Keď Jay (Jay Baruchel) odcestuje do Los Angeles navštíviť najlepšieho kamaráta Setha (Seth Rogen), nič nenasvedčuje tomu, že ich práve čaká najväčšie dobrodružstvo ich života. Hoci návrh ísť sa večer zabaviť na jeden z vykričaných večierkov v dome hollywoodskeho búrliváka Jamesa Franca (James Franco) je v podstate istým prísľubom toho, že to všetci prítomní (čo v preklade znamená najväčšia koncentrácia celebrít na centimeter štvorcový) poriadne roztočia! Teda, až na taký malý, malilinký detail... Že túto párty nečakane preruší nefalšovaný koniec sveta! No, veď to poznáte – zemetrasenia, monštrá, démoni, kanibali a podobná apokalyptická háveď... (TV Markíza)

Nach

Rozhodně lepší snímek, než U konce světa. Hvězdně obsazený film, kde hvězdy hrají sami sebe a čelí biblickému konci světa. Hodní se dostali do nebe, hollywoodské hvězdy museli zůstat na zemi a ukázat bohu svůj herecký talent zahrát excelentní dobrotivce. O tom ale tento film není. Tento film je o černém humoru, záchodovém humoru, chlastaní, drogách, blbých rozhodnutí a vlastně tisíckrát vyvařeném apokalyptickém scénáři. Logiku to nedává, ale rozhodně se občas bavit budete. Průměr to zvládá, ale zázraky rozhodně nečekejte. 60% ()

Streeper

Je to blbost, ale docela i vtipná, u některých scén jsem se dost zasmála, ale zase některé scény mi přišli dost přehnané až trapné. ()

joker.george

Když mám chuť, tak se u Setha Rogena a jeho přátel bavím královsky. A tady šlo o zábavu především, jelikož filmu nebylo nic svaté, přičemž bylo jedno, jestli šlo o kecání o Emmě Watson a Milky Way, filmové reference nebo něco ostřejšího. A pokud by se nejednalo o spletenec několika (skvělých) scének, tak bych šel ještě výš, jelikož finále předvedlo, že by to šlo. (Netflix) ()

C0r0ner

Stejně jako třeba u Klubu sráčů a New Kids nemůžu dát plný počet, protože byla tak neskutečná retardovaná sračka (Ďáblovo useknuté péro nebeským paprskem,...). Ale sranda to byla samozřejmě neskutečná a celou dobu je to vážně špičková zábava, která má málo srovnání. Hlavně mě strašně baví, jak si ze sebe herci dělají prdel. To je vážně paráda. 90% ()

Andre3000

Pokud to berete s nadhledem a opustíte realitu, tak si to sakramentsky dokážete užít. Naprosto bombastické hlášky, absurdní scény versus věci na zamyšlení. Spoustu známých herců, ze kterých si tam dělají legraci a hlavně scény s nima co by nikdo nevymyslel (Watson, Tatum atd.). Jinak hodně zajímavé apokalyptické prostředí....o hodně jiné, než ve většině filmů byli a mimo pár scén bylo i docela věruhodné. P.S. Tatum to musel brát hodně s nadhledem, nebo mu došla škvára, protože z tohohle asi jeho rodina mít radost nebude :-) ()

Wormboy

Skvely a este raz skvely napad, ALE! Prestrihat a skratit, hlavne motto, ktore malo viest tvorcov, aby tempo aj kvalita vtipov zostavala na konstantnej urovni. Este raz vsak musim zdoraznit, ze ten napad bol naozaj vyborny, vysledok tak zamrzi, pretoze potencial tu bol vyrazne vyssi...Kenny Powers RULEZZZ BITCHES! ()

asinus

Spíš bizár pro fanoušky než supr komedie. Vzhledem k tomu, jaká se sešla sestava, tedy nakonec spíše zklamání. Ale dá se to dokoukat a Emma Watson potěší. ()

necisty

Parta těch největších bláznů si udělala vlastní akčňák. Ke konci mi to připomínalo počin Jacka Blacka a KG (Trsátko osudu). Byla chvíle, kdy jsem tomu dokonce chtěl dát plný počet, protože jsem se chvilkami fakt nasmál a prožíval tu "ponorkovou nemoc" s nimi, ale v koutku duše vím, že už to i čtyřmi přeháním :). Vedlejší role jsou také super - Rihana, Emma (já ji žeru) atd., kromě teda Channinga - to byl trapas. ... Sethe, podáváš lepší výkon, než kdykoliv jindy, proč jsi tohle nezahrál v Zeleným sršni? Ale Jonahu ty stojíš za píču, měls přece nominaci na Oscara, musíš to pořádně prodat vole: Oběti! ... Oběti, došlo k obětem. ... To bylo lepší. ... Právě nás oloupila Hermiona. ()

Juto

Je to odvážny malý klenot, ktorý dokáže byť občas neskutočne zábavný, ale najlepšie na tom je, že divák nikdy nevie, kam sa bude ďalej uberať. Proste je to poburujúca zábava a solídna satira na slávu. 10/10 ()

Martrix

Bejkárna po okraj nacpaná nekorektním a fekálním humorem, což normálně není zrovna můj šálek kávy, ale tentokrát jsem se opravdu bavil. Takového filmu jsou schopní jen američani. Rogen si střílí sám ze sebe, ze svých kamarádů i kolegů, z Hollywoodu i samotné apokalypsy. Tahle parta vypatlaných, ale současně veskrze lidských hollywóďanů totiž hází jednu hlášku za druhou. A i když se vám občas netrefí do vkusu, je to pořád aspoň originální. Jsem po dlouhé době příjemně překvapený. ()

PavelVanekArt

Původně to mělo být za 3* a lehčí nadprůměr, nemusím moc tenhle styl humoru, ale bylo to fajn parodický a tu čtvrtou musím dát za BSB. 4* a.k.a 75% ()

dresi

Rogen s Goldbergem si umí udělat srandu z čehokoliv a kohokoliv. Občas to sice přeženou, ale takové přešlapy bohatě vynahrazuje spousta geniálních scén. Jen ty křesťanské blbosti si mohli odpustit. Chci druhý díl, ve kterém bude Emma Watson pobíhat po zničeném LA se sekyrou v ruce. ()

Bane_Boss

*EVERYBODY YEAH.....ROCK YOUR BODY YEAH.....EVERyBODY YEAH ROCK YOUR BODY RIGHT...BACKSTREET'S BACK ALLRIGHT* Kurva pálím plný počet, neskutečná prdel. Kebal(smál) jsem se mega často a to se moc nesměju, protože ulice je tvrdá a seká rány den co den. Ale toto je fakt dílko. Co teď tedy budu dělat? Asi budu ctít přikázání abych se dostal do nebe, protože ty vole.....Backstreet Boys tam dokážou z EPIK párty udělat POPIČ EPIK Party. Kurva už dlouho sem neviděl takový megapopičovský nástup kapely jak to tady rozjebali Bekstrýtz! Já vím říkáte si "ty si piča Kubin...no FUCKIN WAY aby to Bekstrýtz zničili!" Ale je to tak vy shnilé rajčata, víte hovno - BEKSTRÝTZ BEK ORAJT!!!!!!!!! ()

V_erus_h

Čekala jsem bezduchou, sprostou blbost - tu jsem dostala.. :D Ale podanou takovým způsobem, že si ji nelze nezamilovat.. Pecka od začátku do konce.. Už dlouho jsem se takhle nenasmála.. :D Top komedie 2013 a možná ještě dál.. ()

Ice123

Ti, kteri nesnesou tvrdsi humor, kteremu neni nic svate a to vse bez jakekoliv cenzury, tem se to opravdu libit nebude... Vy vsichni ostatni se pripravte na necekane dokonalou podivanou. Kdyz se snazite natocit parodii a je z toho kravina, tak je to fiasko, ale pokud bude Vas zamer natocit kravinu hned od zacatku, muzete z toho udelat neco, co divaci jeste nevideli a budou naprosto uneseni. A presne tohle se povedlo Rogenovi! Klobouk dolu a radim mezi nejlepsi filmy 2013! Videno na CSFD projekci a cele kino umiralo smichy, neopakovatelna atmosfera...100%! Nemam tomu co vytknout! ()

Icefist

Kadence frků je obdivuhodná a role herců, kdy hrají sebe sama, jsou taktéž vybroušené. Téma je nekompromisní, stejně jako odehrávající se situace a to na škodu určitě není. Hudba super, tu taky nezbývá než pochválit. V ještě vyšším hodnocení mi brání jen občasné over the top blicí a spol. hlody. Jinak ale 80 %. Oblíbená část- Channing Tatum ()

campix

Na celém osazenstvu je krásně vidět, jak je to všechny baví. Každý z herců si svoji roli užívá a je vidět, že jsou opravdu mezi příteli. Děj není nikterak originální, ale dává spoustu příležitostí pro vtipné situace a že jich není vůbec málo. Některé naprosto vynikající, jiné ne až tak úžasné. Celkově ale příjemná jednohubka, která nikterak nenudí, ale nezanechá ve vás žádné větší pocity. ()

papaJA21

Pár kámošů v hollywoodu si udělalo radost a natočila si tuhle ptákovinu. Dělají si srandu se sebe navzájem. Film je prošpikovaný hláškama a odkazy na svoje filmy. Bez jejich znalostí Vám film nebude připadat tak vtipný a něčemu nebudete vůbec rozumět. ()

animaxis

Aby bylo jasno hned pro začátek. Film je v podstatě kravina, která asi nebude bavit každého, ale najde se několik jedinců, kterým tento humor sedne. A k mému velkému překvapení mi taky sedl. Setha a Evana rád nemám, ale u tohoto filmu jsem se místy smál natolik, že jsem jim tu byl schopný ledacos odpustit. Ze začátku mě film moc nebavil, ale když začala apokalypsa, tak jsem se začal smát asi každých pět minut (i když něco mi tu přišlo taky trapné). Jediná herečka, která se ocitla v tomto filmu a já jí mám v oblibě je Emma Watson, takže mi fakt nevadilo, když jsem viděl ostatní umírat (no, možná ještě "Harryho Osbourna"). Asi jsem měl na film jen správnou náladu a jindy bych mu dal možná horší hodnocení, ale pro ted' dávám horší čtyři hvězdičky a časem možná snížím. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (viac)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (viac)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013