Televízna hviezda Jules (Cameron Diaz) a jej partner Evan (Matthew Morrison) prichádzajú na to, že život vo svetle reflektorov je absolútne nič oproti tehotenstvu. Premúdrelá detská spisovateľka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svoju vlastnú medicínu, keď s ňou začnú mlátiť hormóny. Jej manžel Gary (Ben Falcone) sa snaží, aby ho neprevalcoval vlastný otec - alfa samec, ktorý čaká dvojičky so svojou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kendrick)a Marco (Chace Crawford) sa musia popasovať s otázkou: Čo robiť, keď prvé tehotenstvo príde skôr než prvé rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) sa chystá na cestu okolo sveta, aby adoptovala dieťa. Jej muž Alex (Rodrigo Santoro) si týmto nápadom nie je tak istý a snaží sa svoju paniku zvládnuť v skupinke zaslúžilých otcov, kde platí základné pravidlo: "Žiadne odsudzovanie!" Každému sa predsa niekedy stane, že mu spadne dieťa do záchodu alebo zje cigaretu, prípadne vyzdvihne z jaslí cudzie dieťa. (TV Markíza)

Stuck

Šel jsem na film opět z donucení (či spíše z lásky) a čekal jsem to mnohem horší. Pravdou je, že jsem de facto na amerických komediích a seriálech vyrostl. Z toho možná čiší mé sympatie či otupění. Ale vezmu-li to kolem a kolem tak nejlépe ve filmu hraje Elizabeth Banks a její muž. Hned v závěsu si mé nej. sympatie získala Anna Kendrick, která vystoupila ze stínu ságy Stmívání. Ještě výrazněji zahrála J.Lo a to nebylo tím jejím nej.zadečkem světa jak se neustále hlásá. Mužská partička byla ovšem zbytečně přehnaná, ale stejně rozesmáli. Proč uděluji 3 hvězdy ? Film nebyl opředen jedním stejným motivem, nabízel více pohledů – nešlo o samotný porod, nacházíme zde smutek samovolného potratu, snahu počít, snahu dosáhnout pomocí adopce na vytoužené dítě, snadné těhotenství x náročné těhotenství, těžký porod x lehký porod, no a obřad při předávání adoptovaného dítěte mě emočně chytil za srdce. Suma sumárum – není to komedie, která se stane kultovní, možná na ni za měsíc zapomenete, ale pro lidi, kterých se toto téma týká více či méně jistě zaujme. ()

kverula

Možná, až budu v tom, si tuhle komedii pustim znovu a snad si ji i užiju. I když druhá půlka byla o něco výraznější než první (díkybohu!), pochybuju, že se k téhle ještě někdy vrátim. Na tolik výrazných herců tak málo výrazných rolí. Mimochodem, scénář je spíš pro tatínky. ()

ElisD

Neberte se tak vážně a nehrajte si na filmové kritiky, tento film je nadsázka, jelikož jsem pár měsíců po druhém porodu, je to osvěžující šaškoláda na náš pošahaný stav a kdo to nechápe je stará konzerva. Neskutečná sranda. ()

veverysiak

Príliš nesúrodé, nenápadité a suché, na komédii sa musí človek aspoň občas zasmiať, lenže tu ako keby všetci zabudli, čo za žáner vlastne robia, takže 25%. ()

rigby

Asi to měla být komedie. Nebo romantika. Ale nepodobalo se to ani jednomu. Na jednu stranu nemůže tento film nikoho urazit, na druhou stranu asi ničím neoslní. Sterilní americké klišé o mateřství, které snad nemůže být více sterilnější. ()

mandella

Ukecaná americká blbost, ve které E. Banks ztrácí poslední zbytky mých sympatií. Jediná trošku zábavná linie byla ta s A. Kendrick. No škoda slov a peněz na takové filmy, Hollywoode, prober se! ()

nat.

väčšiu nudu som asi ani nezažila....hotový zaklínač hadov ,ale iné sa ani od toho čakať nedalo, trailer bol jasný. ()

Labgirl

Možná jsou některé scény uměle až moc zdramatizované, přesto je to pro mě krásný a dojemný film, takže 4* jsou dle mého zasloužené :))) ()

rytir1

Láska nebeská z porodnice, jak jinak tohle nazvat? Jen by to chtělo víc humoru, mělo to místy docela dobře našlápnuto.Ale tatínci v čele s Chrisem Rockem to zachraňovali. ()

unclejack

Snimka by si zaslúžila premenovanie na Ako dopozerať a nezblázniť sa. Pre východiskovú situáciu viz plagát. Kvarteto budúcich mamičiek predvádza poväčšinou jalové herectvo - Elizabeth Banks mi odpustí - na čele s fitnes guru Cameron Diaz. Celá séria trápnych situácií typu dohadovanie sa o obriezke, konflikt otca a syna, poprípade tehotnej barbíny v štekláčoch versus trpiacej spisovateľky pre deti iba vypovedá o úrovni scenára, ktorý sa dočkal filmového spracovania. Momenty, ktoré majú vyznievať vtipne sú teda spackané, ale momenty, ktoré majú vyzerať vážne sú vyslovene odfláknuté - a to jednak zo strany nezaujatých hercov a jednak zo strany nenápaditej réžie. Anna Kendrick ma tešila v Into the Woods, tu má jeden-dva dobré momenty, inak je jej postava nadbytočná. Dvojica Diaz-Morrison bola smiešna už od začiatku. Jennifer Lopez schytala ešte vcelku obstojný príbeh s adopciou, ale jej druh bol neuveriteľne čajový a kecy o tom, kto na dieťa a kto nie je pripravený ma akurát tak znechutili. Ben Falcone je z mojej strany chyba castingu, ale k výraznej Elizabeth Banks aspoň tvorí pekne kontrastnú opozíciu. Konečne sa dostávam k hereckým výkonom, ktoré stoja za reč - alfa samec a prestarnutý závodník Quaid, je pekné ho vidieť mimo trilerov a Chris Rock ako nezodpovedný ocino. Inak nemá táto psudokomédio-pseudodráma čo ponúknuť a divák očakávajúci od filmu viac než len slušnú záverečnú pesničku z reklamy na Peugeot by sa jej mal radšej vyhnúť. ()

Kalda69

Chris Rock rulezzz. Diky panskemu osazenstvu u me tento film dosahl na 4*. Pokud bych mel hodnotit damskou cast pribehu, tak pobavilo tehotenstvi Brooklyn Decker vs. Elizabeth Banks a jinak bych film nechal klesnout az nekam ke 2* ()

mstychov

Zajimave pribehy. Ve filmu jsou k videni prakticky vsechny starosti a radosti tykajici se planovani tehotenstvi, tehotenstvi a nasledneho materstvi. Neni to podano prehnane ruzove. Je to nahrano tak, jak to je. Sem tam blaznivy, srandovni a dokonce i misty smutny. Jako v kazde pohadce pro dospele to ale nakonec dopadne dobre! ;) ()