Jeff Dunham: Arguing with Myself

Scenár:

Jeff Dunham

Účinkujú:

Jeff Dunham

První "celovečerní" vystoupení amerického břichomluvce Jeffa Dunhama, které vyšlo na DVD, i když jeho obsah je částečně přístupný na serveru YouTube. Jeff Nejprve vypráví jednu příhodu, která se mu stala na letišti, když do města přilétal a tato se pak táhne celým vystoupením jako tenká linie. Postupně vystupuje s postavičkami Waltera, Bubby J., Peanuta a Jose Jalapena. Zároveň se v průběhu vystoupení několikrát objeví Jeffův "manager", postavička Sweet Daddy. (Plague.)

mudvayner

Interakce s obecenstvem, improvizace, zesměšňování menšin, prdel z USA... náramně jsem se bavil. Jen mi to občas kazily titulky, nesnáším když se americké obchody, výrobky, osobnosti atd.. v titulcích zamění za něco pro čecháčky známé. Ještě že člověk rozumí a ví, co se tam doopravdy říká. A říkejte si o Achmedovi co chcete, nejlepší je stejně Walter! ()

pivo

Dokonalé, Jeff Dunham musí byť génius, lebo ešte teraz ma bolí brucho od toľkého smiechu. Neskutočné množstvo vypointovaných dialógov, navážanie sa do všetkého, na čo príde reč, do zopár členov publika a pritom nikdy nie trápne. Doteraz som poznal Dunham len z krátkych videí na youtube, ale takéto hodinové predstavenie je niečo úžasné. Osobný favorit - Peanut. Kiežby aj k nám raz prišiel do divadla, určite by som si sadol do prvého radu, nech sa môže navážať aj do mňa. :-) ()

Paxxx.cz

Zmiňovat se o tom, že Jeff Dunham je skvělý břichomluvec je asi úplně zbytečné ( to snad každý dobře ví ). Jeff Dunham je sympatický i příjemný člověk a já obdivuju jeho povedený smysl pro hůmor, kdy si dělá srandu ze všeho a taky i sám ze sebe ( a to zatraceně vtipně ). Každý si časem najde svou nej loutku ( Pro mě to je Walter a Achmed :-) ). ()

ScarPoul

Jeff Dunham je skrátka komik s veľkým K. Čo robí jeho predstavenia také výnimočné nie je to že chrlí jeden vtip za druhým a musím uznať že sú vcelku vydarené, ale to že vytvoril nezabudnuteľné postavičky, ktoré sú skrátka dokonalé a práve to ako s nimi zaobchádza a argumenty medzi nimi a ním sú prosto úžasné. Najlepšie postavičky, aspoň pre mňa sú Walter, Achmed a Peanuts. Tieto postavičky majú šmrnc a rozhodne nenudia. 4* Som dal kvôli Bubba J. a Sweet Daddym D, pretože aj keď u nich sa nájdu nejáke tie slušné vtipy nie sú tak skvelý ako traja spomínaný. Stopáž je primeraná a myslím si že na prvé vystúpenie na dvd to nie je zlé. Každopádne Jeff Dunham je taký malí bôžik, ktoré ho si vždy rád vychutnám. ()

maverick10

Jak ten chlapek muze mluvit a pritom neotvirat usta? A ze mu z ust vychazi naprosto uzasny humor. Humor moderni, stiplavy, trochu tvrdsi, osobity a originalni. Naprosto dokonale vtahuje divaka do predstaveni a tim permanentne udrzuje v pozoru. No ono popravde sam Mr. Peanut tu pozornost udrzi sam :-D ()

• Loutka Bubba J, která se zde objevila, byla vyrobena na poslední chvíli. Sám Jeff Dunham přiznal, že barva na loutce byla během představení stále vlhká. (c.tucker)