S.T.A.L.K.E.R.: The Duel

všetky plagáty
Krátkometrážny / Akčný / Fantasy
Taliansko, 2011, 10 min

Osamělý stalker musí na výzkum, ale to ještě neví, že ho z dálky pozoruje sniper. (AngelusCZ)

SOLOM.

Ups tak tohle byl vážně úlet. Amatérské zpracování a nepříliš zdařilý souboj se sniperem bych ještě dokázal i překousnout – chápu, že nebylo moc financí, ale co ten naprosto dementní konec? To si z nás udělali tvůrci prdel? Takhle zprznit to málo dobrého co tu bylo k vidění, se jen tak nevidí… ()

gojackill

S.T.A.L.K.E.R byl o atmosféře, exteriérech, nestvůrách a střílení. Atmosféru to celkem má, exteriéry jsou vynikající, nestvůr jsem se bohužel nedočkal a toho obézního kluka s maskou v závěru jsem raději neviděl. ()

vitekpe

Jako velky fanda hry jsem si to nemohl nechat ujit. Je to takova kratoucka blbinka napodobujici vizualy hry. Tot vse. Neni nutno videt. ()

J*A*M*A*L

Neskutečně nudná desetiminutovka a ještě k tomu ani ne moc pěkná.Zajímalo by mě co by to bylo za sračku, kdyby se z toho natočil celovečerní snímek. ()

papaguy

Na tomto amatérském kraťasu je vidět, že obstojnou atmosféru lze vyčarovat i z mála. K čemu tam byla ta mozaika, ví čert. Když už stafáž, mohli si stím alespoň víc vyhrát. Ta surrealistická ramínka byla zajímavější.:-) Škoda toho prdlého WTF konce. ()

Adrai

Ze S.T.A.L.K.E.R. filmů které tu jsou mě tento nadchl nejméně - plusem je zajímavé prostředí, jednodušší triky neurazí, ale co chybí jsou detaily (šrouby, krev, zvuky) a vzpomínaná atmosféra mě nijak neohromila - takové jakou má hra nebo jakou mají ostatní filmy se to ani nepřibližuje ... a konec to snižuje z průměru jen na dvě hvězdičky ()