Ryan a Jennifer se poprvé setkali, když jim bylo dvanáct let a byla to nenávist na první pohled. Ale o osm let později se tito dva diametrálně odlišní lidé stanou nejlepšími přáteli, což znamená, že jeden druhému mohou říci cokoliv. A tak je vše možné... (oficiálny text distribútora)

Dallas

Páčilo sa mi to. Prečo? Ani neviem. Romantické komedie mám celkom rád (asi som romantik.........sakra). Táto je naozaj velmi dobrá. Síce to nie je moc komédia, ale párkrát som sa aj zasmial. Claire Forlani je proste krásna a priznávam, že minimalne pol hviezdičky je kvôli nej. Jason Biggs je tu oveľa vtipnejší ako v prci prci. Videl somto už dosť krát a vždy mi tento film zdvihne náladu, asi mi proste sadol. 70% ()

golfista

Průměrná romantická komedie s dost předvídatelnou zápletkou. Na druhou stranu se na Claire Forlani (hvězdička navíc) dá vždycky koukat :-) ()

Jara.Cimrman.jr

On ji miluje, ona jeho miluje, ale ani jeden o tom neví, protože si hrají na kamarády. To se mi jeví jako neoriginální nápad v rámci neoriginálního žánru, ale čas se tím dal zabít poměrně humánnním způsobem. ()

Shit

Jediný dva klady tohohle filmu jsou Claire Forlani a docela srandovní Jason Biggs, jinak nuda, prakticky žádná zábava, děj dost blbej a dementně se tvářící Freddie Prinze Jr. ()

kingik

Romantický film, který chce hodně řešit, ale prostoru k zamyšlení anebo nějaké zdůvodnění proč tomu tak je, a proč se postavy najednou mají rádi, když se předtím nemusely, na to už místo není. Veskrze je to příjemný film, který je obsazený herci, kteří tehdy představovali svoji generaci. Jako oddechový snímek funguje na výbornou, ale pokud si chcete z něj odnést něco k zamyšlení, raději si zvolte jiný "vztahový" film. Pokud možno vyzrálejší. Ale tohle se v rámci svého žánru dalo shlédnout v pohodě. Claire Forlani (režiséři na ni zapomínají a upadla v zapomnění) a Tsianina Joelson (škoda, že ukončila svoji hereckou kariéru) jsou kočky, kterým se nedá odolat. 60% ()

dr.horrible

Strašná pozérina, ktorá ale vzťahy mladých celkom výstižne reflektuje a (prekvapivo) vôbec nestarne. Pre štrnástky to môže byť ich vlastná Annie Hall :) Stop the rock som nepočul snáď 10 rokov ()

swamp

"I wanna do laundry with you, Ryan." Co říci? Je to jasné. Naprosto předvídatelná romantická komedie. Ten rámec byl jasný od první minuty. Naštěstí není úplně prošpikovaná hloupými klišé (tím neříkám, že v ní žádné nenajdete), takže se na to dá dívat. :) ()

Slarque

Romantická komedie, která pouze vykrádá Když Harry potkal Sally. Dialogy mezi hlavními hrdiny ovšem nejsou zrovna vtipné, takže jako komický prvek tu funguje pouze Jason Biggs, který je komičtější než v Prcičkách. Samotná romantická linie je v poslední půlhodině takřka na usnutí a nezachrání ji ani krásná a sexy Claire Forlani. ()

Arsenal83

Vôbec to nie je nuda, ako niektorí tvrdia. Čakajte viac romantiky a vzťahovej roviny, ako komédie. Tvár Claire Forlani je k romantike ako stvorená. Hoci je dej predvídateľný, dobre sa na neho pozerá a divák je nakoniec rád, že to dopadlo podľa očakávania. Nikto snáď nečakal oscarovú drámu, tak na čo toľko kritiky? ()

klerik

Jedna z tých lepších teen komedií. Jednoduchý dej, trochu romantiky... Postupné starnutie hrdinov (okuliare, dĺžka vlasov) je síce na hranici trápnosti, ale Claire to bohovsky svedčí... ()

Tommassi3

"Víš, nemůžu přestat lhát.. Začalo to, abych se zalíbil holkám a teď už lžu úplně ve všem.. Nemůžu přestat !!" - "S tímhle by sis měl někam zajít !!" - "Vždyť já chodím !!" - "Ne, to nechodíš !!" - "No, vidíš !!" ;) ()

Turiec

Priemerná romantická komédia, ktorá síce vyzerá so všetkými "náhodnými" stretnutiami po rokoch nereálne, ale ono to tak naozaj funguje. Jedna hviezdička je za Claire Forlani. Nemôžem si pomôcť, je mi sympatická. Ak ju však začnú dávať do každého druhého romantického filmu, určite sa mi "preje" rovnako ako napríklad Renée Zellweger. ()

runner85

V poslednej dobe nie som veľký fanúšik romantických komédií, čiže som moc od toho nečakal. No dostal som milý príbeh dvoch ľudí čo króčik po króčiku hľadajú k sebe cestu. Áno príbeh je plný klišé a podobných vecí no tomu filmu to neuberá na kvalite. Pri scénke kde hlavní hrdinovia ako kamaráti spolu tancujú na diskotéke mi pripomenula jednu moju peknú spomienku až na to že môj koniec bol trošku iný ()