Keď Jay (Jay Baruchel) odcestuje do Los Angeles navštíviť najlepšieho kamaráta Setha (Seth Rogen), nič nenasvedčuje tomu, že ich práve čaká najväčšie dobrodružstvo ich života. Hoci návrh ísť sa večer zabaviť na jeden z vykričaných večierkov v dome hollywoodskeho búrliváka Jamesa Franca (James Franco) je v podstate istým prísľubom toho, že to všetci prítomní (čo v preklade znamená najväčšia koncentrácia celebrít na centimeter štvorcový) poriadne roztočia! Teda, až na taký malý, malilinký detail... Že túto párty nečakane preruší nefalšovaný koniec sveta! No, veď to poznáte – zemetrasenia, monštrá, démoni, kanibali a podobná apokalyptická háveď... (TV Markíza)

Neffy

Nemám ráda apokalyptické filmy, ale tenhle se dal. Humor dobrý takže za *** A jsem ráda za Emmu, její mini role se mi líbila, kvůli ní jsem se na tenhle film chtěla podívat. Závěr filmu každopádně byl parádní. ()

scroochy

Your Highness nebo Pineapple Express mě bavěj dost, ale tady to na mě nějak nefungovalo. Všechny dobrý hlášky byly už v traileru a film už působil jaksi vyčpěle. [Dublin] ()

Philcze

Self referential humor all the way. Komedie roku asi ne (Wright podobné téma zpracoval o chlup líp), ale Rogen s Goldbergem se nemají vůbec za co stydět. Výborný ústřední nápad, několik nebezpečně vtipných scén a samozřejmě největší nálož povedených cameí od Tropic Thunder. Vůbec nejvtipnější ale je, jakým způsobem řekli Rogen s Goldbergem v podstatě půlce dnešního Hollywoodu, že stojí absolutně za h***o. 80% P.S. Znovu shledání trojky ze Superbad potěšilo. ()

MATADOR

S daným obsazením jsem čekal komedii roku. Komedii, která bude mít svěží nápad, parádní soundtrack, postavy, které si dokáží ze sebe dělat srandu a celkově to bude apokalypsa se vším všudy, která bude bavit. S těží se mi dostalo prvních dvou bodů, zbytek je nehorázná nuda, která nemá opravdu nic nabídnout a o to víc zamrzí, že se tohle vlastně i někomu líbí, já to skoro nedokoukal :D PS: ani ta amatérská Travička zelená 2 nestála za nic! ()

PogoJoe

Povedlo se :-) Hlavně ten závěr, ten má grády... Tahle bláznivina je originální, kreativní, a i když to tak někomu nemusí připadat, tak inteligentní. Oceňuji, že nikdy nevíte, co se stane za chvíli a herci si natáčení museli skvěle užít. A jestli vůbec hráli nebo se chovali přirozeně, to ví snad jen oni. 90% (shlédnuto na csfd projekci). ()

FilmFan24

"Okradla nás Hermiona! ...tak to bych od ní nečekal Ale dočkal jsem se ulítlé zábavy. Mega nářez s tunou hlášek, že jsem místy zíral jak tele na nová vrata. Hlabně pánové Franco, Rogen, Baruchel a Hill válí tak, že prostě i hluchá místa křičí co to dá! Je znát, že se dost improvizovalo, ale výsledek je parádní. Přestože fekální humor nemusím, tady jsem se smál až jsem se za břicho popadal...To byla p*del jak vagína! ()

salalala

Asi jeden z nejoriginálnějších a nejujetějších filmů letošního roku. Partička herců a kamarádů dokázala, že si sama ze sebe umí udělat legraci. Je pravda, že někdy to tak úplně nefunguje a humor střílí vedle, ale když nějaký ten vtípek sedne, tak sedne pořádně. Je poznat, že většina filmu byla improvizovaná a takřka všechno, co přítomné napadlo, se do něj dostalo. Evidentní je taky to, že tu chybí ruka producenta, protože některé momenty jsou přestřelené a zcela mimózní. Je jasné, že efekty jsou v podobném snímku druhořadé a podle toho to také vypadá, ale ono to až zas tak nevadí. Všichni si to užívají a o ničem jiném to v podstatě není. Úroveň fórků je silně nevyrovnaná, ale poměr těch lepších a dobrých je na můj vkus velký, takže si nestěžuju. Je to spíš někde kolem lehkého nadprůměru, ale za výtečný konec a pár opravdu libových momentů dávám čtyři hvězdy a 70%. ()

gegina31

Neskutečná sračka. Mám ráda Hilla, Franca, ale tohle teda bylo i pod jejich úroveň. Trapné, předvídatelné, nechutné a perverzní vtípky nejsou nic pro mě. Kdysi jsem tenhle film nedokoukala a přičítala jsem to k tomu, že se mi nechtěli číst titulky. Tak tím to opravdu nebylo. Tohle snad nejde ani brát jako recesi nebo parodii jako třeba naprosto skvělý Soumrak mrtvých. Jednu jedinou hvězdičku dávám za konec. Posledních 5 minut mě celkem bavilo. A za překvapení v podobě Channinga. ()

Hamaradža

Akože s chalanmi a ich sebazhadzovaním som sa pobavil ale kadencia vtipov žiaľ nebola až tak guletrhajúca, aby ospravedlnila ten - skoro žiadny - scenár. Úprimné áno, aj vtipné (super záver) ale Rogen má lepšie zárezy. ()

Dont

Michael Cera je boží, škoda, že dlouho nevydržel… Kromě něj potěší Emma Watson, z ústřední šestice James Franco a v malé roli také Channing Tatum. Jaye Baruchela jsem v jeho dosavadních rolích fakt nemusel, ale tady mi poprvé nevadil, snad proto, že hrál normálně bez přehrávání. Je to příšerná blbost, ale o tom to celé je, čtvrtou hvězdu jsem přidal za to, že si ze sebe herci dokáží udělat legraci, jenom víc takovýchto komedií, které neváhají parodovat současnou hollywoodskou produkci. ()

milan0301

Film přesně podle mého šálku čaje. Žádné složité úvahy, přemýšlení. Snímek přímo kypí primitivním, černým (místy až zvráceným) humorem. To, že je tak skvěle herecky obsazen jen podmiňuje fakt, že ten film prostě blbost být nemůže. I tak ale očekávám divácky velmi rozporuplné hodnocení. Za mě jednoznačně 5*. Pro fandy Movie 43 povinnost. ()

Mickalle

Hned jsem si vzpomněl na Be cool, sračka přepěchovaná tunou známých hlav,ale jinak je to naprosto o ničem a nejsmutnější na tom je,že jsem se za celých 107minut zasmál jen 2x :/ ()

Fanucci

Film těží z cameo rolí známých tváří a sebeshazujícího humoru Setha Rogana. Některé rozhovory a hlášky byly dokonalé...škoda, že jich nebylo víc. Přišlo mi, že ve scénáři bylo hrozně moc vaty...hluchá místa vyplňovaly natahované scénky s honícími démony nebo vymítání ďábla. Ale i tak jde o zábavný film, scénka "znásilňování" Emmy Watson byla super:-) ()

Vessper

Mnoho amerických komedií není nic extra. Málokdy se najde nějaká, která by neměla trapná a nudná místa. Apokalypsa v Hollywoodu je má také, na druhou stranu je zde také poměrně dost vtipných a velmi zábavných scén. Nápad je podle mě také supr, a dokážu ocenit, že si herci sami ze sebe dělají legraci. Rozhodně bych tento snímek nehodnotil záporně. Lepší 3* ()

Linda.csfd

Héj a já myslela, že jen matfyzáci jsou pro život nepoužitelní, ale že i herci, to jsem nevěděla. :) Takhle si udělat srandu ze sebe a ze svého povolání chce odvahu. A Emma byla pěkná svině a proto se nedostala do nebe. :P Nejlepší scéna je jak si to James Franco na konci sám pokazí. :) Backstreet's back, alright! ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (viac)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (viac)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013