebojte pětihvězdičkoví koledníci. ()

JaneElliot

Vynikající hořká komedie (kupodivu doopravdy vtipná), údajně založená na pravdivém příběhu, mající za úkol každému z nás připomenout jak pomíjivé a nedůležité je bohatství a že pravé štěstí a životní spokojenost není záležitostí závislou na společensky široce přijímaných "mravních" hodnotách. Přes svou nadsázku a vtip jde o dost smutný příběh - lze si jen domyslet, jak tristní je skutečný životní příběh hlavního "aristokratického" hrdiny, jehož problémy jsou za účelem pobavení bagatelizovány..celý film dojemně a pro diváka přijatelně klouže po povrchu skutečného rozměru věci, zachraňuje ho nepodbízivý humor a překvapivá nekorektnost. Zbývá jen doufat, že v Americe někoho nenapadne točit sladký remake. Umístění mezi deseti nejlepšími filmy zde ovšem zcela nechápu. ()

tynusxxx_

Příjemná francouzská komedie s humorem na úrovni se skvělými hereckými výkony! Sem tam nechybí nějaké to klišé, ale to tvůrcům filmu odpouštím, protože se opravdu jedná o skvělý počin, ke kterému se ráda vracím. ()

DmKK

Humor a emoce tvoří tento film. Slza ukápla hned několikrát. Zasmál jsem se také dost. Ale to hlavní je myšlenka kterou film předává a s maximální jistotou můžu říci že jí předává naprosto fantasticky. Hned po skvostných filmech Funese nejlepší francouzský film. Holící scéna mě dostala na maximum. ()

Don Martini

Ačkoli jsem proti imigrantům, nejsem zasraný levičák či zfetovaný sluníčkář. Musím říct pár vět. Tenhle černoch je typickým příkladem dobré integrace do společnosti. Bohužel, ve skutečné realitě najdeme jen pár dobrých duší z miliónů. Film doprovázenými hláškami, porušováním pravidel. Jak řekl Philippe, je lepší nemít soucit a jít do toho přímo. ()

WalterIK7

Intouchables je perfektná komédia a s Francúzcským humorom super.Vtipy niesú prehnané(keby to bolo vyrobené v Amerike tak by tam boli prehnané scény).Ako som počul:Takúto inteligentnú komédiu už nikdo nevyrobí. ()

Indian0

Táto komédia by si zaslúžila titul: Kráľovná všetkých komédií. Perfektný typ humoru ktorý film obsahuje v kombinácii so silným pribehom poukazujujúcim na mnohé rozdiely dvoch rôznych spoločenských vrstiev. Film ich netypicky prepája a vytvára komediálne veľdielo s krásnymi myšlienkami vyslovenými hlavmými postavami tohto príbehu. Tento film získal všetky moje sympatie. Jednoznačných 100% ()

Kevin Hart sesadil Aquamana

Kevin Hart sesadil Aquamana

14.01.2019

Je to oficiální, Aquaman je první superhrdinský film ze stáje DC od Temný rytíř povstal, který v kinech překonal miliardu. Úspěch je to zejména pokud se ohlédneme na předloňskou Ligu spravedlnosti,… (viac)

Tom Hanks a švédský hit

Tom Hanks a švédský hit

22.09.2017

Hollywood momentálně neblázní jen po superhrdinech, ale i po předělávkách výrazných evropských filmů. Remake Nedotknutelných s Bryanem Cranstonem už je natočený, Jack Nicholson si zahraje v novém… (viac)

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

29.08.2017

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

16.06.2017

Ačkoliv o tom ještě spousta lidí neví, francouzský hit Nedotknutelní se opravdu dočkal remakeu. Divokou roli Omara Sye převzal Kevin Hart (Centrální inteligence) a místo Françoise Cluzeta se na… (viac)