Jeff Dunham: Minding the Monsters

USA, 2012, 80 min

Účinkujú:

Jeff Dunham

kenkaku

věčná škoda, že z "haloween special" se nakonec stal "monster special" (díky čemuž "Batnut" dost nezapadá), ale to je jen pro rýpaly. Za mě oceňuji spoustu odkazů a narážek pro fanoušky (viz náhrobek Sweet Daddy) a snahu o skutečně vtipnou podívanou. Nejslabší (jako vždy) vidlák Bubba J a na topu (jako vždy) Achmed s Walterem. ()

bloodline

Ujo Jeff so svojim panoptikom už natoľko rozmaznali moju bránicu z predchádzajúcich vystúpení, že ma niekoľko krát katapultovali do hluchých končín. Ale stále ide o vysoko postavenú a spoločensky maximálne neprijateľnú zábavu, ktorá mi určite ulahodí erdofínový chtíč viac ako 50 odtieňov pretiahnutej Achmediny :) Walter for President!!! ()

tatanapope

Ze snímku , které jsem zatím viděla byl tenhle rozhodně z těch slabších kousků a působil na mě dojmem , že začátek byl celkem nuda a postupem děje se to postupně zlepšovalo a gradovalo vtipem , bohužel to z mého pohledu nejlepší a sice Achmed byl obsazen na nejkratší dobu , tak že za mě trochu zklamání , ale byli tam i dobré vtípky u postav , které obvykle až tak nemusím . ()

Unnamed

Po tak velkém zklamání, jakým bylo Controlled Chaos, je to určitě zlepšení. Na Spark of Insanity či Arguing with Myself to sice nemá, ale oceňuji netradiční pojetí - kostýmy pro loutky byly zajímavým osvěžením a i vtipu tu bylo více než v předešlém díle, úvodní filmy pro každého "vystupujícího" byly dobré a příchod na scénu se mi také moc líbil. Slabší 4*, ale pro fandy Jeffa Dunhama stále must-see. ()

JohnCZ

Já si nemůžu pomoct, ale já se při každém Jeffově představení neskutečně bavím a i přestože mi jistě některé vtipy uniknou, řáchám se na celé kolo prakticky po celou dobu sledování. Jednoduše mi jeho humor sedí a v tomto představení Dunham snad ještě přitvrzuje, protože kadence rasistických a celkově dost nekorektních vtípků je pořádně vysoká. Hodně potěšilo několik odkazu na Jeffův reálný život ohledně jeho ex a pár rozvinutých vtipů z minulosti. Dokonalosti prvních dvou dílů to sice nedosahuje, ale pořád jde o špičkové představení plné ostrých (resp. ostře vtipných) slovních přestřelek. ()