Prechádzky s dinosaurami

• Česko Putování s dinosaury (viac)

Zabudnite na Jurský park! Až teraz máte naozaj možnosť stať sa súčasťou sveta, v ktorom vládnu dinosaury. To, čo ste si mohli zatiaľ len predstavovať, stáva sa skutočnosťou a vaša cesta do druhohôr sa môže začať. Zažijete putovanie s dinosaurami v časoch, keď vládli Zemi. Ich cesta sa začína pred 70 miliónmi rokov na Aljaške, kde každoročná dlhá a temná zima núti tisíchlavé stáda dinosaurov, aby sa sťahovali z domovov za potravou na juh... Bylinožravý pachyrhinosaurus Ricky sa narodil ako najmenšie a neduživé mláďa a už od začiatku sa musí vyrovnávať so súťaživými súrodencami, drsným a nevyspytateľným svetom či zúrivými a hladnými predátormi, akými sú zákerný troodon alebo obrovský gorgosaurusus. Náš hrdina síce nikdy nebol tým najväčším a najdrsnejším dinosaurom svojej doby, ale dokázal, že pre evolúciu môže byť dôležité aj niečo iné, než len fyzická veľkosť a sila jedinca. A tak vďaka svojej statočnosti a schopnosti spolupracovať so svojimi druhmi dokáže nielen prežiť, ale dokonca sa stane ochrancom a vodcom svojho migrujúceho stáda. (TV JOJ)

jarmik

Dinosaury mám rád. Přesto bych filmu dal spíše tři hvězdy, pokud by neplatily dvě věci. Zaprvé, že jsem na tom byl se synovci a neteří, kteří mi to zpříjemnili. Zadruhé, ten boží pták-vypravěč, dabovaný Suchošem. :D ()

Mr.Mike

Příběh by se dal napsat na jeden list papíru a ještě by Vám zbylo místo na obrázek. Jinak ve filmu se objevuje i vzdělávací složka, z které si možná něco odnesou i děti. Věřím, že Putování s dinosaury je dobrý vizuální potěšení, zvlášť pokud jej sledujete ve 3D, ale neočekávejte od filmu víc. ()

serioga

Po zhliadnutí mi prichádza na um len jedna vec.Ďalší zbytočný film.Je určený hlavne detskému publiku.Lenže kaď sa pri pozeraní nudí aj moja päťročná neter,tak to už stojí za uváženie. ()

seko0408

Deti zboznuju dinosauroch, aj ja som ich zboznoval ked som bol maly. Nepotrebuju tam mat humor, vtipne hlasky, sarkazmus, silny pribeh ani happy end, hlavne ze su tam proste dinosauri ! :) Na tento film sa nechodi do kina s priatelkou ale s mladsim braskom :) ()

H4ku11

Rozhodne pre deti, aby chodili do múzea. Ale keď máte radi dinosaury a peknú animáciu, aj keď bez poriadneho príbehu, tak prečo nie. ()

Chundys

Krásná kamera, grafika a efekty, ale proboha i pro ty malé děti to nebylo, protože ty se buď tlemí tomu když někdo někde spadne nebo tak! Hrozně mi vadilo jak ti dinosauři mluvili a ten otravnej pták taky! Čekal jsem, že to bude jiné... ()

Skywalkers

Tak nějak jsem očekával, že tento snímek bude více dokumentární než-li příběhový s vypravěčem a dějovou linií kde hlavní postavy (Dinosauři) mluví. ()

Iwiiik

Plni očekávání jsme zasedli já a můj téměř dvanáctiletý syn, oba fanoušci BBC dokumentárních projektů, do pohodlných sedadel v zadních řadách kina a po tříhodinovém 3D nářezu Petera Jacksona, který jsme absolvovali o týden dříve, jsme byli trošku rozmrzelí, že tato podívaná nebude trvat ani hodinu a půl. Po dvaceti minutách filmu, jsme však už oba pokukovali na hodinky, vyhlížeje závěrečné titulky. Ano, technicky je snímek zpracován dokonale, ale kombinace děsně kůl hlášek dinosaurů a především opravdu debilního děje, by hravě zastínila i takový 3D efekt, že by z plátna skutečně vylézali čtyřtunoví Pachyrhinosauři. Při srovnání tohoto braku s úžasnou sérií původního Putování s dinosaury, mi zhořkl v puse i ten popcorn za 50! Těšili jsme se na skvělou paleontologickou podívanou, ne na další díl Doby ledové! ()

Jakubik

Po vizuální stránce celkem OK ale po stránce děje pěkná slabota a to i s přihlédnutím na to, že je to pro naše nejmenší. Film se snaží hrát na to, že má nějakou určitou hodnotu ve vzdělávání ale ve skutečnosti se jedná o pitomoučkou hříčku bez pořádné drámy. O plytkém příběhu netřeba rozepisovat… ()

Hpatrik

Vizuálně povedená výprava (encyklopedie) do dob dinosaurů, ale bohužel, doprovázená velmi dětským až nezáživným pohádkovým příběhem, pro dospělého diváka těžce stravitelným. ()

E lan

Nádherně natočený naučný film s přijemným příběhem. Vévodí skvělá animace a realističnost života dinosaurů. ()

dkas

Grafika krásná, ale jinak bída. Ty jakoby myšlenky, minimálně v CZ verzi navíc dabované snad stejným hlasem mě dosti mátly. Pro děti OK. ()