Gakuen mokuširoku: High School of the Dead – Drifters of the Dead

• Japonsko 学園黙示録 HIGHSCHOOL OF THE DEAD ドリフターズ・オブ・ザ・デッド (viac)

Partia stredoškolákov okolo chlapca Komuro Takashiho sa dostane pri úteku pred nemŕtvymi na zjavne opustený ostrov. V bare na pláži si každý z nich nájde plavky a dúfa, že si bude môcť na chvíľu odpočinúť. Keďže sa k nim zombíci cez vodu nemôžu dostať, tak to vyzerá, že je to tu naozaj bezpečné.. alebo nie je? (Trip)

Tom_Lachtan

Z původního seriálu jsem neviděl ani sekundu a po téhle záležitosti na tom nehodlám nic měnit, je tu relativně klasická sestava anime postav a sbírka několika celkem vkusně naanimovaných poprsí (bez bradavek) a celé je to zahaleno do jakési zombie apokalypsy, kterou přežije pár studentů (hlavně studentek) a ti se dostanou na ostrov, kde dámská část výpravy najde titěrné a upnuté plavky... A pak se děje pár pitomin. Je to krátká pitomina, pitomý děj a celkem nezáživné ecchi, nic, kvůli čemu bych nedočkavě sháněl původní seriál. PS: kam až se člověk dostane při vyhledávání v kombinaci "animovaný, romantický, Japonsko," hehe ()

SOLOM.

Tento bonusový díl Highschool of the Dead zdá se mi poněkud nešťastným počinem. Místo aby zde naše partička bojovala o vlastní přežití uprostřed zombie apokalypsy, máme zde jakousi halucino/romanticko/erotickou epizodu, kde nic hororového k vidění není, za to tu máme pár animovaných lesbických hrátek, velké kozy bez bradavek, trochu toho humoru a zombie se objeví až v posledních sekundách…Tohle nemá ani na průměr, sorry… ()

corpsy

Japonci majú zrejme naozaj životný ( živočíšny ) problém. V tomto otrase, sú všetky ich komplexy ( šikmé oči, iba čierne vlasy, malé kozy /dámy/ atď ) otočené o 180%, no ale prečo? Je to gumovina a kto takéto niečo uznáva...tak teda neviem neviem. ()

VanTom

Přihlouplá, čistě ecchi OVA epizodka na ostrovní pláži převléká naši partičku (s důrazem na 4 vyvinuté slečny) do mikroskopických plavek a nechává je zde eroticky halucinovat. Jenže pramálo vtipně a ve výrazně horší animaci a karikaturní kresbě. ()

Sayko odpad!

Bude to možná tím, že anime nesleduju a tohle je v anime normální, ale absolutně jsem to nepochopil a byla příšerná ztráta času, nedoporučuji nikomu, kdo anime nesleduje.. ()

Jayem

Táto OVA vela so seriálom spoločné nemá. Je viac zameraná na humornú stránku ( niežeby v seriály nebola ale predsa sa viac orientoval na akciu) a ja som sa skvele pobavil. Aj keď tu Ecchi už hraničí s hentajom. ()

Bassko

Ak toto nebolo hentai tak potom už neviem! Áno, aj seriál bol týmto preplnený, ale tam to bolo aj o niečom inom, nie len o tomto. ()