Keď Jay (Jay Baruchel) odcestuje do Los Angeles navštíviť najlepšieho kamaráta Setha (Seth Rogen), nič nenasvedčuje tomu, že ich práve čaká najväčšie dobrodružstvo ich života. Hoci návrh ísť sa večer zabaviť na jeden z vykričaných večierkov v dome hollywoodskeho búrliváka Jamesa Franca (James Franco) je v podstate istým prísľubom toho, že to všetci prítomní (čo v preklade znamená najväčšia koncentrácia celebrít na centimeter štvorcový) poriadne roztočia! Teda, až na taký malý, malilinký detail... Že túto párty nečakane preruší nefalšovaný koniec sveta! No, veď to poznáte – zemetrasenia, monštrá, démoni, kanibali a podobná apokalyptická háveď... (TV Markíza)

ŠpetaMarek

Jedna z nejvtipnějších komedií co znám, navíc u ní můžete být i střízlivý. Požití povzbuzujících látek pak srandu vypíná do výšin. Jde vidět, že si to kluci udělali po svém a nikdo jim do toho nekecal. ()

duskovahani

Apokalypsa v Hollywoodu jako každoroční "posilvestrovská" tradice s přáteli. Když jsem tenhle, především přátelský projekt x herců, kteří vlastně hrají sami sebe , viděla poprvé, připadala jsem si jako na nějaké ještě doposud neobjevené droze. No prostě jedno velké WTF? Každopádně je to film, který strašně baví, byť baví tím, jak je úplně debilní. Tenhle film si netroufnu posuzovat podle jakýchkoliv relevantních parametrů. To zkrátka ani nejde. Třešničkou na dortu je pak český dabing, který jako snad každému filmu, dodá... Ne, počkat, český dabing málokdy filmu něco přidá. Vážně by mě zajímalo, jak se to stane, že někdo "vyrobí" a vypustí do světa právě toto. A i když mám tendenci Apokalypsu srovnávat třeba se Žraločím tornádem, tak i přesto musím dát 4 hvězdičky. Vždy se neskutečně pobavím. Seth Rogen a Evan Goldberg jedou na něčem, co chci minimálně jednou v životě zkusit. "We are actors, we pretend to be hard, but we soft as baby shit!" ()

Duke90

Nakonec se přikláním k vyššímu hodnocení. "Apokalypsa" je dost ulítlá komedie, která si ale s ničím nebere servítky a slavné tváře se zde nebojí ukázat v "trochu" jiném světle. U Rogena, Hilla nebo Cery to ještě není takový šok, ale takový James Franco nebo Emma Watson - to už je jiné kafe! Určitě povedená komedie, která akorát v půlce trochu začíná ztrácet dech, ale i tak jsem se dostatečně pobavil. ()

Persephone9

Nad očákavania!!!! Keby sa dalo dať viac hviezdičiek, s pokojným svedomím by som ich dala. Je to uletené, vtipné, poučné, trefné a ten koniec!!!! =D Ćlovek nemôže mať tento film nerád!! Najväčšie potešenie tohto roku! ()

srncek

Komédia ako žáner krváca..Natočiť totálne dementnú pičovinu,ktorá vás bude vydierať tým,že ak ju nebudete žrať aj s navyjákom za to aká je absurdná a uletená,tak automaticky nemáte zmysel pre humor..TAK TO TEDA NIE! 20% za Backstreet Boys a Satana s odseknutým čurákom ( áno,tak strašne hilarious haha ) , inak totálne premárnené 2 hodiny života..všetky narážky a skryté odkazy som pochopil,ale zasmial som sa všehovšudy raz a s tým na mňa nechoďte.Otras. 20% ()

Grondal

Super. Pre mňa zatiaľ najpríjemnejšie prekvapenie tohto roka. Po traileroch som čakal v podstate trapnu sracku a dostal som vtipný nasup(s trochou trapnosti ako to už býva zvykom pri tejto parte hercov). Absolútnou nutnostou k tomu aby sa vám tento film mohol páčiť je nutnosť orientovať sa vo filmoch tu účinkujúcich hercov(hrajúcich mimochodom samých seba). Narážky na rôzne filmy tu tvoria veľkú časť humoru a skoro všetok "inteligentný" humor, ktorý by sa netýkal onanie alebo čohosi podobného. Ak teda poznáte tu hrajúcich hercov, máte radi ich tvorbu tak pri tomto filme by ste sa mali baviť, tvorcovia sa pri jeho nakrúcaní bavili očividne. ()

chesterko

Už pri tom hereckom obsadení som dúfal v poriadnu bombu a veru, že to BOMBA bola. Z počiatku som tápal, kde je sila tejto komédie. Ale keď sa to konečne rozbehlo, nespomalilo to až do samotného konca. Jonah Hill s jeho dievčenským hláskom, blbec Seth Rogen a namyslený James Franco. <3 ()

vieriX

Proč film vznikl vlastně ani člověk neví spíš jde jen o to že se sejde pár kamarádu a prostě si to užívají. Je tu spoustu narážek jak už si člověk od těchto herců vznikl v jejich filmech. Je tu spoustu hlášek a odkazů na předchozí film a spoustu humoru, který se občas vymyká slušným mravům jak už jsme si zvykly. No a finále je hodně guilty pleasure viz. Backstreet Boys ale nechci moc prozrazovat. ()

Echoes

Konečně dobrá oddechovka! A že si mladá LA generace dělá "srandu" i sama ze sebe? No dva palce hore. Nebýt toho, svým způsobem, sugestivního konce tak jsou 4 hvězdy jasné. ()

BadAs

Na celym filmu je nejlepsi kocicka ema watson ktera tu je fakt ostra ranarka jejiz sexy boky a umouneny oblicej by jste mohly sjizdet kazdej den a se sekyrou to tahle holka umi...jinak scenka motherfucker mint plasse a michael cera potesi.-)..sjetej cera je fakt smesny stejne jak jeho smrt..jinak film tahne duo z princ a prudas.-D ()

miki68cz

Nízkorozpočtová legrácka s triky z osmdesátých let, ale opravdu povedená. Seth Rogen potvrzuje roli baviče. Doporučuji, když se chcete uvolnit u vtipných hlášek, milých hereckých výkonů (myslím, že se u toho pořádně všichni vyblbli) a zajímavé pointy. P.S.chudák Rihanna a škoda, že nedostal více prostoru můj oblíbenec Michael Cera ()

vitac.

Nesouhlasím sice s názorem, že by se všechna domácí videa měla zveřejňovat, ale u tohoto kousku jsem (přes nízké hodnocení, které bude následovat:)) docela rád, že se dostalo vně party;) Budu asi zajedno s většinou, která kritizuje jednoduchost a kanalitu dialogů, nicméně jako parodie na katastrofické filmy Apokalypsa celkem funguje a proto jí taky ty dvě hvězdy udělím. ()

jafuska

Otřesné, trapné, další stupidní komedie, které nemám ráda, tady mě to přišlo jako parta pubertáku, ačkoliv v podobě dospělých, kteří se setkají a užívají si dle svého, sice se to nějakým způsobem zvrtne, než čekali, ale ani toto film nemůže zachránit, nikdy více ()

Riff_Raff

Největší pecka, dlouho jsem se tak nepobavil, úplně mě to rozsekalo smíchy. A nejvíc hláška Channing Tat-Yumm 8-))) insane comedy z prostředí celebrit, prostě boží! Jen asi nechci slyšet českej dabing, tím by totiž tahle ohromná komedie děsně ztratila na půvabu.. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (viac)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (viac)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (viac)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013