Jeff Dunham: Controlled Chaos

Scenár:

Jeff Dunham

Účinkujú:

Jeff Dunham

Hodinové vystoupení známého amerického břichomluvce (ventriloquisty) Jeffa Dunhama, ve kterém vystupují oblíbené loutky Bubba J (vystupuje pouze v titulkové scéně na začátku), Walter, Achmed the Dead Terrorist, Peanut, José Jalapeño on a Stick a představí se dvě zcela nové loutky Achmed Junior a Little "Ugly Ass" Jeff. Jeff začíná výstup vyprávěním o svých břichomluveckých začátcích, rozvodu s manželkou a jeho špatném vkusu na oblékání v dětských letech. Dunhamovo mistrovství v oboru je vidět ve scéně, ve které společně účinkuje více charakterů najednou. (Rominator)

Lucasion

Kdo by neznal Achmeda - mrtvého teroristu, Peanuta, Waltera a další....Jeff Dunham zde předvedl to nejlepší ze své kariéry. Nebo snad ne? Snímek je hodně podařený a vtipný. Humor neztrácí a Jeff si dokáže poradit s improvizací i s hodně loutkami zároveň. Loutky jsou k popukání. Některé vtipy jsou již ohrané a zazněli v jeho předchozích představeních. Ale to jim neubírá na kvalitě. I po několikátém zhlédnutí je to ta stejná dobrá prča. Jeff je prostě profík! (88 %) ()

phoebess

Přemýšlela jsem nad tím, jak tuhle show ohodnotit, na jednu stranu se nevyrovná těm dvěma předchozím, ale na stranu druhou... závěr byl naprosto bombovej a některé vtípky mě dokázaly odrovnat. Ani to třeba až tak úplně vtípky být nemusely - třeba problémy s Achmedovou nohou a úprava lepící páskou :) ()

red gnome

Jeffa zbožňuji a o jeho výstupech platí to samé. Šťáva mu nedochází a doufám, že ani nedojde. Controlled chaos číší humorem, sem tam nějakou improvizací a hlavně dokonalým přednesem Jeffa. I když tedy musím říct, že Achmeda bylo až trochu moc, což je hodně špatně - i když je Achmed slavný, na Peanuta vtipností nemá, tak proto. Overall - 4* za toho Achmeda a pár vtipů, které už po sté vtipné nejsou. PS: "How are huuuth? Hups!" There are four of them... they're talking at the same time. OMG, it's awesome!! Nechápete? Podívejte se na Controlled chaos. ()

Skleni

Som neveril, že to niekedy na Jeff-ovu show napíšem či poviem, no ale musím. Bože!!! To bol trapas! Otrepané, nudné, zabehané, fádne. Jeff mal vždy čo ponúknuť, no ten rozvod ho asi úplne zničil. Rovnako mu zničil repertoár vtipov a schopnosť vytvárať nové postavy. Vytvoril jednu a aj tá bola (okrem špatnej) nudná. Celkovo to hodnotím ako veľký prepad! ()

tatanapope

Pořád to má svoje kouzlo i vtipů bylo dost , ale zdálo se mi to nějaké slabší než ostatní díly . V tomhle dílu začínáme jako většinou nasraným Walterem , pak přichází můj oblíbenec Achmed , který je zde až nečekaně dlouho , za to ale ne tak vtipný , jak jsem zvyklá + jeho syn a na závěr příjde Peanut a mr.Chalapeňo , kterého mám pro jeho ironický suchý humor hrozně ráda , bohužel je zde jen na chvíli a celé se to točí spíš kolem Peanuta , co bylo trochu zklamání a na závěr příjde i malý Jeff ()