Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvorcovia:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (viac)

Recenzie používateľa PaTeXx k tomuto seriálu (30)

Season 1 (2011) (S01)

První série nám toho ukázala nejvíc z hlediska právničiny spíš než ze samotných postav. Pravda, víme něco o Mikovi a o Harveym, ale co zbytek? Rachel? Trevor? Jenny? Ještě štěstí, že kurevsky velký fanoušek práva. ()

Pilot (2011) (S01E01)

Skvělý pilot. Už od prvních dvaceti minut jsem se začínal zamilovávat do charisma postavy Harveyho a za hodinu jsem se o právech naučil celkem hodně (vzhledem k tomu, že se jim vůbec nevěnuju). Každopádně laťka byla nastavena dost vysoko, tak jsem zvědavý, jestli to tak bude pokračovat. ()

Omyly (2011) (S01E02)

No, tak zatím první díly bez chybičky. Upřímně je jen otázkou času, kdy přijde nějaké lehké zhoršení, ale až přijde, tak si myslím, že nějaký výrazný propadák nás nečeká. "Look, when someone pulls a gun on you, instead of bullets it's filled with blanks." ()

Vnitřní boj (2011) (S01E03)

Dobrý díl, jen mám pocit, že Mikovy vztahy se začínají zamotávat jako z klasického amerického romantického teenage celovečeráku, tak doufám, že to tak nezůstane. ()

Malá hříšná tajemství (2011) (S01E04)

První sérii toho zatím nemám moc co vytknout. Mike se zlepšuje, ponižuje Luise a přibližuje se na Harveyho úroveň, dozvěděli jsme se něco málo o osobním životě Jessicy a třeba nám něco prozradí i Rachel. ()

Výpomoc (2011) (S01E05)

Harvey nám opět ukázal, jak jeho postava táhne celý seriál kupředu. Klobouk dolů. ()

Obchodní finty (2011) (S01E06)

Neskutečná paráda! Každá epizoda lepší a lepší. "Do I think that I'm smarter than you? You're damn right I do!" ()

Jdi po něm (2011) (S01E07)

Prozatím nejlepší epizoda první série. Awesome. ()

Krize identity (2011) (S01E08)

Dobré případy, dobré dialogy, dobré herecké výkony a kurva dobré Harveyho ego. Není na co si stěžovat. ()

Neporažený (2011) (S01E09)

Hvězdu musím strhnout za způsob, jak Mike došel na viníka, což mi přišlo dost takové... e-e. ()

Fiktivní společnost (2011) (S01E10)

Už je asi všem jasné, že se to blíží. Mike si bude muset vybrat. A volba to jednoduchá určitě nebude. ()

Pravidla hry (2011) (S01E11)

Tato epizoda bezpochybně ukázala, že i lidi jako Harvey můžou dělat chyby. Poslední díl bude biják do poslední chvíle. ()

Tvrdý souboj (2011) (S01E12)

"Sometimes the good guys gotta do bad things to make the bad guys pay." ()

Season 2 (2012) (S02)

I když série nebyla dokonalá, nečekaný konec nás nutí se podívat na tu další. Mimo jiné byla série skoro stejná (až na pár okolností) jako ta předchozí. ()

Konec tajemství (2012) (S02E01)

Upřímně od úvodky jsem čekal něco víc než jen zlehčené "vyřešení" Mikovy situace. ()

Volba (2012) (S02E02)

Už mi na komentáře docházejí slova, protože prostě takovýmhle epizodám nemám vůbec co vytknout. Paráda. ()

Seznamte se s novým šéfem (2012) (S02E03)

Epizoda bohatá na hlášky a na všechny možné vztahy mezi spolupracovníky. Mezi Mikem a Rachel se to už dostalo do takové fáze, že už jen čekáme na moment, kdy jí to Mike řekne. ()

Objev (2012) (S02E04)

Zatím nejlepší díl druhé série! "It's gotta be a woman. Who is it?" "Harold, I need a stapler." "I was right." ()

Bod zlomu (2012) (S02E05)

Nebylo to špatné, ale poslední scéna mi přišla moc přeemotivněná. Až zbytečně moc. ()

Risk nebo zisk (2012) (S02E06)

Harvey má v úvodních epizodách víc a mnohem větších problémů než v celé první sérii. A to jsme na začátku, dámy a pánové! ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

08.08.2016

George R. R. Martin momentálně píše Vichry zimy, šestý román z fantasy série Píseň ledu a ohně. Knižní předloha Hry o trůny je alfou i omegou jeho tvorby, to ale neznamená, že by zanedbával svá… (viac)