S.T.A.L.K.E.R. - Heart of the Oasis

Krátkometrážny / Dobrodružný / Sci-Fi
USA, 2011, 8 min

Scenár:

Zal Batmanglij

Další dobrodružství z prostředí Černobylské zóny, ve kterém se tři stalkeři musí ukrýt před smrtící radiací. (AngelusCZ)

TomikZlesa

Asi nejlepší stalker kratas, "herci" nic moc ale parádní efekty, anomální bouře, střelba a hlavně bloodsucker. Trošku mi vadily ty čistý a nažehlený kostýmy. ()

Carol Pifková

Na amatérov dobré ale povedzme si pravdu herci stáli za prd navyše ten vlasáč sa príliš seriózne netváril čakala som kedy mu trhne kútikom úst pri jednej scéne, kto videl musel si to všimnúť. A zaujímali by ma tie vystrieľané-nevystrieľané náboje, kto videl tiež pochopí. Inak pohodička, hru som síce nehrala ale poznám ju. ()

exhoubus

Nebýt těch speciálních efektů, které jsou opravdu na amatérský film výborné, film by měl rozhodně horší hodnocení, protože příběh, kamera, herecké výkony ani režie nejsou nijak super. ()

Easykk

Na amatéřinu naprosto výbornej kraťas, teda krom těch herců neherců, u jedné ze scén jsem měl pocit, že se začne ten týpek smát - na to, že se měl bát o život, tak celkem extempore, ale efekty fakt výborný - stálo to za to a atmosféru to mělo taky pěknou. P.S.pro Sergiokishe: To jsi vážně takovej idiom? Takže teď hodnotíme dle toho čeho se film týká, aniž bysme to viděli? Takže jak mi tudle hoky řikaly, že stojíš uplně za hovno, tak Ti můžu dát odpad!? OK, dávám Ti odpad! a navíc palec dolu, a ještě bych Tě nominoval na blbce na konec, protože když se k tomu v komentáři přiznáš žes to neviděl, to už je fakt donebevolající idiokracie. Neměj se, pic. ()

SOLOM.

Z těch amatérských (fandovských) krátkometrážních jednohubek se mi tento jeví asi jako nejlepší. Pořád jde sice o průměrnou záležitost, ale alespoň je tu k vidění několik docela zdařilých speciálních efektů. Po stránce hereckých výkonů to však byla opět bída třená s nouzí. To už je ovšem zažitá tradice… ()

• Film je natočen na motivy stejnojmenné počítačové hry. (AngelusCZ)