Mladí šialenci Ashton Kutcher a Seann William Scott hľadajú zaparkované auto s darčekmi pre svoje priateľky. Po divokom žúre a prebdenej noci, vybavení len hmlistými spomienkami na včerajší deň, sa im však na bláznivej ceste mestom veľmi nedarí...
Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Na púti za „strateným“ vozidlom sa stretajú s rozličnými typmi ľudských indivíduí, počnúc ich nahnevanými priateľkami, ktorým zničili dom, cez zúrivý pouličný gang, transsexuálneho striptéra hľadajúceho u nich kufrík s ukradnutými peniazmi, až po skupinu mimozemšťanov... (TV JOJ)

Tempest

Jedna z bláznivých komedií typu Eurotrip nebo Šílený rande. Někdy mě to připadalo ujetý až moc, někdy se zase film nevyhnul hluchým místům, kdy to spíše bylo trapný než veselý. Bavil jsem se ale docela dobře, pár fórů bylo skutečně dobrých (např. pštrosí farma). Naštěstí převažují spíše ty lepší, takže hodnotím jako nadprůměr (7/10). Žádný duchovno v tom nehledejte, je to "jenom" komedie na zasmání. ()

mFranta

Pokud od toho nečekáte nic víc, než přiblblou americkou teenagerskou komedii s třicátníkama v hlavních rolích, tak se občas i zasmějete. ()

The_God

Podle mýho se scénáristi jednou zlili, druhý den se vzbudili s kocovinou a totálním oknem a řekli si: "Ty bláho! Představ si, co všechno jsme mohli zažít a teď si to nepamatujem. Co takhle o tom napsat film?" A jak řekli, tak udělali. Jedna z nejšílenějších komedií, která se naštěstí nebere vážně a vzhledem k zaměření pudlíka je to sranda. ()

Braga

Tak tuhle komedii bych doporučil, když máte špatnou náladu. už jen to "hele vole, kde má káru" je úžasné ,celý film doprovází bezva hlášky při kterých se nelze nezasmát. ()

LCH

Taková blbost na odreagování...spousta hloupých scén. Spíš podprůměrná věc. Dávám (40%), takže to jsou 2 hvězdy. ()

gpx

Intelektuální skvost, jehož hodnota v historickém kontextu bude plně doceněna možná až příštími generacemi. ()

Lengom

Velice mnoho kritiků tenhle film odsuzuje, ale podle mě je to geniální komedie nebo mi to tak připadá, protože jsem to viděl jako malý? No nevím, ale dvojka Jesseho a Chestera s jejich super hláškami, které doteď vidám v "memečkách" a různě na internetu jsou k nezapomenutí a to je už tomu 18 let od premiéry! Myslím, že tento film je hluboce podhodnocen a je třeba se nad ním zamyslet jako nad klasickou teen komedií. Za mě plný počet, Lengom. ()

PanPyzamo

Nevím moc, co bych k tomu řekl. Děj nic moc. Prostě komedie, která sází na vtipy. Jestli jí to vychází těžko říct. Já jsem se osobně nasmál dost. Doporučil bych asi jen lidem, co mají náladu se pobavit, jinak tento film nic nenabídne. Prostě průměrná komedie. 5/10 ()

DenisR

"Je tu pan Šlukař McPrásk? Mám tu zásilku pro pana Šlukaře McPráska." - Pizzacoli                                           "Co žere pštros?", "Proč?", "No, jestli žere buráky, tak jim jeden hodíme a oni potom odejdou.", "Žádný buráky nemáme.", "No, tak to sme... to sme v prdeli." ()

MPzDC

Tenhle film je skoro ve všem tak pade na pade - herecké výkony, příběh, postavy i humor. Na jednu stranu mi jednoduchá zápletka a skečovitá struktura imponuje. Na druhou stranu je to po delší době už vyčerpávající a potenciál rozhodně nebyl využit naplno. Přesto jsou však scény obsahující hlášky jako "A dál" a "Co tam mám já?" nezapomenutelné a fungují jak v originále tak v českém dabingu, který zde udeřil hřebíček na hlavičku. 50 %. ()