Katolícky kňaz sa snaží vyliečiť svojho 13-ročného mladšieho brata Jimmyho, ktorý je posadnutý diablom. Posadnutosť je však taká silná, že mu už niet pomoci, a tak ho zatvoria do ústavu pre duševne chorých. Jimmymu sa odtiaľ čoskoro podarí ujsť spoločne s armádou detí, ktoré zdieľajú jeho vražedné túžby. Spolu začnú unášať ľudí z mesta do opusteného zámku, ktorý je plný podzemných tunelov s mučidlami. Medzi unesenými je aj katolícky kňaz, doktorka, učiteľka a dokonca aj Jimmyho matka. Kto z nich má šancu prežit? (kubqo)

Aargh odpad!

Torture Chamber je pro hororové filmy to, co The Room pro vztahová dramata. Otřesná amatérská slátanina, u které se dá ale výborně bavit sledováním, kterak každou blbou scénu přebíjí další, ještě blbější. Doporučuje pět z pěti retardů s opruzeným ksichtem. ()

VanTom

Řádění 13letého psychopatického pyrokinetika (a jím ovládaných popálených spolupacientů) se zpočátku odvíjí pěkně tajemně, až surreálně (minimum řečí/děje, mrazivá nejistota, nepříjemný zvukovo-hudební design) a natočené je překvapivě schopně, aniž by se vyžívalo v amatérském gore (nezbytné minimum). S přibývajícím časem se však vkrádá uzívaná nuda, kterou polodementní pointa nevytrhne. ()

samuele

Ak by bol tento film vo všetkých svojich prvkoch aspoň o triedu lepší a vznikol by v 70. alebo 80. rokoch minulého storočia ... tak by bol legendou. ()

Standic1 odpad!

Pojďme to vzít z druhé strany... Za co si Torture Chamber nezaslouží hvězdičku. 1) Za naprosto šílené herecké výkony, které bohužel nejsou ani k smíchu. To se týká nejen obtloustlé blondýnky, která si užila 5 vteřin slávy, ale i hlavním postavám, smějícím se a stále někam utíkajícím dětem. Nebudu ani mluvit o tom, že když už se kněz rozhoupe a chce něco provést ohněm posedlému klučinovi (který jen tak mimochodem vypadá jak lidoop z Planety opic), tak ho píchne nožíkem do oka s výrazem, že si z toho právě nadělal do kalhot. 2) Gore scény - ne vážně "gore scény" tady mají s gore žánrem společného asi tolik jako pračka s ořezávátkem... nemusíte být milovníci hádanek, abyste uhádli, že vůbec nic. 3) Triky - a to hlavně postavy, které běží proti kameře a najednou spadnou do propadliště, jámy nebo se svezou po klouzačce... jediné co je vidět, je prázdno - střih - postava v jámě - střih - smějící se dětsko - konec! 4) Příběh - ne vážně, o čem, že to bylo? Pokus o vyprávění story o chlapcích, kteří se sjíždějí tím, že inhalují deodorant ze sáčku, jeden zapálí zapalovač a tak vlastně vznikne opičí kluk? 5) Vážně je potom všem potřeba ještě další komentář proč tohle odpálit na měsíc? Na závěr bych si dovolil nesouhlasit s některými komenty, že být to natočeno před 30 lety, tak je to pecka... ne v žádném případě kultovním snímkům jako je Noční můra z elm street, satan přichází nebo třeba halloween, to nesahá ani po kotníky, a to že ten opičí chlapec byl ztělesněno zlo? Tak ten byl dobrej, větší strach nahání snad i Gargamel ze Šmoulů. ()

Gastovski odpad!

To nemá s filmem absolutně nic společného, tohle uráží i amatérské filmy. Neskutečná demence v každé minutě. Hodnocení 40% nechápu. ()

Rathalos

Mile prekvapenie je tento horor,chlapec posadnuty diablom utecie z ustavu pre dusevne chorych a spolu s partiou dalsich deciek mucia a vrazdia kam pridu,film ma vyborny hudobny doprovod,masky su tiez fajn a velmi sa mi lubilo,ze to nemalo ziaden de*ilny dlhy rozjazd,ale hned od zaciatku sa to pekne rozbehne a nenudi to...:-) ()

kkarx

Tady to našemu hvězdičkovému hororovému fanouškovi trochu ujelo. Za prvé příběh je úplně o ničem a zpracování je nuda. Fulcimu by Tomaselli mohl maximálně vytírat podlahu. To jsou lepší i Fulciho tolik zatracované filmy 80. let jako Demonia.... Ty mají alespoň nějaké kouzlo. Prostě jít cestou Fulciho The Beyond, kde se převážně nemluví a vypráví se obrazem, chce větší talent. Tento film nemá žádného protagonistu, nemá ani dobře napsané vedlejší charaktery, příběh, ani dialogy a obrazy nejsou tolik dobré, aby dotázaly utáhnout takový snímek. Dítě posedlé démonem není v žádném případě tak atraktivní jako otevírání bran pekelných. Skoro bych řekl, že je to naopak jedno z těch nejméně pozornost udržujících nápadů. Jako amatérský pokus velmi dobré, jako plnohodnotný film absolutně neobstojí. A ne, tenhle film by se nikdy na vrchol hororu v 70. ani 80. letech nedostal, zapadl by stejně jako stovky jiných a i o dost kvalitnějších hororů. ()

RobLord odpad!

Když jsem se naivně domníval, že se na Torture Chamber bude dát dívat, jelikož má na ČSFD několik přívětivých recenzí, šeredně jsem se zmýlil - jsem těžce nepoučitelný. Kvůli tomuto zbytečnému celuloidu jsem vstal ve 3 hodiny nad ránem, abych si vychutnal hrůzostrašné noční dobrodružství. Zklamala mě už první scéna, ze které jsem pochopil, kam se bude film propadat a poroučet - jedná se o odpad zhruba na stejné podúrovni jako české trashe od Spěváčka, Zídka nebo Vojkůvky: amatérský look, mizerné herecké výkony, časté WTF momenty. Těžko uvěřit, že je Dante Tomasellimu 45 let (tipoval bych jej na kluka ze základky, který začíná s psaním hororů) a myslí všechny ty hovadiny smrtelně vážně. Torture Chamber jsem vůbec nebyl s to dokoukat. ()

nwx

Lepší, než jsem očekával. Takové šílenózní, ale zas nic extra. Občas to působilo velice profesionálně, jindy amatérské. Průměr. ()

Xeno.morpH odpad!

Odporná amatérská sračka, kde se toporné herecké výkony snoubí s imbecilním scénářem a režií, to celé umně podkreslené prděním, které má zřejmě podle Demente Toporsraliho představovat hudbu. Vypnuto po 30 minutách prdění, dementů pobíhajících v červených pyžamech a slabomyslného hýkání plastikové figuríny, která si říká Lynn Lowry. Snesu hodně, ale tenhle kýbl hoven je fakt moc. ()

Dickator

Diváci jsou vhozeni do jakési pochybně vyhlížející dějové linie, jsou jim předkládány herecké výkony, které bych hodnotil tak známkou dobře, efekty nejsou bůhvíjak božské, ale řekněmě ucházející. Nejedná se sice o průkopnickou myšlenku, námět na oskarový film, ale kdyby bývala byla uchopena jinak, dalo by se z ní vyždímat o hodně více. ()

Snakefinger odpad!

Tady kněz léčil svého mladšího bratra posedlého ďáblem, ale vůbec nepomyslel na to že při sledování téhle amatérské srágory se nakazí tisíce diváků vzteklinou, kulhavkou a slintavkou, protože to, co se tady předvedlo nešlo normálním lidským mozkem vydržet. Byl to v pravdě děsivý zážitek. ()

lineker

Jestli existuje ve filmovém žánru termín art horor, tak tomuto dílu bezezbytku odpovídá. Chvilemi si připadáte jak v polovině osmdesátých let u nějaké tehdejší italské hororové klasiky. Koukáte na pasáže, které jsou jak vystřiźené z filmů Davida Lynche, a pak přijde tortura scéna při které se Vám vybaví francouzští Mučedníci. Ve filmu nejde o strach, nebo potoky krve. Spíš Vás po celou dobu projekce doprovází silně nepříjemný pocit. Jestli to vše měl být záměr, tak je to na pět hvězd. Ja zastávám ten názor, že to vše co ve filmu funguje je spíše dílem náhody. Že se to prostě tak nějak všechno sešlo. PS naprosto chápu, že pro někoho se může film jevit absolutně nekoukatelný ()

DeRoyce

I přes předem navozené a uvědomělé malé očekávání jsem od filmu utekl, jak moc na mě hororově působil/y paradoxně spíše tedy okolní vlivy a uvědomění, doprovázející jeho sledování.. - tohle by byla pí*ovina snad i před třiceti lety. Alespoň za téma a plakát 1*, vše ostatní čistej nelogickej amatérismus, lacinost až hnus. Prvních cca 5 minut není uplně zlých, jenže tím to končí, dalších 90 minut sledovat tlupu němých pubescentů, pobíhajících jak tlupa zfetovaných opic, dělajících nelogické věci uplně nelogicky a v rozporu s přírodními zákony... kdyby byl TCH prezentováný nějakým trailerem jako pokus o absolutní ptákovinu žánru, přidala by se soutěž o hodnotné ceny pro nejotrlejšího diváka, který neuteče z promítání a vydrží sedět jako poslední, ...100% by to výsledku přidalo. ()