Láska mezi nárazníky

• USA Love Tap
všetky plagáty
Krátkometrážny / Komédia / Romantický
USA, 2008, 5 min

Krátký příběh o tom, že pokud chceme něčeho dosáhnout, tak na to musíme jít hned, a ne čekat tak dlouho, až promarníme možná tu největší šanci v životě. (topr harley)

Jara.Cimrman.jr

"Nemůžeš čekat až do tebe tvá vysněná holka narazí." Ale můžeš, Sethe. Přeješ-li si to, tak se to prostě stane. Mne tedy ten Sethův život, který se nestal, dost pobavil a předvídatelná pointa mě nakonec stejně uspokojila. Jako fanda pozitivity jsem si to mezi nárazníky prostě užil. ()

cheyene

Povedený romanticko-komediální kraťas! Už už jsem si říkal, že filmu chybí nějaká dramatizace děje, že vše je příliš krásné, když pak to přišlo. :) Výborná pointa! ()

IQ Tiqe

Napřed jsem si říkal, že někdo chce ukázat, že romantická komedie, se dá bez problémů vtěsnat do 5 minut a o nic nepřijdete. Nakonec se z toho vyklubal příjemný kraťas, co mě naplnil příjemným pocitem. ()

Larrysbride

Nádherný kraťas o tom, že čekat se nemůže do nekonečna a každá příležitost se má chytit za pačesy. 100% bez jakéhokoli váhání! :-) ()

heyda

Naprosto geniální kraťas. Přesně o tom krátkometrážní filmařina je. Vytvořit za pár minut něco milýho, zajímavýho, ale i dostatečně překvapujícího. Paráda :-) 100% ()

Yardak

Opravdu příjemný krátký filmeček o jedné životní křižovatce, jež může zásadně změnit koloběh života určeného jedince. Řídíme si život sami nebo je to osud? :o)) Krátkometrážní snímky ze života by se měly točit podobnou formou, dle mého skromného názoru. ()

Stanislaus

Vtipné, romantické, svižné! V délce několika minut máme možnost vidět život muže, který se odvážil zariskovat a chytil svou největší šanci za pačesy. A ikdyž to na první pohled vypadalo, že to nedopadne dobře, tak i přesto se dostavil happyend. ()

JohnCZ

Přesně takhle má vypadat romantický kraťas. Příjemní herci, příjemná hudba a hlavně zapamatovatelná pointa, která u podobných filmů často chybí. ()

easaque

-3* další z řady optimistických videí, které lze najít i na VideaCesky.cz. Taková milá romantická pohádka pro dospělé, na kterou se hezky kouká. Jen s tou chybou, že nesmělé nakonec stejně nenakopne :-). [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Antabelus

Milé. Jenom nerozumím tomu, proč má drtivá většina herců (a to v jakýchkoliv filmech!) problém držet telefon u ucha správně, a ne vzhůru nohama. Je to sice banalita, ale vypadá to opravdu hloupě :-) O to více v krátkometrážním filmečku, ve kterém bych uvítal scény bez jakýchkoliv nedostatků. ()

Aljak

Celkom milé, príjemné a hlavne pekný nápad, aj spracovanie, keď mu celý potenciálny život doslova prebehol pred očami. Kvalitu ešte viac zvýraznila tá skvelá pesnička, ktorá znela počas toho vysneného života. Osud vie byť občas aj dobroprajný... alebo žeby len vo filmoch? ()

shabazza

Já jsem prostě duše romantická a tohle je příjemný kraťas na nedělní ráno :-) Jo a nečekejte příliš dlouho ... your foot is still on the breake ;-) ()

Darik

Přesně na tenhle typ kratkých filmíků by se měli koukat pánové a dámy z Hollywoodu a zamyslet se nad tím, co dělají ve svých filmech špatně. Tenhle kratas je totiž v mnoha ohledech mnohem lepší než kdejaká komedie z per Hollywoodských scénáristů. ()