Strážník Ciarán O’Shea nemá složitou práci. V malém rybářském městě, které čítá pár obyvatel a jednu hospodu, se toho moc neděje, maximálně občas někdo usedne za volant s větším než malým množstvím alkoholu v krvi. Ve volném čase se tak věnuje osamělému popíjení. Jeho poklidný život ale brzy naruší nový přírůstek policejního sboru, krásná abstinentka Lisa, a také série podivných nehod, které začínají sužovat místní rybáře. Jejich původci jsou krvelačná mořská monstra a Ciarán bude mít brzy co dělat, aby před nimi ubránil celé město. Politicky nekorektní komedie, která nezapře inspiraci klasikami žánru, jako jsou Gremlins či Chvění, nabídne neotřelý mix sci-fi, romantiky i nečekaných hrdinství a zároveň přesvědčí i toho nejzarytějšího abstinenta, že bojovat proti příšerám za střízliva se nevyplácí. (MFF Karlovy Vary)

Flopik

Bohužiaľ nemôžem dať viac ako 3*. Čakal som že to bude viac uletenejšia a hlavne zábavnejšia komédia. Samozrejme občas som sa nasmial, malo to pár skvelých nápadov no a príšerky boli celkom v pohode tak isto aj herecké obsadenie. Dlho ale trvalo kým niečo začalo a potom pár skvelých scén striedalo pár nudnejších.Pri tom sa dalo toľko vtipov spraviť s tým ožratím , škoda. U mňa silnejšie 3*. ()

warrenur

Vo velmi peknom prostredi odohravajuca sa celkom mila hororova komedia so chutnuckou policajtkou - Ruth (jej stav opitosti si zasluzil aspon hviezdicku), s par ozratymi vidlakmi hovoriacimi pre mna prijemnym irskym prizvukom. Az na par vtipnych scenok a Ruthinu tvaricku sedy priemer. Oddychovka. ()

johnymdoe

Docela slušná komedie s příšerákama z moře... kdo nic zvláštního neočekává nebude nijak zvlášť potěšen, ale ani zklamán. Žánrová jednohubka a průměr, nicméně sledovatelná. ()

KosiR_ksr

Kombinace hororu a komedie je poměrně okrajovým žánrem, na který se ovšem rád podívám. V tomto případě se jednalo o poměrně zdařilý exemplář s originální zápletkou (kterou pěkně charakterizuje ve filmu podávaný pivní střik). 60% ()

Rokle

[47. MFF KV 2012] Můj vůbec první film ve Varech a hned taková ujetá bláznovina, která je celou dobu neskutečně zábavná. Jak už je tady zmíněno, jedná se vlastně o klon "Útoku na věžák", takže jestli vás upoutalo před rokem tohle dílko, nenechte si ujít ani toto. A pak, že alkohol nemůže zachránit život :) ()

Raziel_cz

Hororová komedie udělaná správně. Šílená situace, ale humor pramenící z toho, že postavy ji berou naprosto vážně. A potom – aby hrdinové přežili mimozemská monstra, musejí se ožrat – irštěji už to ani nejde. Máme tu od začátku dobře budované napětí (atmosféra blížící se hrozby na izolované maloměsto, na to vždycky zaberu), sympatické herce, malebné lokace a naprosto parádní monstra, která jsou sice CG, ale to CG díky inteligentním volbám filmařů vypadá i o sedm let později lépe než cokoliv v Avengers (o procesu tvorby více zde). Zábavné, svižné, bez absurdního humoru za každou cenu. Škoda, že Lehanovi nevyšla dvojka, ale rozhodně se těším s čím přijde dál! ()

misbos

Jo, jo, jo, 100x jo. Plná palba. Poznámka pod čarou - prosím ohrnuté rypáčky, aby si laskavě vytáhli špunty z řití. Uleví se jim. ()

Kingjiri

Kromě nápadu v podobě ožralejch hlavních hrdinů bojujících proti mořskejm monstrům nepřinášej Grabbers vůbec nic novýho. Jen se recykluje mnohokrát viděné - ostatně i distributorskej popisek to jasně řiká. Přesto bych ale opatrně pochválil slušnou hudbu a obstojný triky. Naopak bych si dokázal představit sympatičtější herce a v rámci britský produkce rozhodně lepší scénář s větší porcí zábavy, dvě silnější hvězdy. ()

Veronica27

Pořád jsem čekala, co z toho vyleze. Banda opilých lidí se vydávají do útoku proti chňapákům. Když něco takového uvidím, okamžitě to natočím pro " National geographic " Chvílemi to pobavilo . ()

Slidger

Další jedna chobotnička z vesmíru co zabíjí lidi. Má ráda krev a nenávidí alkohol. Co z toho plyne??? Všichni na ostrově se ožerou a zabijou tu sviňuchu. Nejvíc se mi líbilo to jak se ožrala ta policajtka. Ta byla aspoň vtipá. Jinak to bylo celý o ničem. ()

ANTYCHRYST

Ostrov chňapáků :) dobrá komedie, v které jsou všichni skoro celou dobu nadraný, aby přežili útok chňapáků. Zajímavá filmová halus, která rozhodně neurazí. Jak tam všichni kalej v tý hospůdce a ta policistka abstinent je nalitá hodně vtipná i když zapálí celou hospodu :) ()

markyzgero

they are coming for you barbara...moc by mě zajímalo, kolikrát byl klasickej night of the living dead "citovanej" v horrorech. hodněkrát. tady taky. to je bohužel jediná zásluha tohohle irskýho alkoholovýho přizdispektáklu. ()

error17

To byla ale capovina ... Byl jsem rád že jsem se vůbec dodíval měl jsem nutkání to vypnout nakonec mi pomohlo pár promile v krvi a já to vydržel !!! ()

DavidWebb

Nečakane dobrá porcia írskej hororovej srandy. K béčkovým flikom treba vždy pristupovať s určitou rezervou a ak sa naladíte na priemernú televíznu zábavu nebudete sklamaní. Základná pointa o votrelcoch z vesmíru ktorí "spadli" z oblohy na zem (v tomto prípade do mora) sa môže zdať otrepaná, ale že budú "alergickí" na ožratých ľudí je vcelku originálny námet. Navyše technické prevedenie takisto nie je jedno z tých najhorších, keď vezmem do úvahy o aký typ filmu sa jedná. Možno ešte tak herecké výkony sú určitou slabinou, ktorá sa dá snímku vytknúť, avšak atmosféra a prostredie prímorského mestečka s jednoduchosťou svojho obyvateľstva, ktoré sa na alkohol pozerá prinajmenšom zhovievavo je vykreslené celkom slušne. Aj efekty a vizuálne stvárnenie Grabberov nebolo nijak rušivé (podoba s "pirátskym" krakenom možná) a spoločne s hudbou môžem tento flik zaradiť v oblasti druhotriednej filmovej zábavy k tým lepším. Subjektívne 4 hviezdy, pretože "Chmatáci" ma dostali. ()

Lavinia

Kříženci mezi vetřelcem a chobotnicí z vesmíru se chystají zlikvidovat zemské obyvatelstvo, počínaje odlehlou ostrovní vesnicí, kde místní polda zorganizuje v tamní hospodě hromadnou ochranu pod heslem "ožralý je jedovatý", což je tak trochu i pravda. Zas to nefunguje tak moc, takže nakonec dojde na starou dobrou stavební techniku, hrdinství i lásku k zaskakující poldici. V originále určitě zábavnější, přesto velmi příjemné, bez patosu, úsměvné. ()

Kellerman

Docela zábavná oddychová žánrovka,která ale měla přijít trochu později.Věřím,že po dejme tomu pěti dnech festivalu,nevyspalý,unavený všemi těmi existenciálními a tíživými dramaty o smyslu života a toužící vidět něco svižnějšího,bych si Grabbers užil mírou vrchovatou.Ale na začátku festivalu,kdy jsem měl v hlavě jen jeden kvalitní thriller,jsem ten film viděl v pravém světle - tedy jako solidní,ale ničím vybočující věc,která neurazí,pobaví a člověk na ni hned zapomene.A to dost možná jen díky publiku,které ve varech vždy dokáže dojem z určitých filmů pozvednout. ()

Brano

Typický nezábavná britská komédia, ktorá mala zaujímavý námet, ale potenciál ostal nevyužitý. Navyše ku záveru sa z toho stávala pekná hlúposť, ktorú som ledva dopozeral. Scenár strašne slabý, ako aj herecké obsadenie. ()

Pitryx

Docela jsem se bavil. Triky taktéž dobré, trošku mi to asociovalo filmy pana Jacksona. Hluchoty zde samozřejmě jsou, ale dají se přečkat. Doporučuji kouknout. Fajn zábava pro celou rodinu. ()