10 vecí, ktoré na tebe nenávidím

• Česko Deset důvodů, proč tě nenávidím (viac)

V prvý deň v novej škole sa Cameron (Joseph Gordon Levitt) okamžite zaľúbi do Bianky (Larisa Oleynik), krásneho dievčaťa svojich snov. Jediný problém je, že Bianka má zakázané chodiť na rande... až kým na rande nepôjde aj jej nevľúdna a neobľúbená staršia sestra Kat (Julia Stiles)! Cameron sa tento problém pokúsi vyriešiť a vytipuje si jediného chlapca, ktorý by sa ku Kat mohol hodiť: záhadného zlého chlapca (Heath Ledger), ktorý má tiež škaredú povesť. (Disney+)

Rosana

Ze začátku to bylo úděsné, myslela jsem, že to vypnu. Nakonec jsem ale vydržela. Jednoduché, předvídatelné, nazáživné. Smála jsem se jen když Bianka trefila učitele do zadku šípem. ()

katasta

Je to povedená komedie se vším, co by ve správné romantické komedii mělo být. Já se bavila a Heath Ledger s julií Stiles jsou opravdu skvělá dvojka :o) ()

Asgy

Přiznám se, že na tenhle film jsem se kouknul jen kvůli Heathu Ledgerovi, celkem mě totiž zajímal jeho herecký výkon ještě "před Jokerem". Jinak průměrná romantická blbina, kterou teenageři možná ocení, já tenhle typ filmů už zrovna nevyhledávám. ()

Wysch

Sympaticky a střídmě natočené cosi, co se houpe na pomezí teenage romanťárny a dospělého jednoduchého filmíku. Ledger nepřekvapí, ale potěší, Julia potěší, ale nepřekvapí. [DVD] ()

ArsenalEagle

Jedna z nejlepších teen romantických komedií, ke kterým jsem se vůbec dostal. Krásná Julia Stiles a ještě nezjokerovaný Heath Ledger, kteří suverénně táhnout film, přičemž jim zdatně sekunduje široká škála herců. Spousta inovativních scén, které do té doby nebyly k vidění, kvůli kterým zapomeneme na sem tam stupidnější dialog. ()

JJ.Gibson

Docela jsem si představil jak to chodilo u nás ve škole, a abych řekl pravdu, tak se to docela ztotožňuje, jenomže v České republice to z 97% nekončí happyendem. ()

Ridick

nic nove pod slnkom. tato komedia sa striktne drzi dogiem teen-komedii, no na druhej strane ma aj svoje plusy, a to hlavnu dvojku ledger-stiles, kt. ako vyvrheli su sladki. ostatne pary su len aby bol dej o niecom. a este mimoriadne ma rozosmieval ucitel literatury:) ()

cervajzik

Nechápu a nesouhlasím ze zdejším hodnocením, protože je to opravdu jedna z nejlepších a nejoriginálnějších komedií, které jsem kdy viděl. Je pravda, že pár momentů docela pokazilo celkový dojem z tohoto jinak dokonalého filmu, protože nebýt nich bych dal určitě 5 hvězdiček. I tak si ale myslím, že už jenom za herecké výkony by film měl být alespoň červený. ()

Popluh

Není to úplně dokonalá romantická komedie, ale při porovnání Deseti důvodů s dnešními teen komedii bych našel víc jak jen 10 důvodů, proč je zrovna tahle pecka z 99 mnohem lepší. Nesází jen na laciné vtípky a nebojí se sem tam sklouznout i k vážným tématům, ale odvanout všudy přítomnou neskutečnou pohodu se nepodaří ani náhodou. Druhým výrazným důvodem je, že současné "komedie" pro mladé asi jen těžko vyplodí nějaké Herce. Deset důvodů proč tě nenávidím nabídlo Heatha, Josepha Gordona-Levitta a Julii Stiles, ze kterých vyrostli výborní herci. Přidejte si naprosto dokonalé písničkové OST, a vyjde vám film, který je, na rozdíl od dnešní žánrové konkurence na více než jedno použití. 85 % ()

SonGokussj

Neuvěřitelně jsem se bavil :-) Nepřehnané, přirozené, americké, půvabné, normální hlavní postavy, normální vedlejší postavy, skvělý tatík, VELMI dobrá záležitost :-) 80% ()

PKD

Tohle můžu viděti snad pořád und pořád.:) Spousta hlášek už mě a mé sestře,přešla doslova do krve.:) Sekretářka ředitele,píšící erotické/porno romány je zkrátka,neskutečná! ´Jeho naběhlá zduřelá klobása,pulsovala touhou.´ To se nedá! :)))))))) RIP Heath Ledger. ()

Alementina

Na to, ze jsem to poprve videla hodne let od natoceni, tak nejenze me potesil mladej Heath a mlada Julia (nejdrive jsem ji zaregistrovala jako herecku z trilogie o Bournovi), tak me to prekvapive i jako cloveka, co z puberty uz pred drahne lety vyrostl, velmi bavilo, takze jsem to pozdeji shledla znovu a myslim, ze jeste znovu a svuj ucel, odreagovani se, to porad splnilo. Prestoze je to predvidatelne, tak Vas to pobavi. Idealni romanticka komedie (nejen pro mlade ;) ()

numi

Heath Ledger a Joseph Gordon-Levitt na lovu královen střední školy? Už jen čistě z nostalgie must-see záležitost, která nezaujme ani zajímavým, ani originálním příběhem, ale tím, že všemu, co by nastřelenou fádnost mělo jen podtrhnout, se Gil Junger s přehledem ve zbytku stopáže vyhnul. ()

ABLABLABLA

Och ano, teen komedie mého mládí a teprve teď si všimnu, že se jí nějak vyhnul můj komentář. Jedna z mála tohoto typu, jež se umístila mezi mé oblíbené filmy, které mě nenudí ani po 4 zhlédnutí. Neodolatelný Heath Ledger, kterého byla opravdu škoda - R.I.P., a tehdy pro mě naprosto nová Julia Stiles, kterou jsem poté viděla v dalších filmech, i když pravda, povětšinou to byly takové ty filmy typu "žbluňk", po kterých nezůstane za chvíli ani památky. Tato ústřední dvojka byla skvělá, zábavná a neotřelá. Nevinná Bianca, snad ještě nevinnější Cameron a hodně divný Michaela. Písnička "I want you to want me" mě naprosto dostala a stále i dnes si ji ráda poslechnu. Film prostě obsahuje řadu nezapomenutelných hlášek a scének. ()

kaylin

Není to skvělá romantická komedie, ale je hodně dobrá. A to hlavně díky výborným postavám, kde se profilovali výteční mladí herci. Je prostě hezké vidět, když funguje chemie mezi postavami, stejně jako je příjemné slyšet písně, které zde v pozadí hrají. Tohle je velké plus filmu a já jsem si každou píseň užíval naplno. ()

gogos

Další z řady teen filmů, které jsem byl nucen shlédnout, avšak žádné potěšení jsem v tom nenašel. Mladé lásky, mladá děvčata, nepodlézavý humor a střídmá stopáž dělají z tohoto filmu relativně koukatelnou záležitost. ()

K.I.N.G.

Tohle neni zase taková ta "teenagerovská sračka", jak by se mohlo zdát, aspon mně to tak přišlo. Možná kvůli Ledgerovi, který vypadá docela inteligentně nebo kvůli Julii, na které je vidět, že je dospělá. Je to zřejmě určeno pubert'ákům, ale své si tam najdou i rozumní lidi :). ()

slunicko2

Docela vtipný film není pro mne. 1) 18letý velmi dětsky působící Joseph Gordon-Lewit (zamilovaný Cameron - I burn, I pine, I perish.), 20letý Heath Ledger (Patrick se špatnou pověstí) a 20letý Andrew Keegan (krasavec Joey) jsou důvodem, proč jsem tento výplod dokázal sledovat až do konce._____ 2) Našel jsem tu i jednu dobrou radu: Víceslabičná slova vynechávej, když piješ._____ 3) Výstižný koment: gudaulin**, Radek99**. ()

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

Meryl Streep jako šéfka ženských Expendables?

29.10.2013

Tak to je hodně bizarní představa. Kupodivu se ale nejedná o internetový klep, nýbrž o přání producenta Aviho Lernera, podepřené už i konkrétní nabídkou. Rokování taktéž probíhají s Cameron Diaz,… (viac)