Cestopisný dokument o motorkářské výpravě několika českých celebrit marockou pouští, Tureckem a Kavkazem. (oficiálny text distribútora)

markotter

Tady si začne člověk vážit pro mě už trochu okoukaných trabantích dobrodružství. Těm se něco posere a vždycky si poradí. Tady se jim posere motorka, tak čekají v servisu BMW třeba měsíc protože sami to nes´jsou schopný opravit. Cestopisná hodnota taky docela bídná. ()

IronRocky odpad!

Nudnej a příšernej seriál, který kopíruje seriál Na mašině kolem světa s Mcgregorem. Zounar a spol jsou hrozný a vůbec na těch motorkách ani neumí, furt padaj atd.. A celou dobu tam furt řeší hrozný blbosti. ()

vozralec

Hodnocení bandy, kterou tvořili Fanánek, Zounar, Bárta a další. Nejsou to profíci, sami to říkali, tak nelze očekávat žádné skvělé výkony. Docela poutavý dokument. Parádní Bártův nateklý xicht. ()

zrx

50% Ale jen za ty obrázky Afriky :-) No musím říct, že motorky miluju a na takovou cestu bych se taky rád jednou vydal. Musí to být paráda a fakt asi makačka. Ale že by zrovna tahle skvadra se Zounarem a Noidem byly profíci, to se říct nedá. Oddělat spojku za těch pár km, to je mazec a docela mě dostal díl o cestě zpátky, ten je tak neuvěřitelně zkrácenej jen proto, že měl v háji spojku. Chápu že je to v Africe, ale pochybuju, že by se nedala spojka na BMW sehnat max za pár dnů, i kdyby jí měli posílat až z ČR. Tohle prostě nechápu, borci si to tam jedou užít, a zastaví je na jednu stranu taková "prkotina". Co mají dělat kluci co jezdí sami:-) A ještě je doprovázej 2 auta:-D se divím, že nevezou i karavan, aby se bylo kde vyspat. Hlavně že borci kalej, ale na ježdění nějak zapomínaj. Dobrej nápad napodobit anglický seriál, ale bohužel se to zrovna nepovedlo. Možná by to chtělo příště místo našich "celebrit" vzít opravdové jezdce a neřešit blbosti.. ()

Kubi21

Je to napodobenina Ewana a jeho parťáka, ale už jen za Lišku a Blažka a za jejich výkon dávám palec nahoru. Není to žádný cestopis, ale deník o tom, jak si maníci milující mašiny vyrazili a pořádně si to užili. Za povedené komentáře zúčastněných dávám čtyři. ()

riza-do

Taky mám pár videí z dovolených. Skoro asi až říkám, že mají i lepší kvalitu. Ale dávat je do televize? Koho by to zajímalo. ()

Sarcasmgirl

Když to člověk srovná se žlutým cirkusem, nebo jiným cestopisem, tak je to vážně bída, ale jinak se na to koukat dá. Chce to nemít vysoké nároky a moc nad tím nepřemýšlet. Liška to tam vyloženě táhne svýma komentářema a Egon mi leze na nervy. ()

Něrpa

Tak si shrneme. První série je velmi špatná. Oteklý Noid Bárta, který byl jinak jediný v klidu. Ufňukaný Zounar a zbytečný Fanánek. Série plná hádek a ničeho. Hvězdu za snahu. Druhá série z Turecka je lepší, protože jednak došlo k střídání stráží a seškrtání týmu. Lišku nemám rád jako herce, ale tady byl na pohodu. Blažek ušel a Kulhánek ještě tak moc nevzdával a nebrečel. Rozhodně ale lepší krajina a lidé. To jsou tak dvě až tři hvězdy. Kavkaz to posunul už do kvality. Cesta nebyla jasně plánovaná, Révai se ukázal jako sympaťák a už to má povahu cestovatelkého dokumentu. Tady by to šlo ke čtyřem. Jižní Amerika je opět cesta zpět k plánování a Kulhánek opět za uplakánka. Hanka mi nevadila a už se tu objevuje i Bernard. Tady jasné čtyři, protože mám Jižní Ameriku rád. Celkem jdu k vyššímu hodnocení a na Maroko raději zapomenu. ()

subic

Toto a Vandráci (2018) je fakt slabota. Ale přitom stačí jen změnit pár detailů a vznikl Po jedné stopě (2020), který je proti tomuhle úplně jiná liga. 3/10 ()

unclejack

Uznávam, že sledovať Pavla Lišku v uliciach a moteloch Istanbulu zasa nie je až také terno. Je to trochu prázdne, nedotiahnuté, chýba tomu šťava a je vám vlastne úplne jedno, odkiaľ a kam sa naši priatelia vybrali. ()

diablo26

Dal som 5* za to že to tu veľa ludí hodnotí ako odpad čo si tento počin vôbec nezaslúži. Aj keď prvá séria z Maroka nebola bohviečo ale tak na 2* to obstálo. S príchodom Pavla Lišku kvalita a zábavnosť rapídne stúpla, druhej a tretej sérií by som dal tak 4*. Dúfam že chalani usporiadajú po Kaukaze ešte väčšiu expedíciu. Do kolektívu dobre zapadol aj Jan Révai ktorý sa s Liškom dobre dopĺňa a o zábavu je tak vždy postarané, keby som mohol hneď sadnem na mašinu a idem s nimi... ()

Aminochelat

První dvě epizody mě nebavili, ale od třetí už to má dobrý šmrc. Asi spojení Liška-Revai tomu dává smysl. Jak tady ostatní hejtujou, že to nejsou motorkáři a jak na tom neumí, to je věc názoru, ale aspoň mají na to ty koule se na takovou cestu vydat. Ono to totiž není žádná prd*l, jak si mnozí můžou myslet. Já se náramně bavil. Ukázka cílů pro opravdové motocestovatele. ()

ForFan

Podle mě celkem povedený pořad, na který se dá dívat, oproti jiným dnešním výtvorům našich TV. Pavel Liška to táhne celé nahoru díky svým srandovním hláškám, s ním jet někde na dovolenou, to musí být opravdu nezapomenutelný zážitek... 1. série: Byla nic moc (protože tam nebyl Liška) 2.série: Podstatně lepší (protože tam byl Liška) 3.série: Zatím nej, Liška s Révaiem celkem povedená dvojka, délka pořadu je tak akorát a pokaždé se těším na další díl ... Myslím si, že by si těch 75% tento pořad zasloužil, už jen proto, že to není klasický "nudný" cestopis... ()

Elam

Těžký tohle hodnotit! Koukatelný to sice je, ale svému předobrazu a originálnímu LONG WAY ROUND, se to nepřibližuje ani s povzdálí. V podstatě se ani pořádně nedozvíme odkud a kam má výprava namířeno. O jakémsi průběžném mapování cesty, ani nemluvě. Jako nezůčastněný divák to sleduji z povzdálí a narozdíl od LWR, nebo Trabantistů, jsem rozhodně necítil touhu, být alespoň na chvíli členem výpravy. Sympatie tady nějak nefungovaly. 1. série - Totální průser, Zounar, Noid a spol., to byl asi omyl! 2. 3. a 4. série už byla mnohem lepší. Dvojka Liška - Blažek a Liška - Révai, fungovala celkem slušně. Ikdyž i jejich rozhovory a " hádky", působily hodně afektovaně. 60% ()