Keď Jay (Jay Baruchel) odcestuje do Los Angeles navštíviť najlepšieho kamaráta Setha (Seth Rogen), nič nenasvedčuje tomu, že ich práve čaká najväčšie dobrodružstvo ich života. Hoci návrh ísť sa večer zabaviť na jeden z vykričaných večierkov v dome hollywoodskeho búrliváka Jamesa Franca (James Franco) je v podstate istým prísľubom toho, že to všetci prítomní (čo v preklade znamená najväčšia koncentrácia celebrít na centimeter štvorcový) poriadne roztočia! Teda, až na taký malý, malilinký detail... Že túto párty nečakane preruší nefalšovaný koniec sveta! No, veď to poznáte – zemetrasenia, monštrá, démoni, kanibali a podobná apokalyptická háveď... (TV Markíza)

nikieny

Film mi nepřišel zas až tolik promyšlený, autoři sází hlavně na provařenost osobností. Skvěle poslouží jako relax a vypnutí, ale není to film, který bychom si měli něčím pamatovat či ho ho museli vidět vícekrát. ()

rizek79

Super komedie která si dokáže dělat srandu z čehokoliv, perfektní James Franco a Seth Rogen, hodně dobrá je scéna s hermionou. ()

KN1Fe

Tento film môžem pozerať aj desiaty raz, stále sa na ňom budem baviť. A najmä som vďačný za posledných pár minút v nebi s tým hufobným doprovodom. Pripomína mi to mňa s partiou, keď poprosíme Dja na diskoteke, nech to pustí. Všetci pozeraju ako puci, ale nakoniec sa tomu každy teší :) ()

stuj

Čekal jsem velkou šitovinu. A i když to šitovina nakonec byla, tak já se stejně často usmíval a některý vtipy byly dokonce i povedený. Survival horor á-la bláznivá komedie. Docela příjemný výsledek. S přivřením všech očí dám 4 hvězdičky, za schopnost herců parodovat sama sebe a celý hollywood. ()

Lubess.Knopp

Francovy lívance s Rogenovským džemem posypaná Jonahem Hillem, špetkou trávy a milky way. Rogenovky jsou sice B-čkové filmy , ale i tak dokážou bavit . A ještě k tomu Hermiona , která má na zádech sekeru a chce všechny zmlátit.... ()

Phereni

Film mě moc nenadchl. Některé scény byly zbytečně nechutné a ohrané. Jedním z pár světlých míst je scéna: Vstup do nebe, ve které účinkovali samotní BACKSTREET BOYS jejichž hlas komedii rozhodně vylepšil. Také výběr herců byl povedený. ()

goesses

Dlouho jsem přemýšlel nad hodnocením a nakonec tomu dávám alespoň dvě hvězdy. Zejména za herecké obsazení, které mi poměrně sedlo a pár vtipů, který mi nepřišli úplně vykradený. Jinak je to šílená grindhousovitá, dosti podprůměrná věc. A místy nezbývá než si říct : Co jsem to kur*a teď viděl ?. Takže asi tak. ()

Maza2222

Naprostá pakárna. Postavy silně nesympatické a příšery, které mohli zachránit film moc prostoru nedostali. První půlka nuda, druhá Jen o trošku lepší.Malé + za postavu satana. No Proč 10%? Prostě zkazit tak dobrou herečku Emma Watson a udělat z ní blbku může udělat jen opravdový ko**t. ()

PsenickaR

Ten nápad nebyl nijak špatný, ale nepovedlo se jej zcela dotáhnout, takže zůstalo to v polovině cesty. Pozvat všechny možné kamarády a kolegy z branže a nahodit k tomu hrubý humor někdy úplně nestačí. Ano, jsou tu scény, kde i dialogy jsou zakončeny povedenou pointou, ale pak tu jsou i scény, které vyšumí do ztracena, nebo si rozpačitě říkáte, co tím autor Seth Rogen vlastně myslel. Díky nápadu a faktu, že herci hrají vlastně sami sebe a je vidět, že se u toho i dobře baví, tak film stojí za shlédnutí. Ale jenom tak 1x a dost. 50% a kdyby tam nebyl Jay Baruchel, který mě vysloveně sral pokaždé když se jen objevil v záběru a otevřel tu svou hubu, tak by to možná bylo i o těch 10% více, ale to je vše. ()

Rough

Začátek pecka strašně jsem se těšil jak to bude pokračovat...no a ono nic... Pak ke konci trochu srandy a konec. Mám rád takovéto blbiny, které si na nic nehrají, ale musí to mít spád a tady se mi místy ztrácel. Každopádně vidět se musí! ()

SirErLeerdan

Zápletka filmu je nepřesná, protože v Bibli se píše, že ne za skutky, ale víru člověk může jít do nebe, viz. "Vědouce, že nebývá člověk ospravedlněn z skutků Zákona, ale skrze víru v Jezukrista, i my v Krista uvěřili jsme, abychom ospravedlněni byli z víry Kristovy, a ne z skutků Zákona, protože nebude ospravedlněn z skutků Zákona žádný člověk." zdroj. https://www.bibleserver.com/search/BKR/Ne%20%C5%BEe%20skutk%C5%AF Nicméně mám hodnotit samotný film a tak jdu na to: Herce hrající sebe jsem si naplno užíval. Hlášky a senzačně přihlouplý scénář s neokoukanou zápletkou funguje až nečekaně dobře. Na začátku druhé třetiny filmu trochu zdlouhavé, ale konec zase zafunguje. Až mě samotného to překvapuje, ale dávám 90% ()

Hitman2019

Tento film je skvěle natočený, jak humorem tak tím, že herci ve filmu hrají sami sebe. Jedna z nejlepších scén je jak se chlapi baví o znásilnění Emmy Watson, která je poslouchá za dveřmi ze svého pokoje. Film je nabitý humorem (cynismem, ironií, sexuálními narážkami a vtipy, oplzlostí). Dále tu je neustálé zdůrazňování že herci v Hollywoodu neustále musí mít nějaké drogy (kokain. heroin, trávu...). Pokud se chcete skvěle zasmát a vidět co by se stalo se světem v době apokalypsy tak s chutí se na něj jděte kouknout. UPOZORNĚNÍ: nevhodné pro křesťany, věřící, lidi co mají sklony ke kanibalismu, a lidi co věří na převtělování ďábla :). Já dávám filmu 9/10. ()

darius1706

Já se přiznám, že mě tyhle komedie už štvou. Nejsem žádný puritán, ale postavit komedii na teplých kecech, vzájemném blití, hulení atd. je už tak často opakované, že se jen těžko tomu smát. Teplé narážky - Princ a Pruďas, blití po sobě při vymítání - např. Scary movie, atd. Byly doby, kdy se tomu člověk smál, ale prostě je to už moc okoukané. Nicméně na úplný propadák to není, pár vtipů nebo momentů bylo celkem zábavných, většinu herců mám rád a hlavně bylo vidět, že jsou v reálu skutečně přátelé, protože jim to opravdově ladilo.V podstatě to bylo jako skutečný večírek, u kterého se natáčeli a jakoby mimochodem se tam udála i nějaká apokalypsa. Bohužel je bylo to málo a když vidím to obsazení, je to škoda dvojnásob. ()

NinetyOne

Film je vtipnej tak 1x, max. 2x, ale víckrát se na něj dívat nedá, je to taková ta rychlovkaška. Nápad zajímavej, ale nikdy mě nezaujal natolik, abych měl chuť mu dát čtvrtou hvězdu. Navíc český dabing mi celý film ještě víc znechutil. Tak 60%. ()

Dalajlada

Americká ulítlost, s americkým humorem, který nám většinou až tak moc nesedí. Ale ruku na srdce, já se u toho bavil. Dokázat přesvědčit tolik známých lidí, aby se účastnilo takovéhoto šílenství je obdivuhodný výkon. ()

Polik_ odpad!

Seth Rogen při psaní scénáře asi těžce přepálil. Nejspíš spoléhal na to, že když do něčeho nacpe svojí partičku kamarádíčků z továrny na sny, bude moct udělat film prakticky o čemkoli. Humor se mi celou hodinu a půl úspěšně vyhýbal, jen Hill měl pár docela dobrých lines. Jestli nemáte nakoukanou celou filmografii Baruchela, Rogena a dalších, plus si nelibujete v humoru plném stříkání a zvracení, asi neoctnete ve fanklubu tohoto kousku. ()

McGuffin

Zem se propadla, zjevila se lidožravá monstra, vypukly požáry a panika, nastala Apokalypsa v Hollywoodu, This Is the End. Parta zatím přeživších mladých herců zkouší nikoli ji zastavit nebo z ní uniknout, ale přežít ji, aniž by tušili, jestli to jde. Přežívat jim však jde docela dobře, lépe než publiku, ale nakonec zjistí s publikem totéž, z Hollywoodu je třeba uniknout. A objeví Ameriku. Zmizet lze jen nahoru, do nebe a spásou, nebo dolů, propadnutím do země a peklu. Zvolí za á a s trochou snahy šup a jsou na obláčku. Kde už jim jeho vládci, scenáristé a režiséři Seth Rogen a Evan Goldberg splní jakékoli přání, což bude v jejich případě takový tanec, jaký jste ještě neviděli. Nebo viděli? P.S. To je zpráva o příběhu podle desetiminutového filmu Jasona Stonea Seth and Joy versus the Apocalypse, ne o stominutovém filmu z něj. www.macguffin.cz ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (viac)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (viac)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013