MM_Ramone

Český dokumentárny projekt "Moto(s)poušť aneb Moto cestou necestou" sa doposiaľ dočkal štyroch samostatných sérií (Maroko 2010, Turecko 2012, Kavkaz 2013, Južná Amerika 2015). Je to cestopisný dokument o motorkárskej výprave zopár známych tvárí z českého showbiznisu. Mňa osobne najviac oslovila prvá séria s názvom "Maroko 2010", pretože jedným z členov tejto jazdy bol aj Lou Fanánek Hagen, textár a spevák pražskej pub punk rockovej hudobnej skupiny Tři Sestry. Ocenil som to dvoma hviezdičkami. Pozrel som si aj nasledujúce pokračovanie, ktoré bolo vyprodukované v roku 2014 pod názvom "Moto cestou necestou - Turecko 2012". To už bola akcia bez Fanánka. Nahradil ho herec Pavel Liška. Projektu to však nijak nepomohlo. Je to rovnaká nuda ako predchádzajúci moto trip z Maroka. ** ()

bobstock

Hezké moto ježdění přes vyprahlé pouště až po deštné pralesy jižní ameriky.  Největší provar Pavla Lišky odevzdat jako dárek poslední litr best moravský slivovice nepijícím muslimům, protože od té doby byli češi nějaký mdlí bez energie. Místo piva všude samý teplý mlíko s medem aneb, když není chlast tak musíš věřit. :) ()