Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvorcovia:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (viac)

Recenzie používateľa tuntavala k tomuto seriálu (119)

Risk nebo zisk (2012) (S02E06)

Harvey: "To je hruza." Mike: "Jo. Rozsudek nedava smysl." Harvey: "Myslel jsem tohle..." Mike: "Parek v rohliku?" Harvey: "Proc dodavka? Jsme prece v New Yorku. Chci vozik, prodavace. Matny pocit nebezpeci, ze ten parek muze byt z cehokoliv." Mike: "Jo tak, za autem jsem videl klec a v ni par kocek." Harvey: "Tim mi naladu nezlepsis." ()

Rána pod pás (2012) (S02E07)

Mike: "Nejsem proti dohode. Jsem proti Harveyho vylouceni." Hardman: "Ty ho obdivujes!" Mike: "To ano." Hardman: "Loajalita. Neda se koupit." Mike: "Ne, nedá." ()

Zpátky do minulosti (2012) (S02E08)

Donna: "Ty nejsi Monika." Rachel: "Ja jsem..." Donna: "Rachel Zaneová." Rachel: "Jak to vis?" Donna: " Ja jsem Donna. Ja vim vsechno." ()

Nečekaný obrat (2012) (S02E09)

Mike: "Tak co prijal dohodu"? Harvey: "Stejne to byl blbec". Mike: "Blbec? No tak, jenom chraniil cirkev basebalu." ()

V poslední chvíli (2012) (S02E10)

Louis: "Mimochodem , Harvey, pokud mas v planu hodit ten pripad Mikeovi, tak nemuzes. Jeho pozornost byla prilis Harveycentricka. Pridelil jsem nasemu zazraku jeho vlastni pripady. Auf widersehen". ()

Staré rány (2013) (S02E11)

Louis: Donna Paulsenova, Maria Monroeová, moje osobní asistentka". Donna: "Ale..." Louis: "To neni vsechno, kam se na ni hrabe Mike Ross, Je jako stroj. Pockej, skocim pro babovku". ()

Šelmy útočí (2013) (S02E12)

Donna: "Chces o tom mluvit? Mam zmrzlinu". Harvey: "Je osm hodim rano". Donna: "proto Buh vymyslel karamelovou. Je v ni cokolada a banany. Banany jsou zdrava snidane. Ale koho to zajima,  je v ni cokolada. Dostal jsi mne, ja banany nejim". ()

Zaneová versus Zane (2013) (S02E13)

Donna: "Louisi". Louise: "Ahoj Donno, co potrebujes?" Donna: "Nejde o me, ale o Katrine". Louis: "O kterou Katrinu jde". Donna: "Dobre, tak jsi se pobavil na jeji ucet. Nech to plavat". Louise: "Nenecham, dokud ta zenska nepoklekne pred Zodem". Donna."Vis vubec kdo je Zod? A proc myslis, ze jsi jako on?. Louis: "General Zod byl vizionar a vudce, ktereho nedocenila cela planeta. Vim kdo to je". Donna: "Katrine neni superman, tak co po ni sakra chces?" ()

Mstitelé (2013) (S02E14)

Rachel: "Co ty tady delas?" Mike: "Musim na vzduch." Rachel: "Odkud vis jak se sem dostat?" Mike: "Od Donny. A ty?" Rachel: "Od Donny." ()

Normandie (2013) (S02E15)

Donna: "Byl to asi hezky vylet." Harvey: "Ne tak docela." Scotty: "V letadle byla zabava." Donna: "Pokud vas nepotkaly turbulence." ()

Válka (2013) (S02E16)

Rachel: "Kam tak strasne spechas?" Mike: "Musim docist tenhle trhak." Rachel: "Harry Potter?" Mike: "Ne, ale je to od britskýho autora." ()

Season 3 (2013) (S03)

Sehrana dvojice. ()

Dohoda (2013) (S03E01)

Donna: "Louisi, co se stalo?" Louise: "Co by se stalo, to ta stupidni fuze. Muj hlas ma jen tretinovou dodnotu a dosli kulickova pera." Donna:" Coze, pera?" Louis: "Propisky, Donno. Nase zasobovacka Barbora  El Totingenova uz nebude kupovat kulickova pera! V cely tyhle firme neni jedno kulickovy pero!" Donna: "Prestan to opakovat," Louis: "neprestanu!" ()

Je tvůj (2013) (S03E02)

Harvey: "Zdravim". Cameron: "Peknej Mustang, Harvey. Vidim, ze si porad hrajes na Stevea McQueena." Harvey: "Nehraju, ja jsem. Tohle je scena, kdy dostane debila." ()

Otevřená záležitost (2013) (S03E03)

Mike: "My dva spolu drive nepili." Harvey: "Ja vim." Mike: "Harvey, zrovna jsme si priznali, ze hajime vrazedkyni. To zrovna neni duvod k oslave." Harvey: "Tohle neni oslava. Rikals, ze jsou Buth a Sundance zpatky. Ne, nebyli. Mike: "Jak to myslis?" Harvey: "Ze je na case ti rict, ze jsem se dohodl s Darbym, ze seberu Jessice firmu." ()

Střet zájmů (2013) (S03E04)

Rachel: "Nove saty?" Donna: "Zaslouzili si me." ()

Stín pochybnosti (2013) (S03E05)

Nigel: "Obavam se, ze jsem ve svizelne situaci". Louis: "To nezni dobre." Nigel: "Nalehave me na par tydnu potrebuji v kancelari v Hong Kongu. Normalne bych si vzal Mikado sebou..." Louis: "Pockej, ty me zadas..." Nigel: "Bohuzel ji nestihnou vyridit papiry. Musela by do karanteny." Louis: "To by umrela." Nigel: "A ty sis s ni tak dobre rozumel." Louis: "To jo, ale tak zavazny pozadavek..." Nigel: "Mas asi pravdu. Nemuzu to chtit. Doufam, ze to bude vhodny, luxusni kocici hotel."" Louis: "Nehraj to na me. Oba vime, ze tu neni." Nigel: "Udelas to?" Louis: "Ano, muzu ji tu mit." ()

Tenkrát (2013) (S03E06)

Harvey: "Co..." Mike: "Uz vim proc si se chtel sejit u vytahu. To je pecka!" Harvey: "Jo to je." ()

Spolužáci (2013) (S03E07)

Nigel: "Ale Mikado patri me. Zjistil jsem, ze je tu neco, co mas radsi nez ji" Louis: "Nemam." Nigel: "Ano. Koncipienty. A proto ti nabizim dohodu." Louis: "Ne." Nigel: "Dostanes koncipienty a ja svou kocku." Louis: "Ne!" ()

Koncovka (2013) (S03E08)

Rachel: "Proc Herolda tak nenavidite? Louis: "To neni..." Rachel: "Ale je. Vsimla jsem si, ze na nikoho nejste tak zly, jako na nej." Louis: "Rachel..." Rachel: "Nechte toho. Je to lidska bytost. Proc se tak chovate?" Louis: "Ja , kdyz jsem jako dite chodil na telocvik, splhali jsme po lane. Porad jsem to zkousel. Ze vsech sil a kazdy den se mi vsichni smali. Jedina vec ve ktery jsem vynikal je skoleni koncipientu. Vyjma Herolda. Tam jsem selhal. A pokazde, kdyz ho vidim, tak jsem zpatky v te telocvicne." Rachel: "Lousi, Herold po tom lane leze. Je uspesny.No a vy jste vyhral jen diky tomu, ze jste mu hodlal jit po kariere a prave jste ho strhnul zpatky dolu." ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

08.08.2016

George R. R. Martin momentálně píše Vichry zimy, šestý román z fantasy série Píseň ledu a ohně. Knižní předloha Hry o trůny je alfou i omegou jeho tvorby, to ale neznamená, že by zanedbával svá… (viac)