Jeff Dunham's Very Special Christmas Special

Scenár:

Jeff Dunham

Účinkujú:

Jeff Dunham, Brian Haner

Populární americký břichomluvec Jeff Dunham vydává své další dvd, které je již třetí v pořadí. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o vánoční speciál, v němž samozřejmě nechybějí ani Jeffovy (a naše) oblíbené loutky Peanut, Walter, Jose Jalapeno, Bubba J a mrtvý terorista Achmed. A co by to bylo za Vánoce bez pořádných koled? Těšte se na ty nejznámější v podání našich kamarádů, byť v trochu upravených verzích, a na spoustu vtipů.. (Guzo)

bouncer

Slušná porce vánoční dunhamovské zábavy. Ahmed a Walter jsou skvělí (jako vždy), ostatní už trochu pokulhávají, Peanut mě tentokrát spíš štval. Pokud břichomluvce Dunhama ještě neznáte, tak doporučuji začít s jeho předchozími počiny. Vánoční speciál je trochu slabší, ale i tak dobrá zábava. Úvodní proslov bez loutek je snad zatím nejvtipnější, co Jeff měl. Ale ty písničky tam být nemusely... ()

Rincewind

Když jsem na youtube poprvé viděl tohohle chlapíka, málem jsem smíchy spadl ze židle (byla to část s Ahmedem:-)) Pouštěl jsem si další a další kousky znovu a znovu a celé vystoupení Spark of Insanity je podle mě geniální. Takže od téhle novinky jsem očekával opravdu hodně. Bohužel se moje očekávání nenaplnilo. Pořád je to moc dobré a místy skvělé, ale už to prostě není ono. Ne vždycky se hodí sprosté vtipy a zvlášť můj favorit Peanut jich sype až moc. ()

Fat'Fatal

O něco horší než předchozí dvě vystoupení, ale stále obrovská zábava. Nejlepší ze záznamu bylo úvodní Jeffovo vyprávění o své dceři, která tankovala. To si můžu pouštět neustále a pořád se směju. Walter je skvělý jako vždy, ten nemá chybu nikdy. Achmed od minule hodně polevil, Bubba J. nemastný neslaný, José Jalapeňo moc prostoru nedostal a Peanut to zachránil až ke konci. Ale pořád kopec srandy, doporučuju. Seznam: Jeffova příhoda (5*), Walter (5*), Achmed (3*), Bubba J. (3*) a Peanut (5*). // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

ScarPoul

Jeff Dunham sa naladil na Vianočnú náladu a vytvoril si jedno pekné stand up vystúpenie, v ktorom nám prezentuje svoje najpamätnejšie postavičky a núti ich konfrontovať sa s duchom Vianoc. Bezpodmienečne najlepší sú Peanut a Achmed. Tí ostatný ma akosi nezaujali a hlavne úvod - aj napriek celkom vtipnej zápletke a bez bábik - je akosi hlasovou sebadeštrukciou. Očividne to Jeff robí tak dlho, že sa pri normálnom rozhovore akosi zaplietol do afektu. Prišlo mi to každopádne menej originálne ako pôvodne dve predstavenia, ktoré mám úprimne rád. Toto som si užil, ale čaro tých pôvodných sa akosi vytratilo? Žeby tam bol závan komercie? Neviem, každopádne znesiteľné, ale ničím výnimočné predstavenie človeka, ktorý má svojbytný talent a v tom čo robí je značne neprekonateľný. ()

• DVD A Very Special Christmas Special se stalo nejsledovanější show v celé historii TV kanálu Comedy Central, jelikož si diváci objednali více než 400 000 kopií DVD během prvních 14 dní prodeje. (c.tucker)
  • Loutky jsou oblečeny do zvláštních kostýmů učených výhradně pro tento speciální díl. Walter je oblečen do červeno zelené flanelové košile s vestou. Achmed the Dead Terrorist má na hlavě Santovskou čepici. Bubba J je oblečen do červeného trička a na hlavě má zelenou baseballovou čepici. Peanutovy boty jsou červené se zelenými tkaničkami a ozdobené jmelím. A na závěr, José Jalapeño on a Stick má ozdobené sombrero a jeho tyčka je zabalena do vánočních světýlek. (c.tucker)