Tři lidé beznadějně uvíznou v chatce uprostřed hlubokých lesů. Každý z nich směřoval jinam a každý se tu objevil z jiného důvodu. Nedostatek jídla a vody je nutí jednat. Postupně ale zjišťují, že něco není v pořádku. Zvláštní sny jim ukazují cosi z jejich života a přes vzájemnou odlišnost nakonec zjistí, že toho mají společného víc, než je na první pohled zřejmé. (Teabag)

Lottr

Mám rád filmy s časovou tématikou a tenhle patří určitě k vrcholu, bohužel podhodnocenému. Stačí několik málo okamžiků a život několika dalších generací je ovlivněn jediným rozhodnutím. Co kdyby vaše prababička udělal něco trošičku jinak, než měla. Možná šlo jen o maličkost, ale možná to mohlo ovlivnit celý další chod rodiny a nasměrovat ji někam úplně jinam. Vychytaný film za pár kaček, nad kterým budete přemýšlet několik dnů. Co kdyby... ()

Šakalík

Tenhle mysteriózní řekněme thriller je zručně natočený. Kameraman očividně věděl, co dělá, i když ke konci několikrát potrápil diváka palbou rychlých střihů, což se mně osobně moc nelíbilo. Každopádně ve své první polovině je to film bezesporu zajímavý. Jeho devíza spočívá v tom, že nechává obecenstvo dlouho tápat, o jaký druh filmu se vlastně jedná (horor? krimi? sci-fi?). Bohužel jakmile se samotná podstata příběhu provalí, jde to s celým filmem do kytek. Námět jako takový je totiž opravdu velká ptákovina, nad jejíž absolutní nesmyslností jsem jen kroutil hlavou. Takže ve finále docela zklamání, ale za první polovinu a mou oblíbenou Saru Paxton dávám alespoň za tři. ()

BMAJTZ

Tenhle film má co nabídnout, má zajímavá příběh i zápletku, takže mystery jak má být. Problém je v tom, že jej směle můžete zařadit do šuplíku jednou a dost. Přestože vás jednotlivé střípky navedou k onomu správnému výsledku poměrně rychle nikdy si nejste až tak úplně jistí, v momentě když se to provalí už film ztrácí na dechu a zajímavosti. Podruhé už to člověka nezaujme, protože mu bude už vše jasné. Každopádně na to že jde o nízkorozpočtový film rozhodně pobaví. ()

Forsberg11

Pohodička film zo zaujímavého prostredia so zaujímavými postavami. Takto to môžem. A aj keď je prostredie opustenej drevenej chatky niekde uprostred lesa v americkom zapadákové priam ako stvorené na ďalšiu buranskú vyvražďovačku v štýle Wrong Turn, alebo Caver (hixploitation), teraz to bude trošku inak. Pointa sa mi páčila, aj keď nie je nijak extra orginálna, no je prefíkaná a drží diváka v napätí až do samého konca. Trošku mi tam vadili niektoré detaily ako odfláknutá a podľa mňa aj nešťastne zvolená postava nemeckého vojaka. K vynikajúcemu hororu tomu ešte veľa chýbalo ale ako jednohubka pred spaním to ujde. 65 %! ()

pavcas

Do půlky hodně zajímavý, mysteriozní, nevíte co si myslet ale baví vás to. Tři lidi se shodou okolností sejdou uprosřed pustiny v prázdný chatě, všichni zabloudili,ale ani jeden z nich neví kde přesně je a co jsou ostatní zač, nemaj co jíst, co pít a všechny cesty vedou zpátky do chaty. Jeden slušňák jak vystřiženej z romantickýho filmu, jedna zlobivá holka, která ostatní vytáčí na první dobrou a jedna dámička v lodičkách, která je tak hodná až to mlátí dveřma, ale potřebujou se navzájem, takže spolupracujou. Ošem ke konci na vás tvůrci nahrnou tak zamotaný vysvětlení kdo je kdo a co je spojuje, že byste se potřebovali kouknout na konec ještě 4x, abyste to pořádně pochopili a spojili si všechny proměnný,ale nechce se Vám.. Každopádně díky tý první slušný a dobře zahraný půlce to stejně stálo za to. ()

Adramelech

Film o hrátkách s časem a tzv. Misnerovým prostorem postavený na hypotéze existence nějaké vyšší síly, která umožňuje člověku změnit svůj osud k lepšímu, a to i zpětně v rámci několika generací. Sledoval jsem se zájmem a kdybych byl citově založenou ženou, tak bych v závěru filmu snad i uronil slzičku. ()

Teabag

Zajímavá zápletka a dobře strukturovaný scénář. Herci své role vcelku slušně zvládají, a tak se Enter Nowhere minimálně v první polovině docela solidně rozjíždí. Tolik k pozitivům. O negativech ale psát nebudu, protože bych tím zbytečně spoiloval. Ve výsledku dávám opravdu solidní 3* a ukončím to konstatováním, že fanoušci hororu a mysteriózních filmů by si tenhle snímek sice nechat ujít neměli, ale i bez něj mohou s klidem žít. ()

wampire23

Príjemný výlet do oblasti psycha a mystery. Tomuto filmu by sa viac hodil názov Cabin in the Woods ako filmu Cabin in the Woods. Celé to je ako nízkorozpočtový dvojdiel Lost so štyrmi hercami a jednou chatkou v lese. Celé to pekne napreduje, postavy celkom ujdú, len ku koncu dochádzajú nápady a vynára sa stereotypnosť a klišoidnosť. Takisto technická stránka by zniesla trochu viac. Ale aj napriek trom hviezdam je to skôr nadšenie ako sklamanie. A Sara Paxton ako bonus. ()

Wancohoff

velmi dobra "haluška", i ked som videl uz podobne filmy. najlepsie je nic si o filme nezistovat,len proste sledovat troch fajn hercov, ich dialogy, a to ako sa fajn vyvija dej.... ()

Ronaldo79

Mám pocit, že se z toho dalo vytěžit mnohem víc. Přitom první polovina evokuje spoustu dříve viděných snímků a divák jen může hádat, jakým směrem se snímek v druhé půlce vydá a subjektivně říkám, že se vydal tím špatným. V tomto případě bych uvítal vyvražďovačku, i když tisíckrát viděnou. 5/10* ()

Stocki

Téměř dokonalá záležitost, skvělí herci, atmosféra, příběh, hudba. Snad opravdu jedinou vadou na kráse byly ty digitální efekty při náletu, ale to by se dalo omluvit, jelikož rozpočet jistě nebyl bůhvíjak závratný. Dokonce jsem se i výborně zasmál, jelikož Michael Myers neměl chybu. 95% ()

Silviaxx

Tak mňa to pohltilo a ani neviem kedy. Opäť niečo z trošku iného súdka, ku ktorému nejak vyslovene neinklinujem, ale bol to veľmi príjemný závan, ktorý ma prilepil do postele, že som ledva stíhala mrkať. Všetko sa začína vyvýjať úplne inak ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať a s pribúdajúcim časom pribúdajú ďalšie nejasnosti, ktoré vrcholia do úplne šialene skombinovaného celku. A ten celok dáva neskutočný zmysel. Malo to pointu, bolo to zaujímavé, mysteriózne, v mojom ponímaní aj originálne, v pár scénach možno trošku pritiahnuté za vlasy, ale nakoniec to u mňa vyvolalo veľmi dobrý dojem. ()

Game90

Kategorizovať tento film ako horor je prehnané. Je to skôr taký malý výlet do psycho-drámy. Celý film jedna chatrč, traja ľudia a jeden Nemec. A rozhovory a hľadanie a stále dokola..... ()

Untitled07

Konečně jsem po delší době narazila na snímek, který mě bavil a po celou stopáž si bez problému udržel mou pozornost. Musím se přiznat, že se mi do toho moc nechtělo, nevěděla jsem co od mám čekat, ale po zhlédnutí můžu říct, že jsem příjemně překvapená. Tyhle hrátky s časem mám ve filmech ráda. Film si celou dobu drží slušnou atmosféru a napětí, herci jsou fajn a děj je zajímavý. ()

M.Myers

Pecka, moc jsem si o tom filmu nic nezjištoval a výsledek na mě opravdu zapůsobil. Zpočátku mě to příliš nevzalo ale postupem času jsem filmu přišel na chut a musím říct, že mě docela usadil. Děj je propracovaný, herci i režie dobrá, atmosféra ještě lepší....A závěrečných zhruba 30minut jsem už opravdu hltal plnými doušky....Lehce hororové, lehce mysteriozní a promě 4,5* a příjemný filmový zážitek. ()

owwidius

Taka mysteriozna jednohubka. Asi vsetky temy z neho som uz videl predtym niekde inde, ale ono to prekvapivo ajtak funguje. Je vidno ze to je 'on the budget', ale inak je to velmi jedle. Servirovanie zahady je podavane velmi spravnou mierou, a aj to rozuzlenie na konci dava zmysel. Len este nie uplne rozumiem tomu oramovaniu uplne na zaciaku a na konci... Ale inak solidny filmik. Opat tych mojich 7/10 [#18/2013] ()

korok

Milé překvapení. Žánr horor se zde ale jako označení nehodí. Právě to pak možná způsobuje nižší hodnocení u diváků očekávajících (i díky plakátu výše) nějakou vyvražďovačku alá Wrong Turn či Evil Dead. Ne, od tohoto filmu nečekejte strach, mrazení v zádech ani lekačky. Zato můžete čekat propracovaný vývoj událostí pár jedinců sdílejících své osudy v pochmurné chatce v lese. Počáteční scény můžou v divákovi vzbuzovat dojem, že se jedná o klasickou věc - úchylák bydlící v chatce v lese postupně povraždí "ty hodné", co se ztratili v neznané pustině a v oné chatce hledali pomoc a úkryt - tisíckrát omílaná věc. Události však naberou úplně jiný postupně odkrývaný spád. Pěkný příklad toho, jak vytvořit za málo peněz hodně muziky. ()

miawallacova

čekala jsem vyvražďovačku v opuštěné chaloupce a ono to byl výlet do neznáma. až na závěrečnou kameru, kde se asi kameraman přespeedoval redbulem a kamera se třepala jako by byla na vodítku Cuja to bylo ucházející.Pominu-li nesmyslné chování a monology postav. ()